Питанка за нет-доставчиците в Бургас

  • 2 878
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
И аз съм доволна от Бургас Нет. Доста приемливо качество на ниска цена / 20 лв. за неограничен достъп /, реагират на възникналите проблеми почти незабавно.

# 16
  • Мнения: 5 539
И аз съм доволна от Бургас Нет. Доста приемливо качество на ниска цена / 20 лв. за неограничен достъп /, реагират на възникналите проблеми почти незабавно.
Да, но за каква скорост?
Някога бяхме към тях, но се отказахме, защото нетът беше адски бавен. Не знам как е сега.
Сега на ИМГ даваме по 25 лв. за 512кбпс.
АДСЛ е 28лв. за 1024кбпс.

# 17
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Мерси за темата, Чесън   bouquet касае ме пряко.

Мерси и за идеята за Putumayo  Mr. Green

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Доволна съм от БТК и Ди Джи КОм.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 В офиса сме с Комнет - горе-долу бива. В къщи сме на БТК ADSL - нямам забележки.

# 20
  • Мнения: 293
Кой си е нямал работа в събота ..
Благодаря на всички включили се!

Я ги глей кви клюкарки, защо съм била питала (какво, какво за коминочистача??  Mr. Green )

Рекох да се подмажа за направена ми услуга, това е.
Но покрай питането ми за Бургас - ме питаха и за Варна. Съответно тормознах Мю.

Цялата работа заприличва на серията на Малкълм, където Френсис беше оплел ужасно много хора в мрежа от лични услуги.

Сега да видя тя от какво има нужда...

(нещата не завършиха добре за Френсис  Thinking )

# 21
  • Мнения: 4 546
http://www.unacs.bg/аз съм към унакс, неограничен достъп 25лв
през деня връзката е ок, но към 18-19 става просто невъзможно да отвориш някоя страница  Close
вярно, че и компът ми е много бавен, ако това има значение, но ми е странно как така торе-долу по едно и също време на деня става супер бавна или липсваща връзката.  Thinking
иначе бързо са идвали при нас и не плащаш неустойки, ако решиш че 1-2 месеца не искаш да имаш интернет

# 22
  • Мнения: 4 585
http://www.unacs.bg/аз съм към унакс, неограничен достъп 25лв
през деня връзката е ок, но към 18-19 става просто невъзможно да отвориш някоя страница  Close
вярно, че и компът ми е много бавен, ако това има значение, но ми е странно как така торе-долу по едно и също време на деня става супер бавна или липсваща връзката.  Thinking
иначе бързо са идвали при нас и не плащаш неустойки, ако решиш че 1-2 месеца не искаш да имаш интернет
Представи си преноса на данни като транспорт. Задръстванията стават в час пик, естествено. Когато хората масово се приберат от работа.

# 23
  • Мнения: 687
В къщи сме с ADSL. Единственият минус е, че подписваш договор. Но пък няма алтернатива цена/качество в града.
На работа сме към Диджиком. И към тях нямам забележки, но съм на две пресечки от офиса им. За по-отдалеченита комплекси знам, че има проблеми подобни на Унакс, БургасНет и другите подобни доставчици.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 41
Аз съм на BTC ADSL вече повече от година-нямам никакви проблеми,а и сега до края на май имат някакви промоции за нови абонати.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 103
Аз в момента съм на Комнет и на този етап не се оплаквам. Няколко пъти за 4 години ми се е налагало да ги търся и винаги са отстранявали повредите почти веднага. Мисля,че имат и денонощно човек,защото ни бяха звъняли в 22 ч. за едната авария.Давали са ми консултации и по тел.  Иначе цените им са високи,таксата включване е нереално висока и тя. Преди ползвах сървърът им,но не беше нещо особено и предпочетох да не им давам още 10 лв. Като цяло май само ADSL хвалят в града,но лично на мен ми идва скъпо.

# 26
  • Мнения: 9 903
http://www.unacs.bg/аз съм към унакс, неограничен достъп 25лв
през деня връзката е ок, но към 18-19 става просто невъзможно да отвориш някоя страница  Close
вярно, че и компът ми е много бавен, ако това има значение, но ми е странно как така торе-долу по едно и също време на деня става супер бавна или липсваща връзката.  Thinking
иначе бързо са идвали при нас и не плащаш неустойки, ако решиш че 1-2 месеца не искаш да имаш интернет

ъъъ  Close разбрах, че ще бъдем на Унакс това лято. Мразя да ми е бавен нетът. Някаква такса 20 лв било.

# 27
  • Мнения: 4 546
има и 20лв, но ние избрахме 25. може и много голям да е трафикът тогава, ама в крайна сметка ес получава така , че не мога да палзвам нещо, за което си плащам.  Close за сега ще останем на тях, пък по-нататък ще видим  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: X
има и 20лв, но ние избрахме 25. може и много голям да е трафикът тогава, ама в крайна сметка ес получава така , че не мога да палзвам нещо, за което си плащам.  Close за сега ще останем на тях, пък по-нататък ще видим  Rolling Eyes

Защото сте с договор,нали?И ние сме така!Само чакам да изтече договора и се махам от тях.
Толкова некоректни и с лоша връзка са,че.....

# 29
  • Мнения: 1 564
Ако ви трябва неограничен достъп, и ако сградата е телефонизирана подземно - БТК ADSL.

PeaceИ аз съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт