Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 460
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Следващия път ще прасна едно заглавие "Секс игрички с интересни играчки" и гледай какъв наплив на питащи и четящи ще има  Joy  Joy  Joy

 Joy Joy Joy
coolcool coolcool coolcool

# 16
  • Мнения: 3 861
регистрирах се, но нещо не са ми активни игрите, защо така???

# 17
  • Мнения: 6 993
Ехааа, тъкмо се ядосах, че само 0, 9 бубз от игричките, че и ми се прецака играта с пилота и на първия чалъндж ми даде 0,20 Joy

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря  Ви момичета  ще опитам по-късно.Като Ви слушам ми се струва "мътна история", но предполагам като видя игрите ще ми стане по-ясно. newsm78 #Crazy
Вили

# 19
# 20
  • Мнения: 1 942
регистрирах се, но нещо не са ми активни игрите, защо така???

Последните игри само се трият с мишката /като билетчета дето продавах в лотарията/. Избери си език горе от знаменцате дето поне малко да разчиташ. Ако пак има проблем пиши и не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 1 033
Много щедро днес Призито било като гледам:)
И аз продължавам да трупам бубс, голяма краста, ей:)

# 22
  • Мнения: 6 993
Мен ми даде 0,18 на пилота първо ниво Shocked
А кога се теглят томболите...Поръчала съм си жаба плюшка.

# 23
  • Мнения: 393
Стартирах Triforce и ви пускам текста , за тези които нямат търпение да видят какво точно крие всяка от мисиите .
На този акаунт играя от 65 дена - бъбсчетата са много малко , защото ги дадох за подаръци , които още уви не съм получила .
А ето и текста на мисията :


A legend tells us, that after having ensured the world's natural balance and propserity during thousands of years, the Triforce, a magical triangle with extremely mighty and mysterious powers, was split into 3 parts. Not one single part was ever recovered.
It is also said that only one true hero is capable of facing the worst ordeals and could, within 30 days, retrieve the 3 fragments of the Triforce and recombine them.
Around the XVIth century, ancient texts concerning the Triforce were recovered.
Many attempts were made to translate them, but the translations suddenly disappeared and no one knows what became of them.
Only 3 words could be translated: "Pilot, Dare, Angel". Some assumed that they could correspond to the 3 trials to pass so as to recover the 3 fragments, but no one ever got confirmation and this is where the searching stopped. No one knows either what would happen if ever the Triforce were reunited.


Само да попитам , въпреки , че сега ще се опитам сама да си намеря ... какво точно трябва да направя - нещо си спомням да стартирам трите игри Тетриса , Заека и Самолетчетата от първо ниво ?!? Thinking
Тоест утре трябва да умра на всичките , за да почна от там !  Joy

Намерих какво се прави от предна тема :
1). за Triforce отивате при рибока http://serv155.en.prizee.com/parole.php и пишете Triforce. Така стартирате тази мисия, но за целта трябва да имате поне 50 дни прекарани в сайта. Активирайки тази мисия ще трябва да минете следните игри:

Snuggy Pilot (level 10)
Guardian angel (level 18 )
The Dare of Diabolo (level 10).

За целта имате 30 дни. Ако не успеете, отивате пак при рибока, прошепвате му пак Triforce и така... 


ОООО , напразно я стартирах тази мисия ... заека никога не съм стигала по далеч от 7 - 8 ниво , на самолетите абсурд да мина 10 ниво , а пък тетрис увяхвам на 8 - 9 !
Само да попитам дали трябва да ги стартирам от начало , или да си карам от където съм стигнала ?

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 03:01 от smetana

# 24
  • Мнения: 295
Честита ни поредна тема!

На единия акаунт направих 17,77. Отворих коктейла, но нищо не ми даде. После опитах с 'фокус-мокус', но и там нищо. Има ли някой, който е минал това?  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 425
А относо секса и игрането, май и аз напоследък наблягам на игрането  Flutter
Ето че има секс в темата, подведохме Бу  ooooh!

Спокойно можем да си поговорим за секс.
Другите ще си мислят, че играем  Joy
Честита да ни е новата СЕКСИ темичка  hahaha Joy

# 26
  • Мнения: 990
Да ни е честита новата "секс" темичка  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 942
Честита ни поредна тема!

На единия акаунт направих 17,77. Отворих коктейла, но нищо не ми даде. После опитах с 'фокус-мокус', но и там нищо. Има ли някой, който е минал това?  newsm78

Aми всъшност като направиш 7,77 или завършващо на толкова ти се отваря играта "Фокус мокус". Отворена ли е при теб?

# 28
  • Мнения: 146
Офффффф! Вече от 2 седмици играя на скрачинга и нищо не съм спечелила бееееее! Има ли някой, който да е спечелил от там? Ако няма ще се преориентирам към Show window уффффф! Иначе на билетчета с морковите тия дни ми даде 0,50 буби... Отворих и фокус-мокус  Simple Smile скоро ще стана с 10 буби и ще ми отвори още една тайна игра.

# 29
  • Мнения: 197
Да ви питам-на томболата имате ли всички награди или само десетина?Най-сетне си събрах бубите да играя на томболата и сега ми го няма това,за което исках да играя!  Thinking Дали пък скоро няма да си имаме нови подаръци....

Общи условия

Активация на акаунт