Виждали ли сте...

  • 2 380
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз съм виждала, но преди някоя друга година.

# 16
  • Мнения: 648
В Бургас има един. Преквалифицирал се е от истински коминочистач, в такъв даряващ късмет докосвайки някого срещу левче.

Да, имам снимка с него Mr. Green Интересното е, че съм го виждала в няколко града из страната, човека си прави турнета!

# 17
  • Мнения: 1 273
Да, но ме беше срам да го попитам дали мога да го пипна.  Embarassed

# 18
  • Мнения: 5 622
Виждла съм такъв, дето за пари ходи така облечен. Бай мангау беше. Не съм го пипала   Naughty  Stop

# 19
  • Мнения: 5 468
Виждала съм, даже и ходих да го пипам. Никакъв късмет не ми е донесъл.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Виждала съм истински.

Виждала съм и едни дългокраки госпожици, облечени така, на Есенния панаир - нещо раздаваха. Не ми харесаха, при все хубостта им.

# 21
  • Мнения: 5 713
В Бургас има един. Преквалифицирал се е от истински коминочистач, в такъв даряващ късмет докосвайки някого срещу левче.
Аха.  Laughing
Той от бая време обикаля улиците.

# 22
  • Мнения: 8 917
Да, виждала съм Grinning Като бях бременна и в старият Несебър един се домъкна да ми "пипне" корема с четката, да е късметлийче бебанка Heart Eyes Дано път има нещо вярно Laughing

# 23
  • Мнения: 1 243
В Бургас има един. Преквалифицирал се е от истински коминочистач, в такъв даряващ късмет докосвайки някого срещу левче.

Даа, същият! Много странно, винаги когато види приятелят ми, идва при него, за да го пипне за късмет...А моят се кълне, че нито е говорил с него, нито му е давал пари някога!  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 9 903
да, и съм разговаряла с него - млад мъж, работата му по-скоро сезонна....

# 25
  • Мнения: 5 103
Виждала съм ,но не съм пипала.

# 26
  • Мнения: 488
Дам, даже съм го пипала  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 733
Да. Има и мъже, облечени като коминочистачи, които обикалят улици и заведения, за да бъдат пипани  Mr. Green
Аз сигурно такъв съм виждала Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 345
Не съм виждала до сега

# 29
  • Мнения: 71
Не съм виждала

Общи условия

Активация на акаунт