Плакали ли сте за Нероден Иванчо?

  • 1 718
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 890
И аз съм една чувствителна... Каквото малко по-вълнуващо се случи, аз веднага започвам да пиша приказки. Сега кто си представих братовчед ми войник (а това няма как да се случи) веднага ми се насълзиха очите, а казармата си я представих като някакъв затвор и как го мъчат. После си викам абе той след няколко дни е абиториент и пак се разчувтсвах. Представих си как го изпращаме и то това хубаво (естествено пак вълнуващо и един ред сълзи), а после си представих как започва да се сблъсква с проблемите в живота...

# 16
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Е, аз не. Ама имам една колежка - 21 годишна, и гадже още няма, но отсега знае, че някой ден ще има близнаци - момче и момиче. Момиченцето Джиджи, момченцето Пешо. Та неродената мома Джиджи ми е нагласена  за снаха, само първо тъста да 'аресам  Wink.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 16:21 от Айяла

# 17
  • Мнения: 1 072
Мъжът ми вече извива на ум вратовете на гаджетата на дъщеря ни. Единственото, което го възпира да го направи и на истина е, че въпросните вратове  са като клечки за зъби и го е срам.  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 546
да, даже често. ама ме е срам да кажа за какво  Embarassed

# 19
  • Мнения: 27 524
Не, не съм  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
Не съм  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 268
Мъжът ми вече извива на ум вратовете на гаджетата на дъщеря ни. Единственото, което го възпира да го направи и на истина е, че въпросните вратове  са като клечки за зъби и го е срам.  Crazy
Joy Joy JoyМоят е същия!

# 22
  • Мнения: 843
  О, много често.   да си имам и фантазията...

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като ми казаха, че имам щерка, вадейки я от мен, се просълзих по разни поводи...
Но един от тях беше, че един ден и тя мамина, златна ще е в моето положение.
Иначе избягвам и не рева за бъдещи периоди. Стига ми това, че рева за минали...  Sad

# 24
  • Мнения: 4 585
Даа, черногледството и фантазията помагат.
Наскоро правих интерпретации на тема какво би станало, ако ...
жена ми се регне и ми изчете публикациите.
Публикациите са 119 страници, обяснителната записка със загрлавната страница ще е 120.
Или, какво би станало, ако разберете, че съфорумката, с която споделяте и си менкате рецепти на лични, е съпругът ви?
Смял съм се на нероден Иванчо. Една мама беше отворила тема в коя държава да отиде, за да има Иванчо най-щастливо детство. Дори не беше бременна.

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 12:57 от Wolf

# 25
  • Мнения: 25 610
Даа, черногледството и фантазията помагат.
Наскоро правих интерпретации на тема какво би станало, ако ...
жена ми се регне и ми изчете публикациите.

Хехе, оптимист!
А аз пък защо си мисля, че отдавна е тук и те чете в захлас?   Joy
И трупа ли, трупа компромати...  Mr. Green
Оле, почвам да плача само при мисълта какви може да са последиците за теб...  newsm45

# 26
  • Мнения: 109
Денонощно Rolling Eyes И аз като Буболина се вкарвам непрекъснато във филми, ама гадни. Ще психясам рано- рано. Всъщност вече съм.
Опитвам се да се настройвам положително и да се смея за нероден Петко/Иванчо, ама нещо не ми се получава.  Tired

# 27
  • Мнения: 4 585

Скепсис. Скепсис. Пепел ти на езика, како.

# 28
  • Мнения: 306

Или, какво би станало, ако разберете, че съфорумката, с която споделяте и си менкате рецепти на лични, е съпругът ви?
NaughtyАбЦЕЛЮТНО невъзможно!Този форум е най-омразното нещо,което може да съществува,след Биг Брадър! LaughingА висенето тук, било пълна загуба на време,водещо само до затъпяване!А и пак според него,СВЕСТНИТЕ и съвестни родители ,не седят пред компютъра,а си забавляват децата!!! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт