Кръвен тест за бременост-може ли?

  • 1 784
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Питам тези неща,защото съм много млада и не съм се сблъсквала с такива неща!Искам да имам дете,но много неща по бебе правенето са ми неясни,като например кога ми е овулацията?ако можете да ми помогнете с информация ще ви бъда много благодарна!всеки месец ми идва от 14-16 и продължителността е 5 дни!За това ви питам дали болките в кръста и гаденето са нормални?А вчера когато си направих тест и видях,че е отрицателен  Cry !А за правописа немисля че в такива форуми е толкова важно как пишеш,има по важни неща!!!Благодаря

# 16
  • Мнения: 2 422
Прочети третата закована тема :Първи признаци
на 14-16 всеки месец по едно и също време ли?

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 14:46 от maiapetrova

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Виж, момиче, за да получиш адекватни отговори, трябва да се стараеш да пишеш възможно най-ясно и точно. От първия ти пост нищо, ама нищо не стана ясно. Подобно писане, като постройка, а и правопис, затруднява четенето и намалява шанса да получиш помощта, която си поискала. Дотук с общите приказки Stop Ако правилно съм разбрала, всеки месец ти идва около 14-ти, което прави цикъл средно 30-31 дни, следователно овулацията би трябвало да е около 16-ти ден. Всичко това е много ориентировъчно казано, защото не знам дали си засичала дължината на ЛФ. Ако този месец ти е дошло на 14-ти + 16 дни = 30-ти, т.е. вероятно ти е овулацията тези дни. От това е и болката в кръста. Не  са симптоми на бременност. Похвално е, че искаш да си наясно. В началото на страницата има заковани теми, прочети ги и ще ти се изяснят нещата. Успех!

# 18
Да всеки месец ми идва м/у 14-16!

# 19
Благодаря за информацята!

# 20
  • Мнения: 16
Ако питаш мен, трябва да се заемеш сериозно със следенето на МЦ. Можеш да го направиш на сайта на Зачатие, където да попълваш всеки ден информация за състоянието си, БТ и т.н. След първия месец нещата ще ти се прояснят. Хубаво е и да се поразровиш в нета за повечко информация. Аз например, въпреки, че не съм започнала с опитите за бебе събирам информация от един месец, пия ФК и калций т.е. се подготвям максимално добре. Препоръчвам същото и на теб. Успех!   bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичето, погледнах ти последните публикации. Влизала си в седмичната тема преди няколко месеца и си задавала същите въпроси. На всичкото отгоре на 12-ти февруари си писала, че имаш 4 дни закъснение, което автоматично означава, че не ти идва между 14-ти и 16-ти всеки месец. Вече, откровено казано съм бясна и си мисля, че нещо ни пускаш по пързалката. От 4 месеца четеш и пишеш във форума и не си разбрала, че щом трябва да ти дойде на еди коя си дата, правиш тест след нея. А ние добронамерено ти даваме съвети и се опитваме да помогнем. Хайде сега, бъди така добра и изясни ситуацията, защото по принцип съм мила и добра, и отзивчива /само дето не съм руса вече/, но като започнат да се е...ват с мен, ставам неконтролируемо зла.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 20:52 от Goldie

# 22
  • Мнения: 869
Виж Момичето,аз не мога да ти помогна с информация за това което те интересува.Малко съм боса в темата за овулация,забременяване и т.н ,защото при мен тези правила не вават.менструацията ми е нередовна и едва ли има начин да разбера кога точно имам овулация.Но те съветвам едно-Независимо дали си бременна или не ПИЙ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА още от сега.Казвам ти го,защото казваш,че си млада и виждам неинформирана.Хайде чао и дано всичко е наред.

# 23
Здравейте!Искам да обясня за по горното написано!Да писала съм преди няколко месеца, че ми закъснява с 4-дни,но за съжаление имах много сериозно натравяне което не искам да коментирам!След това натравяне цикъла ми се промени,и когато излязох от болница и се бях възстановила, цикъла ми не е вече от 7-ми а започна да ми идва от 14 до 16!Съжалявам за объркването,но сега се радвам, че мога пак да пиша в такива форуми,защото имаше вероятност да не мога да пиша!                                                                                                                                                                                           Сега отново започнахме с опитите за бебе,но тази сутрин си направих тест и беше отрицателен  Cry !Аз бях написала,че ми се гади и сега гаденето продължава и болката в кръста все още си я имам!Вече започвам да се отчайвам,защото всеки път когато имам и малка надежда,че бебето е станало се разочаровам  Sad Благодаря!

# 24
  • Мнения: 3 116
Ела, най-добре изчакай ако можеш с хормоналното лечение  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт