кой бихте иэбрали???

  • 6 068
  • 213
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10
Doroty, казва се James Caviezel и играе в "Граф Монте Кристо", където е просто неповторим... Снимката, която съм публикувала е от филма Тънка Червена Линия (тежък е, обаче).

# 196
  • София
  • Мнения: 5 778
Doroty, казва се James Caviezel и играе в "Граф Монте Кристо", където е просто неповторим... Снимката, която съм публикувала е от филма Тънка Червена Линия (тежък е, обаче).
той е страхотен! Hug Играе и в "Страстите Христови", в "Ангелски очи" с Дженифър Лопес и много други http://www.imdb.com/name/nm0001029/

# 197
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


Това е и моя тип мъж  newsm03

# 198
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ето го моя човек! Heart Eyes



Wentworth Miller


Като се замисля и това става  Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 7 201
Роналдо Peace

# 200
  • Мнения: 185
Вин Дизел и Коцко Mr. Green

# 201
  • Мнения: 127
Днес ми върви на цитати на Liska  Mr. Green
Пак питам. Защо ни е да ги избираме тия лекета?
Не обичам да избирам мъж, без да знам с каква цел.

Някъде из форума съм го споменавала, но днешните натрапени секс-символи не ми харесват. Клинт Иистууд на млади години, Джак Никълсън (пак младок)...харесват ми мъже (че и жени...то т'ва малко двусмислено), в които има някакъв вид твърдост. Харесват ми личностите...защото добри лицеви пропорции се срещат под път и над път.
Което, разбира се, не значи нищо. Изгубих си ума по човек с най-инфантилното възможно излъчване.
Иначе ми е малко сложно да се привличам от пиксели и филмови ленти.

# 202
  • Мнения: 2 818
Този ми е в сърцето  Heart Eyes   А от изброените Димитър Бербатов - влезе ми под кожата след социалната реклама, в която участва, иначе от футбол се вълнувам точно никак.



# 203
  • Мнения: 6 996
Ето още един мой любимец - Пийт Стийл или както му казва една приятелка - Пешо Стоманата.

# 204
  • Мнения: 4 138
Този ми е в сърцето  Heart Eyes   А от изброените Димитър Бербатов - влезе ми под кожата след социалната реклама, в която участва, иначе от футбол се вълнувам точно никак.




е тва е и моят. бербатов не.

# 205
  • Мнения: 2 257
Много сладки тези захарчета там в началото, не ме влекат.

Тръпна по вехти образи, тип тежка артилерия:

   

# 206
  • Мнения: 686
Много харесвам Енрике Иглесиас

# 207
  • Мнения: 834
Брад Пит

# 208
# 209
  • Мнения: 3 675
на мен не ми харесва нито един от тях-има мъже с къде-къде по-мъжествено излъчване-робърт де ниро, робърт редфорд, харисън форд, джони деп, гейбриъл бърн на млади години де.Но както казвам аз, всичко си е въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт