склонни ли сте да приемете чуждото мнение

  • 1 753
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
За мен да приема чуждото мнение не е въпрос на толерантност. Приемам чуждо мнение, когато нямам твърдо свое и видя логика в това на отсрещната страна. А иначе толерантност наричам това да осъзнаеш правото на другите хора да имат различно мнение от твоето, без да ги съдиш и упрекваш за това.
Иначе във случаите, когато съм сигурна за нещо, а отсрещната страна е на друго мнение споря, но по-скоро, за да докажа твърдението си, отколкото да воювам  и да побеждавам  някого....

# 16
  • Мнения: 183
Мама Ло, изплюй камъчето и дай линк  Grinning
   Сопрано,както сам знаеш вече няма линк,мина метлата Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
Възможно е като чета да се възмущавам много,но винаги си мълча (вижте публикациите ми Heart Eyes ) и карам нататака .....не се обаждам и не нареждам,защото мога да засегна някой (както съм се засягала аз) ....все пак всеки си има право на мнение  Peace

# 18
  • Мнения: 677
Мама Ло, изплюй камъчето и дай линк  Grinning
   Сопрано,както сам знаеш вече няма линк,мина метлата Laughing

Преразкажи, ние ще те разберем  Grinning

# 19
  • Мнения: 183
Мама Ло, изплюй камъчето и дай линк  Grinning
   Сопрано,както сам знаеш вече няма линк,мина метлата Laughing

Преразкажи, ние ще те разберем  Grinning
smile3534  който видял,видял тук въпроса е принципен

# 20
  • Мнения: 677
Очевидно е породен от твоя случка, конкретизирай иначе си е дъвчене на стара дъвка..Всеки случай е различен, в онзи ти не беше права, а сега се опитваш да обобщиш и да си купиш чиста съвест..

# 21
  • Мнения: 3 423
Мама-ло, казвала ли съм ти,
че младенецът от аватара ти
има подмамващ поглед. Сори за оффа.

# 22
  • Мнения: 183
Очевидно е породен от твоя случка, конкретизирай иначе си е дъвчене на стара дъвка..Всеки случай е различен, в онзи ти не беше права, а сега се опитваш да обобщиш и да си купиш чиста съвест..
в духа на темата имаш право на собствено мнение Hug,аз не мисля че не съм била права и не мисля че някого засегнах именно с изразяване на своето мнение,може би просто на повечето моето искрено учудване там не допадна,но....аз никого не нападнах,така че не си купувам чиста съвест,просто се чудя защо често злобата надделява Confusedако все пак има засегнати,сори,не е била с умисъл,просто израз на различно мнение

# 23
  • Мнения: 183
Мама-ло, казвала ли съм ти,
че младенецът от аватара ти
има подмамващ поглед. Сори за оффа.
Hug да така е и е много готин и като актьор  Laughingда добавя,че и моят поглед е също толкова закачлив и леко халюциниращ Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 155
Ако е аргументирано- да.
Но, ако човекът с/у мен не може да каже нито един довод в полза на позицията си, а само тропа с крак- не.
Peace

# 25
  • Мнения: 3 423
не мисля че не съм била права и не мисля че някого засегнах именно с изразяване на своето мнение,може би просто на повечето моето искрено учудване там не допадна,но....аз никого не нападнах,така че не си купувам чиста съвест,просто се чудя защо често злобата надделява Confusedако все пак има засегнати,сори,не е била с умисъл,просто израз на различно мнение

Е, мама-ло, очите ми сега вече се надървиха.
Разкажи, де.

# 26
  • Мнения: 1 002
да , склонна съм , всеки да си мисли , каквото си иска ,
не обичам да споря

# 27
  • Мнения: 6 155
Е, щом дъвчете стари дъвки... от уважение към четящите трябва да изложите всички обстоятелства, а не да ни давате насока на мисленето... Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 3 423
Е, щом дъвчете стари дъвки... от уважение към четящите трябва да изложите всички обстоятелства, а не да ни давате насока на мисленето... Crossing Arms

Ох, за момент помислих, че съм в
оная тема на Бу за четенето. Хм,
дъвчене на стари дъвки. Бляк.

# 29
  • Мнения: 494
Незнам за старите дъвки,ама ако някой ми каже,че лесно приема чуждото мнение , наемам се да споря с него до утре!!! Grinning
Колкото до склонността...ами аз , например , съм склонна, но ако "ножа е опрял до кокал" и няма вече накъде!!! Wink

Общи условия

Активация на акаунт