София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 609
  • 406
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 632
Намира се на Клокотница или ти за друг казваш? Simple Smile

# 256
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Този е, на Клокотница и Ботев, то май няма друг парк в района  Confused

# 257
  • София
  • Мнения: 632
Като се стопли времето пиши  да се срещнем там.   Grinning

# 258
  • София
  • Мнения: 358
ооооо, и аз да се запиша, не знаех за тази гот темичка. Аз съм от св. троица, близо до парка съм доста, бл. 123, но ще живеем при мама за известно време до края на лятото, но ще идвам често в квартала, на есен пак сме си тук. ще се радвам лятото да излизаме в градинката  Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 1 284
Здравейте, някой да знае за някакъв спорт - аеробика, тае бо, йога в тези квартали. Някой дали е ходил да ми препоръча нещо. Мерси

# 260
  • Мнения: 4 073
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темата, но ще съм задължена, ако споделите мнения за 106 ЦДГ на Лъвов мост.

# 261
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темата, но ще съм задължена, ако споделите мнения за 106 ЦДГ на Лъвов мост.
Задай по-конкретен въпрос, моля! Peace Аз съм споделяла многократно, включително и на лични, но трябва да се рови назад.

# 262
  • Мнения: 4 073
Ами по-конкретно - дъщеря ми е набор 2010, от Банкя сме, но търся градина някъде по път към работа, защото в градината в Банкя е обявен нулев прием, така че сме в безизходица за нещо в близост. Тази не ни е много удобна, но е една от малкото, в които има места. Района изобщо не го познавам, така че всякакви лични мнения ще са ми от полза - база, персонал, отношение към децата, храна, час на вземане вечер, всичко. Затова и попитах тук.
Тази е една от няколкото градини, за които търся инфо, така че нямам възможност за всяка една от тях да ровя назад по мнения на потребители. Ако имаш време и възможност, напиши две думи, ако не - здраве да е.

# 263
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Виждам, че неволно съм те засегнала.  Извини ме, моля! Grinning
Само помолих за по-конкретни въпроси. Първо защото наскоро ми стана ясно, че на мен ми правят впечатление едни неща, а хората се интересуват от съвсем други. Предварително зададените въпроси пестят време и на двете страни.
Ще ти отговоря на лични малко по-късно.
От кои други градини се интересуваш? Ако са в района, може би мога да помогна с мнение и за тях. Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 4 073
Не, не си ме засегнала, просто съм объркана и неистово ровя, вече тотално се обърках коя съм проверила и коя не. С голямата ми дъщеря чакахме 3 години за държавна градина, много ми се иска сега да си изиграя правилно картите.

Като цяло, търся ЦДГ, която да не е с голям наплив, за да имаме шанс за класиране, и която да ни е на път. Като маршрутът мога да го променям, според избора на градина. Всичко в западните квартали - Люлин, Овча купел, Красно село, вашите квартали, както и западната част на центъра и идеален център, ми върши работа, без да ми е удобно, но избор голям нямам. И тъй като все пак става дума за детето, и макар и шансовете да са ни малки за място където и да е (със стандартните 8.0 или 8.1 точки), не мога да го хвърля просто някъде, без да имам отзив за мястото.

Предварително благодаря!

# 265
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Писах, виж си пощата Wink И прощавай за грешките - те са от бързане или пък за колорит Wink

Чувам добри неща за 45 ЦДГ Алиса, но в другите квартали за жалост не мога да помогна Simple Smile

# 266
  • Мнения: 29
Здравейте, мамчета! Аз също съм се записала да следя темата. Живея във Фондови жилища бл.215А. Намира се много близо до Кауфланд на Банишора и Карпет макс. Имам малък принц на 6  месеца и наистина ще ми е много приятно да се запозная с някоя мама. Писна ми да бутам количката все сама  Laughing Видях, че някои от мамите са писали, че ходят в парка на Св.Троица, аз също съм минавала оттам с бебо, но не сме навлизали в него. Ако има други самотни мами пишете да се организираме за среща, времето позволява разходки  Simple Smile
Другото, което искам да ви споделя е, че търсим детска градина и най-вече се интересувам къде има детска кухня, която да е наблизо, така че спокойно да ходя с количката до там. Мислила съм за детска градина "Веда", отсреща има и немска гимназия "Веда". Има ли записани дечица там и доволни ли сте?  Simple Smile

# 267
  • София
  • Мнения: 792
 Наши познати дечица са били на ясла там и не са се оплаквали. За детска кухня, има в бл. 145, който е близо до Билла.

# 268
  • Мнения: 443
Момичета от Фондови и Св. Троица-има детска кухня в дългия блок-мисля,че беше 367-този,който излиза на Щросмайер,с голямата аптека. Детската кухня е в другия край,докафето. Храната е хубава и не се чака много за записване. По-удобна е от тази в бл.147

# 269
  • Мнения: 29
Благодаря, бл. 367 ми е направо идеален   Hug
Никой ли няма за разходки  Cry

Общи условия

Активация на акаунт