София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 788
  • 406
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 10 698
Моят син хапва от държавната ...намира се до Билла в Света Троица, не знам кой блок....но е добре, харесва я, от 10 месечен е на нея...е и на частна,когато почиват лятото,но определено предпочита държавната или моите манджи. Grinning храната е разнообразна, с мляко се готви, става и за дребосъци,които не могат да дъвчат добре все още, в началото има известен период на адаптация,рядко но се е налагало да пасирам-но това,когато беше под годинка детето.

# 286
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен!
Аз отскоро живея в Св.Троица и непознавам никой, през декември чакам първото си бебче и много ще се радвам да се запозная с някоя мама. И ако може да попитам- търсим педиатър в близост до квартала, някой да ме посъветва Simple Smile

# 287
  • Мнения: 9
педиатър полимед или 3градска къде ще ти е по удобно? Simple Smile

# 288
  • Мнения: 54
В 3-та , даже вече ходих и д-р Вълкова реши да ме приеме въпреки че отначалото каза , че вече незаписва.  Каза да и се обадя 1 ден преди изписването Simple Smile

# 289
  • Мнения: 9
Знам за нея 4е е доста добра сега ти остава само да родиш Grinning

# 290
# 291
  • Мнения: 9
4акат те много хубави моменти успех от нас и пиши да кажеш след Grinning щасливия ден

# 292
# 293
  • София
  • Мнения: 10 698
В 3-та градска с две ръце препоръчвам д-р Георгиева, живот и здраве сега и на второто ще е тя педиатъра.

# 294
  • Мнения: 1
Здравейте! От скоро сме в Илинден и не познаваме много хора тук, имам си момченце на почти 5 месеца и ще се радваме да се запознаем с нови хора  Simple Smile

# 295
  • Мнения: 29
Здравейте  Simple Smile Искам да попитам дали някоя мама знае къде се продават и дали изобщо се продават още памперси на бройка в нашия район и на каква цена са ?

# 296
  • София
  • Мнения: 176
При виетнамеца със сигурност продават памперси на брой, но нямам представа за цената. Аптеката се намира на бул. Ал.Стамболийски, под блока преди 10 ДКЦ, на 2-3 стълбички е.

# 297
  • Мнения: 9
Ние сме всеки ден в  парка света троица..сутрин и привечер,но то нашето не е разходка,а игра с приятелчета Simple Smile

Zdravejte,  v koi gradinki izlizate?
Az imam sin na 3 godini i mu tarsja projatel4eta za igra... nie se probrahme ot Jujhna Afrika predi dva meseca....

# 298
  • София
  • Мнения: 10 698
Излизаме в парка Света Троица предимно,сега сме и с бебе в комплект Simple Smile
Ако искате заповядайте,може да пишеш на лични ако искаш да се разберем нещо конкретно.

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 488
Здравейте момичета,
Да взема да побутна малко темата, а и да попитам дали има някой с мнение за 45 ЦДГ Алиса.
Ще съм ви много благодарна, ако споделите нещичко.

Общи условия

Активация на акаунт