От какво ви е гнус?

  • 5 678
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Много ме е гнус от домашни чехли  Rolling Eyes

Ууу, вярно, и мен. Едни такива плъстени, износени, даже с дупка на палеца и умирам от радост да ида на гости, да ме накарат да се събуя (това много го мразя) и да ме накарат да се мушна в едни такива чехли.... бррр...  Sick

# 16

Това нокътче е уред Лиске.Знаеш ли за колко неща го ползват хората?
Да си почистят остатъците от храна между зъбите, например...
И не само.И ушите и нослето.За другите места няма да говорим.

# 17
  • Мнения: 805
Последно се отвратих от гледката на змия, поглъщаща плъх. Иначе не съм гнуслива, ама никак.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 737
Гнус ме е да чистя повръщано Sick
Не съм гнуслива, ама това наистина е много неприятно.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тук, при чехлите, очаквам да се включи и Дона Laughing
А аз няма да ви чета, какви сте подробни, бляк

# 20
  • Мнения: 1 134
Маниакално гнуслива съм. Ако изборя всичко, трябва да ме хоспитализират. Също, ако продължавам да чета в тази тема.  Sick

# 21
  • Мнения: 920
Те хубаво първите мобифони бяха с антенка - да си я пъхат нея в ушите, ама сега пак си трябва нокътче.

# 22
  • Мнения: 27 524
От тлъсти гнойни пъпки. С беличко. Няма да забравя с едно мое гадже, имаше такава на бузата, ама аз не бях видяла и исках да го ухапя ли, нещо се закачах и тя ми цвръцна в устата  Crazy  (моля, не повръщайте, преглъща се, нямаше как да се измъкна)   Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 6 039
много, ама много съм гнуслива

като изборим всички стандартни гнусни неща, най ме е гнус от КОПЧЕТа...........

# 24
  • Мнения: 920
Блонди, уникална си.

# 25
  • Мнения: 2 259
Хлебарки,мишки,плахоци,храчки,суполи,гнойни истории, абе от много неща.Даже мога да кажа ,че от някой даже ме е и страх! Embarassed
Ужасна тема,настръхнах ,ей! Wink

# 26
  • в Низината
  • Мнения: 705
Гнус ме е само от хлебарки.

# 27
  • Мнения: 2 550
Блонди, имай милост  Sick

# 28
  • Мнения: X
От миризма на свинско, пропита в дрехите, както и на агнешко, разни пържени салами; миризма на пот; храчки; обществени тоалетни; мокро чуждо бельо ( и сухо, де) и мокър бански - чужд....ох, много са, а пък не съм маниакално гнуслива Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък имах едно почти гадже, което не стана никога съвсем гадже, защото имаше едни пукнатини по зъбите, едни такива черни и все ми изглеждаха като косми. Не бих се целувала с човек с косми между зъбите. А и същите Блондиеви пъпки имаше и все си представях как ще изцвъркат ако го пипна. Явно съм била в мазохистичен период.

Общи условия

Активация на акаунт