Какво обувате на крачетата на децата си, когато вали дъжд?

  • 2 554
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
При нас вали много рядко. Обувам му непромокаеми обувки и тънко яке с качулка. Дъждобран, гумени ботуши и чадър няма

# 16
  • Мнения: 1 896
Гумени ботуши - с тях шляпа в най-дълбоките локви и умира от кеф.

# 17
Гумени ботуши не им обувам,или маратонки,или затворени обувки някакви.Дъждобрани съшо не обичам.Чадърите са достатъчни според мен

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Обикновените й маратонки. Но мнооого стриктно я следя и повтарям да не джапа в локвите.
Искам да й купя гумени ботуши, смятам, че ще е много сладка, а и ще си пляска по локвите, колкото си иска, много й е кеф.

# 19
  • Мнения: 2 022
Маратонки. Поради "напреднала възраст" вече не се возим в количка. Ползваме дъждобран. За софийските мами - купен е от детския магазин на трамвайната спирка на "Граф Игнатиев", малко преди кръстовището с "Васил Левски" ( т.е. на Попа). Обаче не помня колко струваше, купих го преди цели 2 месеца.  Embarassed   
Ето го.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134329
Съжалявам за лошото качество на снимките, но мисля, че може да добиете представа.
За момиченца имаше и доста по-интересни модели.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря на всички мами за отговорите  Hug
Пролетната фея, много сладко дъждобранче  Peace

Аз да докладвам за гумени ботушки- в м-н "Спорт мания" в Сити сентър-а имаше страхотни ботушки за дъжд(тънки, без пух), с много свежи картинки, НО нямаше малки номера (23 ми трябва).
В КиК има само един модел, който е с тънко пухче отвътре и мисля,че не е удачен вариант за пролетно-летния сезон  ooooh!
За чадър и дъждобран нямах време да търся  ooooh!, ама утре продължавам Crossing ArmsЗаканила съм му се на тоз дъжд  Crossing Arms
И ние почти през цялото време се возим от тук- до там, когато вали дъжд, и аз се старая да ограничавам набезите на Влади в локвите, но ми се ще да го екипирам за мокри игри  Laughing
Друг е въпросът до колко ще ползва чадъра по предназначение и дали няма да си съблича дъждобрана  Thinking

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 21:40 от Gena

# 21
  • Мнения: 1 547
Гумените ботуши са перфектно решение на проблема.
Тъпото е, че за момче не съм намерила до момента друг вариант, освен на К&К. За джапане в локвите са перфектни. Което ми напомня още утре да купя нов чифт, защото старите умаляха  Wink

# 22
  • Мнения: 644
С маратонки.


Гумените ботуши са перфектно решение на проблема.


И лятото ли,когато е 40градуса   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 5 255
В КиК има само един модел, който е с тънко пухче отвътре и мисля,че не е удачен вариант за пролетно-летния сезон  ooooh!

Гумените ботуши, които са на снимката са без чорапчето, т.е. идеални за това време.
Преди време гледах гумени ботушки в Бенетон, както и в магазина за обувки на бул.Витоша близо до м-н Levis.


И лятото ли,когато е 40градуса   Rolling Eyes

Да, по добре е да е със сухи крачета, отколкото мокри маратонки  Wink
Може едни сандалки за резерва в раничката  Wink

# 24
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
С маратонки.


Гумените ботуши са перфектно решение на проблема.


И лятото ли,когато е 40градуса   Rolling Eyes
А маратонките по-добро решение ли са при тази температура  newsm78
Тогава направо сандали или детски джапанки. При 40 градуса няма нужда да се крием и пазим от дъжда  Laughing

# 25
  • Мнения: 948
Ето една мома англичанка, в пълен екип  Simple Smile

http://misholina.multiply.com/photos/photo/11/125

За летен дъжд, такива джапки:
http://www.amazon.com/The-Childrens-Place-jelly-sandals/dp/B000FD7BE0

# 26
  • Мнения: 8 505
Маратонки.А лятото,когато е достатъчно топло,предпочитам да е със сандали (от тези между джапанка и сандал).Не се притеснявам,че може да настине.

# 27
  • Мнения: 1 734
С маратонки. За всеки случай нося и чифт резервни чорапи.

# 28
  • Мнения: 17 407
Маратонки.

# 29
  • Мнения: 5 255
Ето една мома англичанка, в пълен екип  Simple Smile
http://misholina.multiply.com/photos/photo/11/125
Много готина  Heart Eyes
Завиждам на разнообразието ви от към аксесоари за такова време  Peace Whistling
Тук направо си е еднообразие  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт