Когато се возите в такси разговаряте ли ...

  • 1 847
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
Нищо не може да ме спре да плещя. Дали на спътник, дали на шофьора, дали в чист монолог. Срама нямам.

и аз така Grinning

# 16
  • Мнения: 1 733
Ао съм с някой друг, си говоря с него. Но ако съм сама , много мразя да говоря с шофьора. Особено като почне да се оплаква от днешната младже, от времето или от политиците. Супер досадно ми е и от време на време измънквам по някоя думичка.

# 17
  • София
  • Мнения: 786
Не обичам да говоря с шофьора. Като съм сама си мисля разни неща и се дразня като той се опитва да ме заговори.

# 18
  • Мнения: 920
Докато стигна до местопредназначението обикновено съм научила всичко за жена му, децата, любовницата, високия лизинг, непосилните данъци и как почти нищо не изкарва.  

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Е, не споделяме кодовете на картите си, но си говорим със спътника. А иначе с шофьора също нямам нищо против да си побъбря. Имала съм и интересни приказки.

# 20
  • Мнения: 442
Ако съм захапала някаква тема си я довършвам. Sunglasses
И по принцип ако не съм сама все нещо ще дърдоря,освен в случаите,когато съм много кисела  Confused

абсолютно същото е и при мен.
обаче, тукашните шофьори са много различни от столичните - рядко ще те заговорят и обикновено не се намесват в чужди разговори.

# 21
  • Мнения: 6 417
 Аз съм темерут и мълча като партизанин.  Crossing Arms

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Лафя с койт ми падне, много му е весело в такси, щот прави маймунджилъци на непознати. Обикновено ми влизат в петолинието и клюкарим. Ама аз приемам хората като личности, това чистач, продавач, сервитьор, манекен, президен - всичко е човек и не ма притеснява и срамува. ЕДно и също.

# 23
  • Мнения: 4 585
Аз съм бил от другата страна, т.е. зад волана. 90год се качва една женица невзрачна такава, нищо особено и иска да я закарам на центъра. По пътя ми казва:
 - Как е тука животът в България?
  Опааа, викам си на ума, откога отвориха границите, откога клиентите ми забравиха как е хавата в България.
 - Аз работя за BBC - вика.
 - Аз работя за CNN- казвам, за да приключим разговора, щото за мен по-голямо от CNN няма.
 И като врътнах на центъра половин кръгче и спрях, се оказах до един автобус на 2 етажа и на него пише ВВС уоръл сървис. Голяма издънка. Жената ми подари найлонка с рекламни материали и химикалки. Се е бакшиш.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Разговарям даже са ме канили няколко таксиджии на  срещи  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Плещя си, както обикновено   phoneuu

# 26
  • Мнения: 865
зависи от моментното ми настроение

# 27
  • Мнения: 6 167
... игнорирайки шофьора?
Става въпрос когато не сте сами, естествено. На мен ми е кофти да водя някакъв разговор и да се правя, че не забелязвам човека, който ни вози. Предпочитам да мълча. Вие как сте?

и аз съм като теб. не мога да говоря, все едно човека го няма в колата.
някак си не го виждам като шофьор, а и като очи и уши и ... мнение.
затова предпочитам да огранича общуването, докато пътуваме.
неудобно ми е да го въвличам в разговора ни, независимо, че може и да му е интересно  Laughing
от др. страна се притеснявам да не го безпокоим, ако сме шумни и раздумни.

# 28
  • Мнения: 4 733
Говорим, но по-дискретно.

# 29
  • Мнения: 3 268
Сядам отзад и не говоря с шофьора.

Общи условия

Активация на акаунт