Търновския магазин на MADOC за дънки-срам и позор!

  • 9 924
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
Спирам да не спамя темата на момичето![/b][/color]
Хубаво, ама момичето започна тема за магазина, а не за всички жители на града #Crazy
Обидно е от едно-две познанства да правите изводи за всички Crossing Arms Във всеки град си има и черни овце, но какво е това обобщение, какъв е тоя синдром  ooooh!



Киси, Аз далеч не правя генерални изводи за хората от Търново! Hug
Имам много познати и приятели тук. Факт е, обаче, че съм срещала хора, които се определят като носители на "болярска" кръв - т.е синя кръв или нещо такова. Не говоря за млади хора, макар, че и такива има, но са по-малко. Знаеш ли на колко разговори съм присъствала, на които масово се оплюват всички градове в България!
Няма нищо лошо да си обичаш града, но да отричаш всички други, както и хората, които живеят в тях.....не е редно май!
Става дума за една особена гордост, граничеща с простотия.
Никого не нападам, зная, че подобен "феномен" се среща и в други градове. Но, като че ли славното минало на Велико Търново дава право на част от сегашните жители да се бият в гърдите и да не зачитат жителите на "безславните" градове.
Не искам да прозвучи като обвинение. Аз самата харесвам града и голяма част от жителие му - та нали именно този град сме избрали със съпруга ми! Peace
Той - от Шумен, аз - от Добрич!
Успешен ден на всички!  bouquet

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Е на мен в един друг магазин на друго място,в друг град ми направиха забележка,че детето пипало дрехите. SickЗа протокола-нито беше с мръсни ръце,нито дърпаше,най-кротко ги разглеждаше.В София никога не ми се е случвало,а са се държали мноооого нагличко,чак съм се чудела как ни изтрайват.Даже и са ги занимавали докато избирам-не говорим за детски магазини. Crazy

# 17
  • Мнения: 3 457
аз ако съм ще се постарая да разберат собствениците,поне аз бих искала да знам ако моята продавачка има такова отношение-просто за норматив ще си тръгне Crossing ArmsНе може аз да се бъхтя да тичам да разработвам магазин с дете на ръце даже 2,да не спя по 2-3 дена и да пътувам и треперя за стоката- и тя да има такова отношение  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 2 936
Абе да ви кажа, така изброените симптоми продавачески май се наблюдават във всеки по-малък град. И при нас ги има такива.

не бих казала точно така!!!  той е в повечето магазини  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 68
Браво koteto!И аз бих постъпила по същият начин,собствениците на магазини нямат право да се държат по този начин камоли продавачките. #2gunfire Направо ще я разбия ако съм шефка на магазина. #Cussing out

# 20
  • Мнения: 3 457
Собствениците не мисля,че биха се държали така  Peaceпросто продавачките не им дреми,щом не им дреми да ходят да пасат патките-те са там за да работят и в замяна на това да получват заплата Crossing Arms

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Абе,момичета спокойно PeaceПърво авторката на темата не може да е сигурна,че това е казано по неин адрес и аз,доста често пазарувам в този магазин и такова нещо не ми се е случвало PeaceА,собствениците не искам да ги коментирам Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
ми то пък голямата загуба.
това си е съвсем народна марка в началото и цените им бяха такива, преди няколко седмици влязох в техен магазин и щях да падна колко са надули нещата. А това са си най-обикновенни турски дрехи все пак. и не може да ми искат 100 и нещо лв за турски дънки n-то качество, защото наистина и повечето им дрехи не са кой знае какво качество. имат приятни неща наистина, но реално цените им трябва да са два-три пъти по-евтини.
така че голямата работа, има къде къде по-добри марко на същите цени...а за продавачката...ми тъпа патка...!;)

# 23
  • Мнения: 3 457
ми то пък голямата загуба.
това си е съвсем народна марка в началото и цените им бяха такива, преди няколко седмици влязох в техен магазин и щях да падна колко са надули нещата. А това са си най-обикновенни турски дрехи все пак. и не може да ми искат 100 и нещо лв за турски дънки n-то качество, защото наистина и повечето им дрехи не са кой знае какво качество. имат приятни неща наистина, но реално цените им трябва да са два-три пъти по-евтини.
така че голямата работа, има къде къде по-добри марко на същите цени...а за продавачката...ми тъпа патка...!;)
наистина не са кои знаее какво,но цените тук са високи понеже в турция в момента мадок се купува на високи цени Peaceявно се изживятат като доказана марка заедно с литъл биг и мотор  newsm78колкото до качеството можем да поспорим-най-качествените дънки идват именно от турция-било то шити в турция или италия,просто платовете и багрилната фабрика се намират в турция Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
аз не говорех за дънките като цяло, които с от турция, а за мадок, спец тяхното качество не ми е направило впечатление на блестящо, поне на част от нещата им, имала съм и хубави неща тяхни, но спец например дънките и някои фанелки им куцат....може на мен да са ми се падали такива...иначе да има много хубави и качествени турски неща...
истинския проблем не е че нещата се правят в турция - пепе джинсът коойто се продава тук също от там идва не от другаде, но много зависи кое качество ще внесат, защото обикновенно за българия несе внася 1-2 качество, а по -точно трето, четрърто и т.н.

# 25
  • Мнения: 3 457
внасят търговците това което им хареса като цена и качество Peaceфакт е че сме взимали блузки по 2-3 долара страхотно качестви и блузки по 20 долара които след едо пране за нищо не стават Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
През април бях за една семица в Търново и да ви кажа бях очарована от отношението на продавачките.Видяха ми се всички много усложливи и любезни.  Дали защото съм си очарована по принцип от този град и всичко ми се вижда хубаво там Rolling Eyes

Иначе това,за което говори love_sunrise наистина ми е познато.По времето ,когато учех там да  си продавачка в някой  магазин по главната беше много престижно  Crazy ,явно нищо не се е променило оттогава .

# 27
  • Мнения: 927
Хора без възпитание се срещат навсякъде, мила. Не го преживявай толкова.. Трябвало е на момента да им отговориш ако си абсолютно сигурна ,че е ставало въпрос за вас. Простащината не познава род и родина, вирее си свободно навсякъде  Laughing...
Тези дни ще мина да им подхвърля, че хора от цяла България се възмущават от поведението им  Laughing. Ще ми е кеф да им видя физиономийките  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 259
Направи го Веси 78,дано има полза обаче,поне и малка!

# 29
  • Мнения: 2 309
В Блгария не се внася осмо качество дрехи Naughty на марките "МАДОК"  и т.н...Цените на тази марка са високи,няма как да се продават три пъти по-евтино...Да си имаме уважението и нека,тези,които предполагама реално не са запознати с цените на едро - нека не коментират NaughtyВърви и го кажи това на турчина,та да се вземе в ръце и в българско да са в пъти по-евтини Peace
Що се отнася до проблема на авторката,съвсем възможно е да не става въпрос за теб...Ако пък е ставало,трябвало е да отреагираш на момента Peace
Погледнете и от другата страна,не е лесно да работиш с хора...Сами виждате,колко идиоти са се навъдили.На човек понякога му писва!Жалкото е,че не винаги се приценява на кого да си го "изкараш"!
vessy78 ,разкажи как е минало... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт