За беснеенето по време на кърмене

  • 1 371
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Ох, и ние сме така. Но доста помогна двумесечната уфанзива. Като започнеше едно яко теглене и дърпане, придружено с въртене и каквали още не акробатика, малко му се карах (нежно разбира се) и ако прекалеше го дърпах от гърдата, ако се налага и с пръст в устата... Докарвал ме е до сълзи от болка, но сега се понаучи и като иска да клюкарства сам пуска. Е не вина ги, но в повечето случай.
Но сега имамедруг проблем. Прекъсва по незнам колко пъти храненето през деня и само го гоня да яде Simple Smile                             

# 16
  • Мнения: 146
И при нас беше така докато не започнах да го завивам през глава с едно леко одиало., така се успокоява и суче много спокойно.

# 17
  • Мнения: 1 425
И ние сме така - суче и се извива, рита, дърпа, блъска, на челна стойка застава. И аз имам една бемка на кръста и то не е дърпане, пипане, натискане...ужас!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 056
Да се включим и ние в отбора!
Акробатиката му е професия, удрянето му е специалност, щипането на съседното зърно му е хоби, а хапането му е голяяямо забавление!

Лошото е, че вместо да намаляват кърменията те се увеличават, аман от тез зъби, писна ми!

# 19
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Голяма борба падаше преди  Joy но вече ползвам следните пози:

1. Слагам бебето по гръб на леглото; обкрачвам го така, че коленете ми идват на нивото на раменцата му; сядам си върху прасците, навеждам се над него и му завирам гърдата в устичката. Така телцето на бебел е "заклещено" между краката ми отстрани и торса ми отгоре и няма къде да бяга  Mr. Green, най-много с ръчички да маха, ама това се ядва - само косата прибирам.

2. Друг вариант е да легна на една страна, бебето до мен и с горния крак "захлупвам" неговите крачета.

В първия случай тежестта на тялото ми е изцяло върху прасците ми, във втория - малко и върху бебел, но не е страшно (не съм нито пълна, нито слаба - 57 кг)

# 20
  • Мнения: 2 381
Същото е положението и при нас.Поли застава на челна стойка или  потропва с крачета, докато суче Mr. GreenНай-често рита и си играе със зърното на другата гърда, дори и докато спи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт