Какво обувате на крачетата на децата си, когато вали дъжд?

  • 2 561
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ето една мома англичанка, в пълен екип  Simple Smile
http://misholina.multiply.com/photos/photo/11/125
Много готина  Heart Eyes
Завиждам на разнообразието ви от към аксесоари за такова време  Peace Whistling
Тук направо си е еднообразие  Rolling Eyes
И аз, и аз-искам и за моя младеж такъв ансамбъл  Crossing Arms, може и да не е розов  Mr. Green

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
mam@, благодаря за информацията, ще намина тия дни натам, обаче подозирам,че са ги прибрали тези ботушки  newsm78
Вчера проверявах и в един голям магазин за обувки в Сити центъра- Леонардо(или нещо такова), зимата там имаше избор и бяха сладурски, а сега само ме изгледаха странно, защото всички мереха сандали на децата си, пък аз питам за ботушки  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 4 371
Какво не ви харесва на К&К? Питам защото и аз се бях засилила натам Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 255
Какво не ви харесва на К&К? Питам защото и аз се бях засилила натам Rolling Eyes
Може би на външен вид не са  весели  newsm78
Вършат работа /за студено време имат дунапренено чорапче, ние ги носим без в това време/
Излизаме да джапаме и ако имам късмет ще има материал за показване  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 416

Миналото лято взех такива сандалки на моят син от Палма де Майорка.Много удобни,за съжаление вече не му стават.Има ли някаква вероятност да ги намеря в БГ или пак трябва да търся нещо подобно в чужбина?
Моля ако някой знае къде да ги намеря(или поне подобни) да пише!

# 35
  • Мнения: 7 432
Мами, от вчера съм в голямо чудене, с какво, аджебъ, да обуя Влади, когато вали проливен дъжд, както е тия дни??? newsm78 Въпреки че 99% се возим, все пак се налага и да повървява и да пошляпва в локвите Laughing
гумени ботушки ли да му купувам, кожени маратонки ли, обувки ли? newsm78
Всъщност, когато сезонът е преходен, към летен, обувате ли гумени ботушки на децата си?
Онзи ден беше бос в сандалките, а вчера се чудих дали да не му нахлузя гумени ботушки? Rolling EyesШантаво време! #Cussing out
И друго- какви са ви аксесоарите  Rolling Eyes за дъжд?
- дъждобран- какъв, от къде?;
- чадърче- момчешко, откъде?
- гумени ботушки- момчешки, ако може не на КиК
Ами,това е-съветвайте, моля!

Пропуснала си джапанки  Mr. Green за топлия летен дъжд на морето  Mr. Green Mr. Green и в Бояна на ливадата. Mr. Green Peace

# 36
  • Мнения: 5 255
Обедната ни разходка - кратка, но все пак разходка  Crazy
Цък клипче, цък фотка, пак и пак  Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
mama@, много сладка Лора  Laughing
Всъщност от теб разбирам, че ботушките на КиК са с чорапче,което се маха, аз си мислех,че е пух и са по-скоро като за сняг!
Дуци, не че не ми харесват съвсем, ама ми се ще да има някакво разнообразие, пък то -няма, момчета, момичета- всичките с един модел и цвят, ама това да ни е кусурът  Peace, то аз докато намеря, каквито искам, ще трябва вкъщи да седим  Crossing Arms
Дидиа, верно съм пропуснала, ще добавя, ама като се замисля летният дъжд не е продължителен и бързо съхне, така че..който успее ще шляпа  Wink

# 38
  • Мнения: 5 255
Всъщност от теб разбирам, че ботушките на КиК са с чорапче,което се маха....
Ето

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Всъщност от теб разбирам, че ботушките на КиК са с чорапче,което се маха....
Ето
10-x  Hug
Устройват ме! Утре ще мина през "Комсед", дано има номера на Влади!

# 40
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
маратонки.

# 41
  • Мнения: 5 790
Обувам я с маратонки в дъжда. Дъждобран си имаме, таткото ни донесе от една командировка. Чадър още не съм се сетила да й купя.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 105
Има си гумени ботуши за целта. Маратонките не са ми вариант, защото всяка локва е наша и няма смисъл просто!

# 43
  • Мнения: 2 722
Така си крачим ние в дъжда и хич не ни е страх
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134785
дъждобранчето е купено от магазин Вилаз за 6-7 лева /има ги в различни размери, но това е цвета който предлагат - според мен универсален и за момче и за момиче.
Чадъра според мен не е удачен избор, защото като духне вятър става интересно  Laughing

Крачетата оставям да се намокрят ако локвата много ни хареса.

# 44
  • Мнения: 2 936
кожени маратонки !

Общи условия

Активация на акаунт