Кога ви обезсчестиха?

  • 17 777
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Не са ме обезчестявали, чест си имам и сега.
Първият ми полов акт за мен не беше отнемане на чест, а красиво преживяване.
PeaceЗа протокола-бях на 16г.

# 16
  • Мнения: 4 380
Според мен да тръгнеш да водиш полов живот на 14-15 год. трябва да си с изключително ниско самочувствие, може би недополучил ласка от родители...със сигурност с някакъв психологичен проблем. Защото за никаква сексуална зрялост на такава възраст не може да става.

# 17
  • Мнения: 985
Според мен да тръгнеш да водиш полов живот на 14-15 год. трябва да си с изключително ниско самочувствие, може би недополучил ласка от родители...със сигурност с някакъв психологичен проблем. Защото за никаква сексуална зрялост на такава възраст не може да става.
Абе, скъпа, защо пък трябва да са с някакъв психологичен проблем? newsm78Ти не гледаш ли какво дават по телевизият.Пример ти давам.Преди да започне XXL дават еротика за 16 годишни. hahahaПравят секс,само дето не им се виждат джуджафките.Ти представи си...Един ден ако хвана дъщеря ми да гледа такива работи незнам....Незнам кой е с психологичен проблем тогава.Защото едва ли някой родител е показал на детето си как стават тия работи.Че и деца на 6,7,8 години псуват като тираджии съм чувала. ooooh!

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 20:20 от vivi83

# 18
  • Мнения: 473
Незнам кога е нормално и кога не, всеки си решава. Аз просто не бях срещнала мъж в който да съм влюбена, да изпитвам по-силни чувства, за да реша с него да го направя за първи път. Затова за пръв път бях с мъж на 22 години и не мисля че съм изпуснала нещо.

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Според мен да тръгнеш да водиш полов живот на 14-15 год. трябва да си с изключително ниско самочувствие, може би недополучил ласка от родители...със сигурност с някакъв психологичен проблем. Защото за никаква сексуална зрялост на такава възраст не може да става.

Нещо си в голяма грешка. Преди 10 години съученичките ми правеха секс, а родителите им си мислеха, че още играят с кукли... И повярвай ми, не са нито с ниско самочувствие, не са лишени от нещо, нито имат психологически проблими - напълно нормални са, вече със семейства. Сигурно и аз щях да тогава, но така и не открих момчето, с което да го направя, което да обичам достатъчно, че да го поискам и в леглото си. За това при мен това стана доста по-късно. И съм съгласна, че си е строго индивидуално.

# 20
  • Мнения: 5 577
На 17, и смятам, че беше рано. Аз съм малко задръстена, нищо, че се правя на отворена.

# 21
  • Мнения: 4 380
Според мен да тръгнеш да водиш полов живот на 14-15 год. трябва да си с изключително ниско самочувствие, може би недополучил ласка от родители...със сигурност с някакъв психологичен проблем. Защото за никаква сексуална зрялост на такава възраст не може да става.
Абе, скъпа, защо пък трябва да са с някакъв психологичен проблем? newsm78Ти не гледаш ли какво дават по телевизият.Пример ти давам.Преди да започне XXL дават еротика за 16 годишни. hahahaПравят секс,само дето не им се виждат джуджафките.Ти представи си...Един ден ако хвана дъщеря ми да гледа такива работи незнам....Незнам кой е с психологичен проблем тогава.Защото едва ли някой родител е показал на детето си как стават тия работи.Че и деца на 6,7,8 години псуват като тираджии съм чувала. ooooh!

16 год. и на светлинни години като развитие от 14 годишни, не мислиш ли? На 14 год. възраст е просто абсурдно едно дете да има нужда от секс. Задоволяват се други нужди.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Искаш да кажеш....кога загубих девственоста си ли?
Има ли зна4ение... Mr. Green
А ти наистина доста рани4ко си ,,ско4ила в кире4а,,! Crazy
После....деца,деца раждат! Thinking
Не съм съгласна-аз го направих на 15 и 1/2 Crazy- не се омъжих за него,ходихме 10г. не съм забременявала нито пък съм искала за се женя
Омъжих се на 28 и родих на 28 и 1/2 Crazy
Всичко си е строго индивидуално....

# 23
  • Мнения: 2 495
Моят първи път беше на-хубавото нещо, което ми се случи за ония времена. Heart EyesЗа протокола-бях на 17 и хич не съжалявам че не съм го направила по-рано Peace

# 24
# 25
  • Свиленград
  • Мнения: 269
На 17 и 1/2. Не съжалявам,даже според моите съученички и приятелки бях доста закъсняла. Направих го с доста известна в момента личност и когато моите приятелки разбраха...започнаха да ме уважават много повече. Хубаво беше и си бях готова за това. Смятам,че 17-18 е добра възраст за започване на сексуален живот!

# 26
  • Мнения: 9 903
Направих го с доста известна в момента личност и когато моите приятелки разбраха...започнаха да ме уважават много повече.

С Милко Калайджиев? Simple Smile

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами... аз още съм честна  Laughing

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Направих го с доста известна в момента личност и когато моите приятелки разбраха...започнаха да ме уважават много повече.

С Милко Калайджиев? Simple Smile

Запозната си ти с тая музика... щом ги знаеш кой откъде е...  Laughing

# 29
  • Мнения: 985
Направих го с доста известна в момента личност и когато моите приятелки разбраха...започнаха да ме уважават много повече.

С Милко Калайджиев? Simple Smile
А може би с Кондьо?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт