София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 684
  • 406
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 31
Моята дъщеря в момента е четвърта група в ЦДГ 45 Алиса. Много съм доволна! За директорката, учителките и персонала мога да кажа само добри думи. Всичко в градината е на ниво - и храненето и обгрижването на децата и обучението им. Дадоха им много добра подготовка за първи клас. Преди 4 години се колебаех между тази градина и "Сарагоса". Сега считам, че сме направили отличен избор.

# 226
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
И на мен много ми хвалят Алиса. Жалко, че е само ЦДГ, ако беше ОДЗ, може би щях да направя този избор, въпреки че ми е малко далече.

Аз лично съм много доволна от 53 ОДЗ в района. Без забележки не може, но като цяло, предвид предишния ми опит със 106 ЦДГ Мария Луиза, нещата протичат по мед и масло. Надявам се и така да продължи, защото и двете ми щерки са там вече. Praynig

# 227
  • Мнения: 931
На нас най-удобна ни е Сарагоса. Алиса и 106 ЦДГ Мария Луиза са ни като алтернативен избор. Не, че някъде ще бъдем приети. Simple Smile

# 228
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
И на нас най-удобна ни е Сарагоса, но за там трябва наистина нечовешки късмет, струва ми се. А и като изключим, че градината е нова и е близо, други предимства пред изброените тя няма. Е, за нас има и още едно - всички приятели от набор 2007 са там.

# 229
  • Мнения: 931
Мяуче, ние сме отскоро в квартала и малката все още няма приятели тук. Искаш ли да ги съберем с твоето да играят заедно събота или неделя?

# 230
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Да, чудесна идея, само че в неделя ние обикновено ходим при моите родители в Младост. Всеки друг ден обаче (работните дни само вечер, де), вкл. събота (целия ден) е ОК. Grinning

Вие щом сте близо до Сарагоса, значи сме хептен съседи.

# 231
  • Мнения: 931
Аз ходя в събота и неделя до обяд на курс по немски, но бихме могли да се видим в събота към 18:00-18:30 някъде в градинката на Ботев, тази с каменните животни.

# 232
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Добре, ние също ходим там, ще ги запознаем и ще видим как ще си паснат. Ако не с Калина, може да се харесат с някое от приятелчетата ѝ, които също ще се навъртат наоколо. Mr. Green

До събота пак ще си пишем, за да се уточним, ако искаш.

# 233
  • София
  • Мнения: 116
Привет на всички!   bouquet
Клече, и с теб сме в януарската тема  Hug

За кухня аз вземам от Банишора, бл. 20. Доволна съм, при положение, че Елина е много злояда има дни, в които изяжда всичко. И няма нищо общо с частните кухни, които стоят като желе - приемат формата на кофичката. Поне на Ян Бибиян е така, това са мои впетечление Peace*
И да попитам някой знае ли детски клуб в района? иска ми се да пробвам да я оставям за по час - два да свиква и с други хора, че е ужасно замайчена и не знам как ще става раздялата един ден..

Приятен ден на всички и ще се радвам, ако скоро организираме някаква среща  Crazy

А така сега  Mr. Green Веднага една бърза среща и с Любомира също  Joy
Пробвах я тази кухня, но нещо Ники не иска да я яде , а и на мен ми се вижда доста мазничка  newsm78

# 234
  • София
  • Мнения: 1 869
Момичета, благодаря ви от сърце за отговорите за градините в района Hug. Надявам се съвсем скоро да се нанесем в новото жилище и да успея да се запозная с някои от вас Hug

# 235
  • Мнения: 4
Привет на всички!   bouquet
Клече, и с теб сме в януарската тема  Hug

За кухня аз вземам от Банишора, бл. 20. Доволна съм, при положение, че Елина е много злояда има дни, в които изяжда всичко. И няма нищо общо с частните кухни, които стоят като желе - приемат формата на кофичката. Поне на Ян Бибиян е така, това са мои впетечление Peace*
И да попитам някой знае ли детски клуб в района? иска ми се да пробвам да я оставям за по час - два да свиква и с други хора, че е ужасно замайчена и не знам как ще става раздялата един ден..

Приятен ден на всички и ще се радвам, ако скоро организираме някаква среща  Crazy

А така сега  Mr. Green Веднага една бърза среща и с Любомира също  Joy
Пробвах я тази кухня, но нещо Ники не иска да я яде , а и на мен ми се вижда доста мазничка  newsm78

Хайде, наистина среща! Аз излизам всеки ден към 11:30-12, до към 13:00, после обядваме и ако не заспи веднага излизаме, ако заспи сме пак навън към 17:00 ч.
Разхождаме се навсякъде в квартала, така че ако решите среща на някоя площадка съм на линия  Peace
А, за мазната кухня - понякога и на мен така ми се струва, но съм щастлива, че я яде, мазна - не мазна, щом моите гозби не ги харесва .. това ще е Crossing Arms

# 236
  • София
  • Мнения: 632
Живеем точно срещу нея  Grinning

# 237
  • Мнения: 30
може ли да се присъединя към вашата компания? имма нужда от нови познаства с бъдещи и настоящи мами Peace Hug

# 238
  • Мнения: 152
 nelinina Добре дошла.  Hug

# 239
  • Мнения: 488
Момичета, върнахте ли се от почивките?
Много силно се надявам да се срещнем с Ивет и Клече, че и с другите момичета Simple Smile
Драснете по някой ред и да заформим среща с малчовците, ще чакам с нетърпение  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт