Какво ще правите с децата в дъждовната неделя?

  • 2 951
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Чакам Жаки да се сьбуди и ще я заведа при баба и дядо,тькмо ще изпия едно кафе на спокойствие Mr. Green
После на пазар и в кьщи Crazy

# 46
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря преди  малко ми предложи да украсим елхата.  Laughing

# 47
  • Мнения: 5 577
Оле няма никва надежда да се излезе, ужас, съдбата ме наказва за нещо.  Tired

# 48
  • Мнения: 1 533
Моята дъщеря преди  малко ми предложи да украсим елхата.  Laughing

 hahaha Което ме подсеща, дали не е назрял моментът да махна един гирлянд със звънчета, останал в кухнята Thinking От друга страна, за къде ли пък съм се разбързала.

# 49
  • Мнения: 2 212
Моята дъщеря преди  малко ми предложи да украсим елхата.  Laughing

 hahaha Което ме подсеща, дали не е назрял моментът да махна един гирлянд със звънчета, останал в кухнята Thinking От друга страна, за къде ли пък съм се разбързала.

 Joy Joy Joy за кво да се хабиш да го махаш, като утре ще дойде пак Коледа... Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 577
тамън се ядосвам кво прави Естерса в тая тема.  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 2 212
тамън се ядосвам кво прави Естерса в тая тема.  #2gunfire

събира идеи, Върдж... (и на порасналите деца може пък да им е скучно)  Laughing

# 52
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 225
Оле няма никва надежда да се излезе, ужас, съдбата ме наказва за нещо.  Tired
тамън се ядосвам кво прави Естерса в тая тема.  #2gunfire
Ти май доста си се напушила заради времето Simple Smile

Аз се нагласих: малкия спи, големия гледа детско, а аз съм тук Party

# 53
  • Мнения: 5 577
 #2gunfire #2gunfire естер ме дразни, защото тя ако иска може да излезе сега да пие кафе, а аз не мога. Да и се забрани достъпа до темата, не е честно.

# 54
  • Мнения: 2 550
Ами, Върги, така е като бабите са заети  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 212
Ами, Върдж, аз пък така да я мразя тая Неделя, сега наиситна чакам една приятелка за да се видим...ама честна дума, ако бях примерно в Русе щях да ти предложа да гледам Иван, а ти да ходиш къдет ти се ходи...мен ми се гледат деца, така за по малко, докато си нямам свои... Blush

# 56
  • Мнения: 4 586
Жена ми има гостенка.
Аз пък ще го уча как се свалят мацки.
Излизамееее.

# 57
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Бяхме в Мола. Голям кеф му беше. Като се навря в един спортен магазин един час не излезе  ooooh!. Какичките бяха доста любезни и не се сърдеха, че трябваше да се пренареждат топките и скейтбордовете (така ли се пише  Rolling Eyes) след него. Посетихме и Макдоналдс и то стана време да се прибираме.

# 58
  • Мнения: 7 837
Още няма изгледи да завали, затова първо в парка да потича във водния сектор, а след това в книжарницата, където аз ще мога да почета спокойно, пиейкии кафе, а той да си играе с влакчетата.

Събуди се, викайки ай уонт пица и сега не спира да го повтаря, докато си яде сириъла. Явно това ще е обяда  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 577
 Party Party Sunglasses

изгоних ги с баща му да пият бири навън.

Общи условия

Активация на акаунт