Какво ще правите с децата в дъждовната неделя?

  • 2 938
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще го заведем да поиграе в Пигис Хаус и дано
да се заиграе, защото откакто тръгна на ясла
не иска да стъпи в детски кът от страх, че ще
си тръгнем както като го оставяме в яслата  Sad
После ще минем през баба му и пра родителите  Joy
да го видят и се прибираме.
Още се чудя дали да гласувам  newsm78

# 16
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
При нас баби няма. И даже таткото се ската Mr. Green
Същата работа...  Twisted Evil
Рисуваме, играем на "Не се сърди човече", редим пъзел, гледаме фимчета и др.
Много намръщен  ден!

Но поне така имам време да си почиста жилището, че иначе сме все на вън и не успявам  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 4 371
Ще го заведем да поиграе в Пигис Хаус и дано
да се заиграе, защото откакто тръгна на ясла
не иска да стъпи в детски кът от страх, че ще
си тръгнем както като го оставяме в яслата  Sad
И нашия е така Confused
Къде е Пигис хаус?

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
И моите подивяха, още от вчера Confused
Засега Ради пише и преписва Червената шапчица.
Аз се ядосвам с малкия, че до преди малко се катереше на втория етаж на леглото, а сега е решил да скача от раклата долу ooooh!
Купонът е пълен, а баща им се връща чак довечера Tired

# 19
  • Мнения: 2 353
  Ще се мотаем из центъра, ще пием какао, ще купим хавлия и подарък за едно дете..."Няма нищо по-хубаво от лошото време"

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моето реве да излиза, дала съм му една купа череши и една кофичка кисело мляко, пуска череши в млякото, бърка и си мълчи.

# 21
  • Мнения: 2 550
И нашия е така Confused
Къде е Пигис хаус?

На ъгъла на бул. "Габрово" и ул. "Щросмайер"

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сега ставам добро утро. Децата са при бабите ще си ги взимаме към 18ч. аз мисля да си направя маникюр, но 1-во съм си сипала една кофа кафе

# 23
  • Мнения: 4 371
И нашия е така Confused
Къде е Пигис хаус?

На ъгъла на бул. "Габрово" и ул. "Щросмайер"
Аааа, това на новия булевард, до Мартинели? Тенк ю.

# 24
  • Мнения: 5 577
Сега ставам добро утро. Децата са при бабите ще си ги взимаме към 18ч. аз мисля да си направя маникюр, но 1-во съм си сипала една кофа кафе

 Close oх как завиждам.

моите го раздават изборно (баба ми, която е основен гледач в Неделя е председател в комисия, свеки много го гледа през седмицата и не искам да я тормозя и сега, а мама е на работа, и мъжо е на работа) ... така, жалвах се.

Дъждовна или не, ми е първа Неделя с детето от много време  Embarassed, ами какво да направя като сме 5 гледачи  и ще се избият за ред.

# 25
  • Мнения: 494
Ako не ти е кофти от шум и малко мизерийки,ето идеи(аз това правя с децата тоя ден):Докато готвех допреди малко,бях им дала един куп тенджери,тигани и лъжици и бях надула уредбата с "тяхната музика"(ще рече всичко-от бон-бон,до мария илиева Grinning) и те си направиха толкова шумен и весел купон,че още ми кънтят ушите Laughing...затова сега съм опънала един голям наелон на земята в дневната,преместихме повечето мебели в ъгъла и те "рисуват"(вече съвсем тихо,слава богу Grinning)..на един голям картон, който съм затиснала с два стола.Всеки си има по една голяма четка и плескат колкото могат Mr. Green(като най-сериозно обясняват кое какво е Laughing,щото ние,неуките възрастни не сме разбирали... Laughing).Това ще го вършат поне още малко време,тъкмо главата ми да спре да пулсира от дикотеката отпреди малко... Praynig Simple Smile.След това ще измъкна някой позабравен кашон с играчки от килера.После-обяд ,приказка и сън.Следобед пак ще мислим нещо...мисля да поритат с топката(надуваема е) в коридора,а след това...ще видим...Тежичко е в тия дъждовни дни,а на мен не ми се излиза от вкъщи,та импровизирам...

# 26
  • Мнения: 2 070
Снощи изтеглих от Замунда приказките на Балкантон, от плочите, дето съм израсла и аз с тях. Засега слуша само Седемте козле0та и Трите прасенца, защото са по 7 и 20 минутни съответно. пепеляшка спря да я слуша и почна да задава въпроси - що умряла майката, що другата майка е лоша, ми къде е принца...И тя приказката дълга, не може да и хване вниманието.

После рисувахме... Преди това гледахме Бон Бон  и там показваха буквата Б, та се опитахме да я пишем, но Яна е малка още и само на игра така. Сега виси до мен и иска да и пусна за козленцата. Преди да седна на компа танцувахме и правехме няква ицмислена нейна гимнастика...

Вчера четохме... рисувахме с боички

Ако имахме качествени дъждобрани и непропускащи обувки, направо галоши - бих я извела...

Мислех на куклен театър, но този месец съм го закъсала с пари, ще импровизираме...

# 27
  • Мнения: 5 577
Мойто заспа от нямане какво да прави.  Laughing

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В този хубав дъжд, ще им хвърлим по един хубав бой и ще заспим после.
Всички изморени и с чуство за изпълнен дълг.

# 29
  • Мнения: 3 423
Как какво ще правя.
Ще ви дразня.
Тук е 27 градуса, подухва
лек ветрец и прави вълнички
на езерцето до нас. Фук, фук.

Общи условия

Активация на акаунт