София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 627
  • 406
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
Здравейте!

Аз живея в Разсадника и доста често се разхождаме с Али в парка на Св. Троица. Много ще се радвам, ако се запознаем с повече мами и бебенца.  Hug

# 61
  • Мнения: 234
Привет,аз от време на време хвърлям и тук едно око,4е ние сме на Сливница и Опъл4енска...
Вие къде сте в Банишора?

ми аз съм на улица'Карлово".тя е пряка на Сливница до ХЕИ. Hug

# 62
  • Мнения: 234
Здравейте!

Аз живея в Разсадника и доста често се разхождаме с Али в парка на Св. Троица. Много ще се радвам, ако се запознаем с повече мами и бебенца.  Hug
Здравей и от мен.Ще се радвам да се запознаем.

# 63
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте!
Аз съм една бъдеща мама от Света Троица.
Много съм учудена че тук няма много записали се маминки,уж тези 3 квартала сме доста големи а пък съм забелязала че има и много маминки с малки дечица Simple SmileС удоволствие бих се запознала и разходила с вас като бебо се роди..Че сме на финала вече.. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 234
Здравейте!
Аз съм една бъдеща мама от Света Троица.
Много съм учудена че тук няма много записали се маминки,уж тези 3 квартала сме доста големи а пък съм забелязала че има и много маминки с малки дечица Simple SmileС удоволствие бих се запознала и разходила с вас като бебо се роди..Че сме на финала вече.. Simple Smile
Здравей от мен. Hug
Желая ти леко раждане и много здраво бебче. 1stroller

# 65
  • Мнения: 43
Пак пустош и затишие тук  Outta Joint
Здравейте!
Аз съм една бъдеща мама от Света Троица.
Много съм учудена че тук няма много записали се маминки,уж тези 3 квартала сме доста големи а пък съм забелязала че има и много маминки с малки дечица Simple SmileС удоволствие бих се запознала и разходила с вас като бебо се роди..Че сме на финала вече.. Simple Smile

И аз ти желая леко раждане , ако не е  приключило вече де  bouquet[/b][/color]

# 66
  • Мнения: 140
Здравейте, мами Simple Smile Аз съм от скоро във Фондови жилища и не познавам никого тук Sad Имам дъщера на 1 г. и 8 м. и не знам къде има нещо като парк или градинка, за да я водя на разходка Rolling Eyes Вие къде ходите, хайде да пием кафе Simple Smile

# 67
  • Мнения: 86
Здравейте!

Аз живея в Разсадника и доста често се разхождаме с Али в парка на Св. Троица. Много ще се радвам, ако се запознаем с повече мами и бебенца.  Hug
Здравей,аз също ходя в този парк и ще се радвам да се разхождаме заедно.Имам момиченце на 8м. ако искаш да се видим пиши.

tony1166 единствения парк наблизо който знам се намира в пресечката на бул. К.Величков и ул.Симеон.Ако не можеш да го намериш пиши и ще те заведа.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 18:42 от gogi4

# 68
  • Мнения: 140
Здравей, gogi4 Simple Smile Не се сещам за този парк Rolling Eyes А този в Св. Троица къде е- той не ми ли е по-близо? Аз съм близо да Пигис хаус Hug

# 69
  • Мнения: 86
И аз съм близо до пигиса този за който ти писах се води Света Троица ако искаш пиши на лични да се разберем днес като излизам да отидем заедно до там.Иначе парка не е далеко за максимум 15 мин. бавно ходене сме там.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз съм близо до пигиса този за който ти писах се води Света Троица ако искаш пиши на лични да се разберем днес като излизам да отидем заедно до там.Иначе парка не е далеко за максимум 15 мин. бавно ходене сме там.

Там съм всеки ден от 10 до 12 и следобед след 18 часа. Обикновено съм на малкото кръгче, където едно време имаше чешмичка. Мойто диване ще го познаете по това, че се щура като хахав  Laughing

# 71
  • Мнения: 86
Тинтири-Минтири с теб ми се разминават часовете за излизане иначе с удиволсвие бих те навестила.Ние излизаме към 12ч. и седим до 3ч. после се прибираме че навън не иска  да спи. Hug

# 72
  • Мнения: 2 149
Имам една карта за Детск Кухня, която остава. За да не я връщам, ако я иска някоя майка нека ми пусне ЛС и да я ползва, а?

# 73
  • Мнения: 148
 Hug Здравейте и от мен, аз съм в очакване на второто си бебе... Сина ми ходи на детска в градината до з-та градска, така, че и ние си изкарваме доста време в градинката св. тройца - ще се оглеждам за вас  bouquet

# 74
  • Мнения: 86
Hug Здравейте и от мен, аз съм в очакване на второто си бебе... Сина ми ходи на детска в градината до з-та градска, така, че и ние си изкарваме доста време в градинката св. тройца - ще се оглеждам за вас  bouquet
Здравей,желя ти леко раждане и като тръгнете на разходки се обади. Hug

Общи условия

Активация на акаунт