Кого обичаш повече?

  • 3 283
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 362
Подкрепям мнението на барабалекс.
Не съм я питала.Тя сама казва,когато си иска,кой обича-един ден мен,един тати,после баба и т.н.

# 61
  • Майничка
  • Мнения: 12 681
Нашата опция я няма. Досега само един път съм чула да зададат този въпрос на дъщеря ми и отговорът беше "Делфините."

# 62
  • Мнения: 3 034
честно казано не прочетох отговорите.

не знам, защото никога не сме я питали.
и  се надявам никога да не я питаме.
 
не одобрявам сравняването на любовта.
мама си е едно, тати - друго, баба и дядо - трето.

не може ли детето да обича всичките по равно, но различно?

# 63
  • Мнения: 27 524
Мен... засега, но това е съвсем нормално, предвид възрастта му  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 555
А са да видим кой ще е победителят. Знам че тука влизат повече майки, затова ще ги помоля да гласуват обективно, за което предварително им благодаря  bowuu  bouquet
Браво, браво!
Да се беше сетил и да оставиш линк "Виж резултатите". Или пък са тайна? Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 1 350
Когато и да питам малчо най-много си обича тати какво да се прави Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 967
Гери казва като една дума, като я питат: маматати.
И Дими казва маматате - за него ние сме едно  Wink

# 67
  • Мнения: 8 917
За момента обича всички Heart Eyes Mr. Green

# 68
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тя: и 2-мата поравно;
Той: сестра ми Wink

# 69
  • Мнения: 2 609
Досега никога не съм и задавала този въпрос /сега заради темата я попитах/, не смятам и за напред да го правя. Мама и тати каза. Wink

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Никога не съм питала такова нещо голямата, с малкия още не сме намерили общ език. Според мен е гадно да питаш такова нещо детето си.
А мен или някоя от другите майки защо не попиташ, кого обичаме повече майка си или баща си. Sick  #Crazy

Едно време бившия ми шеф все така питаше внука си и на детето се наливаха очите със сълзи, защото то знаеше, че дядо му очаква да каже, че най-много обича него, а то си обичаше родителите и не можеше да му даде желаният отговор. Беше се научило да отговаря всички. ОЩе тогава реших, че никога няма да попитам такова нещо децата си един ден като ги имам.

# 71
  • Мнения: 27 524
Браво, браво!
Да се беше сетил и да оставиш линк "Виж резултатите". Или пък са тайна? Thinking

Не се сърди, де, често началните пускания на анкетите са трудни, не гледа човек и не се замисля. Гласувай с нещо и ще разбереш  Peace Ако искаш, аз ще ти напиша резултатите  Hug

# 72
  • Мнения: 7 201
Мама и тати-не ни дели. Hug

# 73
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Мисля, че моят син най - много обича тати...

# 74
  • Мнения: 410
 Не бих попитала какво мислят децата ми. Отговорих какво си мисля, че мислят.

Общи условия

Активация на акаунт