За лаенето на кучетата

  • 3 428
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 353
  Тогава успех с районния Peace

# 16
  • Мнения: 434
Преживяла съм такъв тормоз и знам какво е! #2gunfire
От нерваците съм дето трудно заспиват и от най-малкия шум се събуждат.А ако не спя съм като болна.
За жалост не знам какъв съвет да ти дам. CryНие за щастие се изнесохме и се спасих.
Само мога да ти съчуствам.
Аз сега си патя от съседката отгоре дето ми ходи с токчета.Тук  къщите са с теракот и да не ти разправям какво е в 6 ч. сутринта! #Cussing out
Но нравите не позволяват забележки! #Crazy
Кураж!

# 17
  • Мнения: 157
Купи си къща на тихо място и нищо няма да ти пречи!

# 18
  • София
  • Мнения: 472
Не съм от тези дето бичат пълна тишина. Токчета над главата, тропащи деца,гости в съседите и други временни шумове - да. Това са нормални неща. Но се оказва, че съседа отсреща развъжда каракачанки и идва само да ги храни. Дано да ги продаде по- скоро.  През деня се издържа -все пак има и други шумове. Но нощта е ужас. Тази нощ имах късмет, че валя и се бяха скрили. Все пак ще пробваме с кварталния.

# 19
  • Мнения: 4 585
PVC дограма. Не спира кучетата. Спира шума.

# 20
  • Мнения: 5 228
Под нашия балкон от няколко дни има 5 черни кученца. В чекмежде. Сериозно. Иска ли ги някой? Или поне чекмеджето?

# 21
  • Мнения: 11 747
Виждам,че тука на доста хора им се струва майтап работата,ама не е! Confused Никога не съм имала такива оплаквания,докато преди 2 години не се нанесохме тука,под терасата ни в двор развъждат кучета!Много обичам животните,не можете да си представите колко,ама тия долу не спират да лаят - денонощмо! Close Като има малки- скимтят,а големите лаят - да полудееш малко е!Денем как да е,ама нощем...тея кучета не спят ли,бре! Tired
Аз съм гледала куче в къщи,ми не лаеше...
Мисля,че проблема ни ще се реши,като се преместим,едва ли по друг начин...

# 22
  • Мнения: 7 474
Който не го е преживял му е смешно, ама я елате у нас - две гадини отгоре и една отдолу - ВИЯТ и ЛАЯТ денонощно, на всяко спиране на асансьора, на всяко звънене на врата, на свяко отключване и заключване  Close  Мислите ли, че ми е смешно и не е проблем?  Tired

# 23
  • Мнения: 5 228
Аз съм съвсем сериозна. Под балкона ни (откъм спалните) има паркинг, който се охранява от едно непрекъснато лаещо чудовище. Отделно има 2 бездомни непрекъснато лаещи, а сега - и 5 непрекъснато скимтящи. С кого ли не се разправяхме заради тези кучета, никакъв резултат. Съседката ми има дете на 1 година, което не спи по цяла нощ заради тях.
Марче, какъв е този районен инспектор? Към полицията ли е, как да го намеря?

# 24
  • Мнения: 11 747
Абе оплакване може да се подаде и в общината,но незнам точно къде.Най-малкото тези кучета нямат паспорти,не са ваксинирани и обезпаразитени и не им се плащат данъци - нали вече трябва.
Аз преди време,когато кучето беше само едно много се бях набрала,да го махам - голямо лаене пада.Но,ми дожаля,викам си като са го взели вече,какво да го правят,да го натирят ли?Ще го търпим! Confused Е,понеже не се оплаках и ето,доведоха още едно - женско и взеха,че се и оплодиха...... ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 555
Въпроса ми е буквален - как се спасявате и как преживявате денонощното лаене на кучетата улични и домашни,  влизащо през прозорците ни. Колкото и да скандализирам природозащитниците голата истина е една - кучетата ни притесняват денонощно. А аз не мога да спя на затворен прозорец. Та пишете - има ли някакъв начин за спасение от този шум.
Преди време имаше огромни глутници в нашия квартал, които лаеха по цяла нощ, направо полудявах.
Само тапи за уши са спасение, климатици и дограми не бих си сложила, еле пък да затварям прозореца през лятото.
Напоследък ги разкараха някак глутниците, почти няма пукнато куче вече в квартала.

# 26
  • Мнения: 2 309
"Излекувай" ги с една отровна пържола Peace

# 27
  • Мнения: 11 747
"Излекувай" ги с една отровна пържола Peace

Ей това не мога да го направя! NaughtyМного искам да се махнат,но не мога да ги убия!! Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Въпроса ми е буквален - как се спасявате и как преживявате денонощното лаене на кучетата улични и домашни,  влизащо през прозорците ни. Колкото и да скандализирам природозащитниците голата истина е една - кучетата ни притесняват денонощно. А аз не мога да спя на затворен прозорец. Та пишете - има ли някакъв начин за спасение от този шум.
Климатик.
Рожбо, а ако детето ти крещи постоянно и притеснява съседите и него ли трябва да го "излекуват" по такъв начин? Всичко живо същетво има право на място в този свят. И змия да е трябва да живее.  bouquet

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
как да разкарам колите под прозореца си, за да мога както съм свикнала да спя на отворен прозорец ...и как да накарам шофьорите да не надуват клаксони от два до четири ...  newsm78 ...

Общи условия

Активация на акаунт