София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 112 069
  • 404
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 931
Привет,

Да се похваля и тук, че ни приеха в Сарагоса. Направо не мога да повярвам. newsm44

Има ли някой "пресни" впечатления от градината? Доколкото знам я водят за елитна, но мен по-скоро ме интересува какъв е персонала и как се държат с децата. Напатихме се вече с една учителка, която така наплаши малката в предишната градина, че още се сеща за нея.

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 488
Хей, момичета
Има ли някой от Банишора?
Много време не е писано тук и викам си, чакай да побутна малко.На нас ни предстои преместване в района и ще се радвам да има с кого 2 реда да драсна.  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 22:17 от mim_pl

# 242
  • София
  • Мнения: 632
Аз съм от Банишора, къде точно ще бъдете?  Laughing

# 243
  • Мнения: 93
Здравейте момичета,

ние скоро ще се местим в св.Троица, исках да ми препоръчате някой педиатър, че нашата лекарка скоро ще се пенсионира и така или иначе ще трябва да си търсим.

благодаря ви!!!

# 244
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте момичета,

ние скоро ще се местим в св.Троица, исках да ми препоръчате някой педиатър, че нашата лекарка скоро ще се пенсионира и така или иначе ще трябва да си търсим.

благодаря ви!!!

Георгиева в 3-та градска. Малко е странна,но е изключителен и съвестен педиатър, освен това ВИНАГИ си вдига телефона,ако не успее на мига връща обаждане.

# 245
  • Мнения: 93
magnet_for_happiness благодаря ти, аз дори незнам къде има ДКЦ-та в този район, така че и това ми е ориентир? жалко, че темата не се посещава имах още доста въпроси за квартала  Mr. Green

# 246
  • София
  • Мнения: 787
 Ами задай ги, може би не веднага, но ще получиш отговори, убедена съм Peace

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 488
Аз съм от Банишора, къде точно ще бъдете?  Laughing

Незнам дали се води на ул.Охрид , но е там и сме в бл.20 срещу 14-то училище.

# 248
  • Мнения: 93
Ами задай ги, може би не веднага, но ще получиш отговори, убедена съм Peace

ами наистина се чудех къде има ДКЦ наоколо, че не съм виждала и си търся педиатър. В момента ме тресе и въпросът с яслите в района, защото ще се пробвам да преместя малката. Тъпото е, че най-близката ни градина се води в друг район, а не Илинден  Sad

абе още въпроси, ще ми дойдат в главата  Sunglasses, стига скоро да се преместим.

# 249
  • София
  • Мнения: 787
 Къде точно ще живеете? Има ДКЦ, залепено до Националната кардиологична болница, която пък, ако не знаете е до кино Арена. Ние сме си избрали педиатър в МЦ Полимед, който се намира на бул. Тодор Александров, но тя не приема нови пациенти, затова конкретно за лекар не мога да дам съвет.
 Коя ви е най-близката градина? Не виждам защо да не кандидатствате и за нея. Проблем е, само ако са приели ДК за район на местовижеене, провери го. Оставам на разположение, можеш да ми пишеш  и на лични Peace

# 250
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз съм от Банишора, къде точно ще бъдете?  Laughing

Незнам дали се води на ул.Охрид , но е там и сме в бл.20 срещу 14-то училище.

Здравейте,
значи сме почти съседки Grinning
Да се присъединя и аз за разходки с вас  Embarassed

# 251
  • София
  • Мнения: 632
Аз съм на Кавала, близо до църквата Свети Андрей. Laughing

# 252
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз съм на Кавала, близо до църквата Свети Андрей. Laughing

Аз съм на Козлодуй, само да се оправи малко времето и да се разберем за разходка  Peace

# 253
  • София
  • Мнения: 632
Да сега има дъжд и е студено Simple Smile
Аз ходя в там в парка, че ми е най-близко Grinning

# 254
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Да сега има дъжд и е студено Simple Smile
Аз ходя в там в парка, че ми е най-близко Grinning

Имаш предви парка на Ботев, или?

Общи условия

Активация на акаунт