Отвива се нощно време.

  • 2 538
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 230
Благодаря ти за темата.
Откакто се затопли това е болният въпрос и при нас. Спи с мен, но какво от това. На всяко събуждане го намирам  отвит и замръзнал, но спящ. Като го завия пък след малко е потен и буден.
Явно Amarena е права - не трябва да ги завиваме. Трудно ми е да го видя, нищо че е пред очите ми, защото аз спя омотана до носа.
Amarena готино си отговорила. Направо се чудех хората дали са прочели П.С. в постинга й. Може би разликата от една буква ги е подвела Wink

# 16
  • Мнения: 5 393
Иво също спи отвит.Постоянно се върти, в чувал е абсурд да го сложа, пробвах веднъж и рева като луд. Не ставам  да го завивам-само когато се събудя.Щом като не се буди от студ,значи му е добре.А откакто стана топло, като го завия и се буди точно след 2 минути, изритва одеялото и заспива пак.

# 17
  • Мнения: 867
Топло и е. Аз не завивам много много.
Ако прецениш че и е студено отвита облечи пижама.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А спи ли непробудно? Ако си спи, няма нужда от завиване. Моите и те се отвиват, но не ставам да завивам. Нощницата им е достатъчна и си спят цяла нощ. А от скоро големият спи гол, само по пликчета, казва, че така му е добре.

# 19
  • Мнения: X
ние сме на годинка и 2 месеца, общовзето както се роди спи винаги отвита. не търпи завивка.да чукна на дърво не е настивала, даже и хрема нямахме.сега даже спи на отворен прозорец, по боди къс ръкав и боса.има еднап тънка памучна завивика,като чаршаф,но просто не търпи нищо.аз лично нямам чували и няма и да купя.няма страшно!

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Моя син никога не е спал в чувалче. Толкова много се върти, че би го изнервило и ще се буди.
Обикновенно спи върху олекотената си завивка и всеки мой опит да го завия го разбужда  Confused
Вече съм се примирила, в момента спи по боди с дълъг ръкав и долница на пижамка, без чорапи.
В стаята е топло и не се притеснявам - краката му са топли, ръцете, вратлето също.

# 21
  • Мнения: 6 155

Явно размерът на буквите няма значение! hahaha



Амарена, защо си мислиш, че сме слепи?! Rolling Eyes
Погледни пак какво съм написала. Не й препоръчвам чувал...


Друго решение е детето да се облича малко повече от нормалното за спане. Така като се отвие поне няма да замръзне Grinning

# 22
  • Мнения: 1 701
От както се е родила е в чувал - нЕма искам, не искам - това е положението /също като столчето за кола - задължително е/Naughty

# 23
  • Мнения: 2 957
Не знам защо изпадаш в паника.Моето момченце например обича да спи бос и с отвити крачета.В последно време докато го завия и отмята завивата.Просто му е топло на детето и няма какво да го завивам насила.Вече е топло и не се притеснявай-няма да настине.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От както се е родила е в чувал - нЕма искам, не искам - това е положението /също като столчето за кола - задължително е/Naughty
И чувалът пък защо да е задължителен - глоба ли следва, ако не го вържа в чувал?
И без чували са пораснали моите и са си добре.
Въобще не е задължително завиването.

# 25
  • Мнения: 1 701
От както се е родила е в чувал - нЕма искам, не искам - това е положението /също като столчето за кола - задължително е/Naughty
И чувалът пък защо да е задължителен - глоба ли следва, ако не го вържа в чувал?
И без чували са пораснали моите и са си добре.
Въобще не е задължително завиването.
Задължителен е за моето дете, което не е ВЪРЗАНО, улеснение за мен, за да не ставам да я завивам, защото има случаи, в които ако си с отвити крака или кръст, не е много приятно... И никой не казва, че ако не спиш в чувал, няма да пораснеш, това си е чисто заяждане!  Shocked

# 26
  • Мнения: 2 567

Явно размерът на буквите няма значение! hahaha
Амарена, явно няма и значение и факта, че авторката на темата е написала П.С. и че това е станала междувременно, докато ние сме писали. Виж часовете на пускане на темите и ще разбереш  Hug

# 27
  • Мнения: 2 015
Ами малко по-добре облечено и това е Peace.

# 28
  • Мнения: 27 524
Ами малко по-добре облечено и това е Peace.

 Peace

# 29
  • Мнения: 317
Няма спасение. Моята дъщеря винаги е спала отвита. По възможност на отворен прозорец. Ако реша да й облека нещо по-дебелично, защото ми се струва студено: когато беше малка, непрекъснато плачеше, докато не я съблека, а сега направо нощем сама си се съблича... Mr. Green
И 20 пъти да й метна само чаршафче, докато спи, веднага го изритва. Да чукна на дърво, не е настивала от това...

Общи условия

Активация на акаунт