Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 26 127
  • 657
  •   1
Отговори
# 600
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А да са ти честити новите обущета и със здраве да си тропкаш.  newsm08

Да се похваля и на вас , безкрайно щастлива съм .  newsm44 От тез диетки има смисъл, дерзайте.  smile3521
Влязох си във всички дънки , блузи и т.н. , малко в колана ме опъват дънките , но добре , че не ме стягат.  newsm68 newsm44 newsm68 Даже си купих днес една ризка и е с цели три размера по-малка , може и с 4 размера да е , но пусто циците ми по-големи.  smile3532
Лека вечер и напред с килата.  newsm51

# 601
  • Мнения: 928
А да са ти честити новите обущета и със здраве да си тропкаш.  newsm08
Да се похваля и на вас , безкрайно щастлива съм .  newsm44 От тез диетки има смисъл, дерзайте.  smile3521
Влязох си във всички дънки , блузи и т.н. , малко в колана ме опъват дънките , но добре , че не ме стягат.  newsm68 newsm44 newsm68 Даже си купих днес една ризка и е с цели три размера по-малка , може и с 4 размера да е , но пусто циците ми по-големи.  smile3532
newsm51

sohappy sohappy sohappy                   bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2
                                         
 dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance                           

# 602
  • Мнения: 589
А да са ти честити новите обущета и със здраве да си тропкаш.  newsm08

Да се похваля и на вас , безкрайно щастлива съм .  newsm44 От тез диетки има смисъл, дерзайте.  smile3521
Влязох си във всички дънки , блузи и т.н. , малко в колана ме опъват дънките , но добре , че не ме стягат.  newsm68 newsm44 newsm68 Даже си купих днес една ризка и е с цели три размера по-малка , може и с 4 размера да е , но пусто циците ми по-големи.  smile3532
Лека вечер и напред с килата.  newsm51


БРАВО!!! Ти си шампион! Дали има дял в това и фемимодела? newsm78

# 603
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
БРАВО!!! Ти си шампион! Дали има дял в това и фемимодела? newsm78

Точно над това умува и сън ме не хваща.  hahaha Възможно е и се надявам да е помогнал.   bouquet И за него има положителни отзиви ,но  Naughty и аз положих не малко усилия.  Blush

# 604
  • Мнения: 3 425
Добро утро  Grinning

Бабке жабке,  newsm44 newsm68 newsm10 smile3501 newsm08 newsm51
Ся вече си готова да заминаваш при мъж ...да му потекат лигите  smile3508

Нямам минус у днес,но няма и плюс де  Flutter

Успешен ден  newsm03

# 605
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!!!  newsm51

Мъжо и по телефона се шашка и невярва , че съм заслабнала.  smile3506 Ма ше му събера очетата в една точка , кът ме зърне.  smile3532 А като му кажа , е съм си в дрешките вече , хептем ще го шокирам.  smile3521

Лек и успешен ден!!!  smile3525

# 606
  • Мнения: 1 092
Ма ше му събера очетата в една точка , кът ме зърне.  smile3532 А като му кажа , е съм си в дрешките вече , хептем ще го шокирам.  smile3521

Браво бабка жабка smile3501 smile3501 smile3501казах ти ,че ще станеш френска мадама:4470:

Аз от сутринта свърших някоя и друга работа 1dishes newsm79 wash и дойдох да ви проверя.днек няма да се тегля,че вчера малко се издъних  #Cussing out

# 607
  • Мнения: 684
Добро утро  Grinning

Бабке жабке,  newsm44 newsm68 newsm10 smile3501 newsm08 newsm51
Ся вече си готова да заминаваш при мъж ...да му потекат лигите  smile3508

Нямам минус у днес,но няма и плюс де  Flutter

Успешен ден  newsm03
Hug Hug HugПри мен същия ефект ама ще се оправя  bouquet

# 608
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Само съм за френско  hahaha но ще ще.... Още малко и чакам повикване , поне към края на месеца мисля да е.  Heart Eyes

Важно е да няма + , аз така задържах и изведнъж дойде минусчетата.  Hug

# 609
  • Мнения: 3 425
Пепитке, е няма ли да ни ги покажеш новите обущета  Crazy аз съм много любопитна  Crazy

Днес съм с прегрешение крекери,но не можах да издържа  Blush

# 610
  • Мнения: 928
babka_jabka, ще му събереш очите на твоичкия я, как иначе  Peace

Пепитке, е няма ли да ни ги покажеш новите обущета  Crazy аз съм много любопитна  Crazy
Днес съм с прегрешение крекери,но не можах да издържа  Blush
Ще покажа,но незнам кога  newsm78 В момента имам много работа / като никога/ и днес нямам сила за фотосесия, а модела трябва да е свеж  rotfImbo Утре пак сигурно няма да мога,но до събота обещавам smile3521
На крекерите  им тегли една...... и продължавай  Hug

# 611
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте сладурчета!!!   bouquet Как сте с минусите?  Thinking
Успех и напред!  Peace Лек и успешен ден , мацета!  Hug

# 612
  • Мнения: 3 425
I'm back  Flutter  -0,500  Mr. Green
Надявам се вече да съм се отключила   Joy Глада ми попремина  Peace

Успешен минусов ден на всички  Peace

# 613
  • Мнения: 1 092
I'm back  Flutter  -0,500  Mr. Green
Надявам се вече да съм се отключила   Joy Глада ми попремина  Peace

Поздравления  smile3501

А мен ме страх да се кача на кантара,:badscale: утре ще проверявам резултата  ooooh!

# 614
  • Мнения: 636
Момичета  love001 браво на вас smile3501
Много минуси много нещо. Аз ще забегна за една седмица при диетата на Поци и после се връщам при вас с втората част на диетата.
Целувки на всички  mrstraetz

Общи условия

Активация на акаунт