Къде в София столче за кола UNDUETRE Giordani

  • 1 779
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Купихме столчето /няколко дни след като пуснах темата/ - сравних го с това на Чико наживо и Джорданито определено е много по-добро. Малкия е 11 кг и мислех че ще му е голямо, но е ок. Много ми се струва удобно и определено по-стабилно от Чико Макс 3,а и коланите определено са ни необходими все още. За дамаската нямам наблюдения все още защото ние рядко пътуваме и сме го ползвали 2-3 пъти в хладно време.
Относно коланите на колата - те минават през самия стол, така че застопоряването е стабилно.

# 16
  • Мнения: 2 891
Chocha, можеш ли да ми обясниш как се застопорява стола за седалката на колата. Една приятелка има двойно по - скъп стол на Конкорд, но ми се стори много нестабилно закрепен само с колана от колата. Всички ли модели големи столове са така newsm78

Стабилно е, не се бой. Коланът на колата минава през самото столче, като го п рилепя плътно  до облегалката на седалката. Няма никакви грижи.

# 17
  • Мнения: 1 165
..........Сегашното ни столче е Чико, но пак се поти много детето е него. ...
В Премама продават едни  постелчици-стават и за количка и за столче за кола,коита са от специална дишаща материя и не позволяват на детето да се поти.

# 18
  • Мнения: 255
не се притеснявай стабилни са.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 418
А коланите на столчето могат ли да се свалят и да се ползват тези на колата, когато детето порасне?
Има ли странична защита?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А коланите на столчето могат ли да се свалят и да се ползват тези на колата, когато детето порасне?
Има ли странична защита?
Могат да се свалят.Ние сме ги свалили,защото Вики не търпи такива колани по принцип.Само с този на колата е и няма проблем

# 21
  • Мнения: 255
Да могат да се свалят.

Общи условия

Активация на акаунт