kой период бе най-вълнуващ за вас?

  • 1 188
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Раждането и първите дни с бебока
Peace

# 16
  • Мнения: 2 936
няма такъв !

всичко свързано с детето ми е вълнуващо!всеки миг прекаран с нея е индивидуално красив и изпълнен с щастие,и любов  Heart Eyes няма как да разгранича отделен период!!!

# 17
  • Мнения: 274
Дъщеря ми е още твърде малка и те първа има да й се наслаждавам. Но определено първите дни след раждането - в болницата и вкъщи ми бяха най-вълнуващи. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 015
Първите два месеца ми бяха кошмарни, тогава бяха коликите.Като свършиха към края на 2-я месец беше най-хубавия момент.

# 19
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Всеки нов ден е вълнуващ по разному- незнаеш   с какво ще те  изуми или зарадва малкото буболече.....днес например за първи път направи опит да се обърне от гръб по корем.Стигна до половината и после мама му помогна.От корем  на гръб вече е професионалист. Mr. Green
Утре ще ходим на Sealife centre-очаквам нова изненада от него.
Вили

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Първите дни след раждането когато бяхме все още в болницата.Не спирах да я гледам и все още не можеш да повярвам че е истина.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Не мога да определя, всеки ден беше и все още е вълшебство...
Може би кърменето, това за мен беше най - вънуващия момент, нещо несравнимо и супер интимно...  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 6 461
Не съм се замисляла за вълнуващите периоди...
Всеки един момент от както са се родили децата ми е вълнуващ.
Наслаждавам се на всяка минута

# 23
  • Мнения: 3 456
Винаги , когато ми задават този въпрос отгоаврям "Сегашния", което, като се замисля май означава- всеки един

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Всеки миг прекаран с детето ми е неповторим. И трвогите поради неопитността ми в началото и усмивките и гушкането и сълзичките. Всичко това е част от голямото вълшебство на майчинството
  Peace абсолютно вярно  Peace

# 25
  • Мнения: 171
И за мен всеки период досега, свързан с бебка, беше и е много вълнуващ...Опитвам се да изживея пълноценно всеки един момент, защото знам, че той е уникален...Понякога съжалявам за тази безвъзвратност, но много други майки на по-големи дечица са споделяли, че когато децата растат, става все по-интересно да си родител.

# 26
  • Мнения: 5 391
Всеки период е незабравим.
Но мога да кажа, че самото раждане беше невероятна емоция за мен.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Когато разбрах ,че съм бременна.Толкова дълго време,чаках този момент,че когато си направих тест не можех да повярвам,докато не отида на лекар.За добавка към вълненията е и факта,че тогава се паднаха и новогодишните празници ,гинекологът ми не работеше.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
Първите дни след раждането когато бяхме все още в болницата.Не спирах да я гледам и все още не можеш да повярвам че е истина.

И при мен беше така. Не съм предполагала, че мога да плача толкова от радост.
След това - първата усмивка, първият смях с глас, и, въобще, всеки момент, много е вълнуващо Hug

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За мен вълнуващия период беше когато проговори.

Общи условия

Активация на акаунт