Пресните картофи

  • 2 564
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 366
Отново голямо благодаря   bouquet

# 17
  • Мнения: 27 524
Отново голямо благодаря   bouquet

Няма за какво, тук сме да си помагаме. И аз колко съм питала и винаги някой е помагал, хубаво е  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз давам пресни картофи.

# 19
  • Мнения: 5 790
И аз давам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184535.msg3770461#msg3770461 ето тук има инфо - пресните имали по-високо съдържание на оксалати.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 363
освен това, бях чела, че пресните картофи са по-алергизиращи.
аз не бих дала.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184535.msg3770461#msg3770461 ето тук има инфо - пресните имали по-високо съдържание на оксалати.
  bouquetМерси че я изрови тази тема,точно нея търсех Laughing

# 23
  • Мнения: 56
Говорих с педито и то компетентно каза , че по добре пресни от колкото стари картофи в този периодна годината ! Така че дерзайте Peace

# 24
  • Мнения: 4 447
И аз дадох, направих му картофено пюре с АМ, ама нещо не му се изкефи. Мисля пак да му направя,но този път ще го смеся с нещо готово. Да речем - грах Grinning

# 25
  • Мнения: 258
valary irons извинявай,4е задавам въпрос в твойта тема  bouquet
И аз от страх за нитрати днес му дадох за първи път пюре на Хип с картоф и тиква(с тиква го захраних по-рано),но не знам дали да го смесвам с АМ, както ако аз му го правя?

# 26
  • Мнения: 56
Мисля даже по добре , моят син не ще мн да ги яде ако няма мляко и аз така смесвам и домашни и готови. Особено в началото когато захранваш и на детето по гъстата консистенция е  Peaceнепозната това е добър вариянт да разреждаш

# 27
  • Мнения: 153
Аз също давам пресни картофи и не се притеснявам, оставям ги преди да ги сваря да се киснат 30 мин. в вода  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз също давам пресни картофи и не се притеснявам, оставям ги преди да ги сваря да се киснат 30 мин. в вода  Peace
Peace

# 29
  • Мнения: 244
Не мисля,че има проблем да даваш пресни картофи на своето бебе.Моя син е на 6м и половина и аз също правя зеленчуковите пюрета,тъй като той не иска да яде готови.От около 20 дни слагам пресни картофи и нямам проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт