Страхотна диета-отново!!!!!!!!!

  • 26 134
  • 657
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 589
Здравейте момичета!
 Kaлa(Bella13), браво за минусчетата! smile3501 smile3501 smile3501
Другите, къде се покрихте? Давайте отчетите!

# 616
  • Мнения: 1 092
Днес съм 4-ти ден - общо 1,500 кг.по-малко  Rolling Eyes,но все още не мога да се зарадвам,защото страшно ме боли главата #Crazy

# 617
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Днес съм 4-ти ден - общо 1,500 кг.по-малко  Rolling Eyes,но все още не мога да се зарадвам,защото страшно ме боли главата #Crazy

Така е , защото изхвърляш токсините.  Peace Пийвай си ацефеин-че.  Hug
Браво за минусчето.  smile3501 newsm51

# 618
  • Мнения: 589
Добро утро! kaffeetrmker_2 Ставайте и скачайте на кантара!  goodscale Много минусчета да споделите!  Peace
Лек и диетичен ден!  love001

# 619
  • Мнения: 1 092
Така е , защото изхвърляш токсините.  Peace Пийвай си ацефеин-че.  Hug
Браво за минусчето.  smile3501 newsm51


Благодаря ти babka_jabka,но за съжаление имам още мнооого за стопяване  smile3516

# 620
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
pipy , всичко с времето , зор не давай , леко по-леко.   bouquet
Аз правих диета 1 и 2-3 дена (стриктно) от диета 2  и сега 3 дена зелева и съм близо -10кг. Доволна съм , но има още. Hug
Успех!!!  newsm51

# 621
  • Мнения: 3 425
Nqmam Kredor  #2gunfire

A i sno6ti bqhme na edno mqsto i se ylqh  Blush i dnes sum +1,2  Whistling

No dnes pak sum si striktna Mr. Green

4estito za minys4etata   bouquet

V na4eloto vi se 4ydeh kak sgafvate,a ei me na i men sega  hahaha

Naokolo sum  Crazy

# 622
  • Мнения: 589
pipy , всичко с времето , зор не давай , леко по-леко.   bouquet
Аз правих диета 1 и 2-3 дена (стриктно) от диета 2  и сега 3 дена зелева и съм близо -10кг. Доволна съм , но има още. Hug
Успех!!!  newsm51

  Ти ме уби! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Е как толкова много? Скоро ли си ги качила или са стари тези 10 дето си свалила? Колко излишни имаш горе-долу? Браво на теб! Само така! Ма да се не загубиш, че мъжо ще страда по теб, бе душко!!!

# 623
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Свалих ги за 20-25 дена.  Whistling Качих по здравословни причини - нервна криза , от там страхова невроза и за капак лек инфаркт, правих доплер , скенер , бе въобще ад беше. Много дълго лечение и от там и 20-30 килца отгоре в рамките за година време. Като започнах вече да се движа сама до тоалетна , баня , навън да излизам , колата да си карам напраих изследвания на щитовидна жлеза , хормони и пълни кръвни , включително и профил. Оказа се някакъв хормон, щитовидна- втори стадии и нямам кръвна захар , а инсулин 4,5 пъти над дoпустимото . Сега вече се пооправих и ми дадоха диета , при която ефекта беше за 4-5 месеца около 2-3 кг. , което си е нищо. Но сега с тез диетки имам поразителен ефект и съм повече от доволна.  smile3521
 Извинявам се , че ви занимах с мойта одисея , но нали затова сме се събрали тук.  newsm51

# 624
  • Мнения: 589
Свалих ги за 20-25 дена.  Whistling Качих по здравословни причини - нервна криза , от там страхова невроза и за капак лек инфаркт, правих доплер , скенер , бе въобще ад беше. Много дълго лечение и от там и 20-30 килца отгоре в рамките за година време. Като започнах вече да се движа сама до тоалетна , баня , навън да излизам , колата да си карам напраих изследвания на щитовидна жлеза , хормони и пълни кръвни , включително и профил. Оказа се някакъв хормон, щитовидна- втори стадии и нямам кръвна захар , а инсулин 4,5 пъти над дoпустимото . Сега вече се пооправих и ми дадоха диета , при която ефекта беше за 4-5 месеца около 2-3 кг. , което си е нищо. Но сега с тез диетки имам поразителен ефект и съм повече от доволна.  smile3521
 Извинявам се , че ви занимах с мойта одисея , но нали затова сме се събрали тук.  newsm51

Браво! Peace Според мен си се справила и с болежките и с неврозите и с килограмите! Та ти преливаш от енергия, всяка от нас може да ти завиди за това! Heart Eyes

# 625
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ти мама-ели.   bouquet Имаме заедно да свалям останалите, но сега проблема ми е от кръста нагоре , но ще се справя.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Браво на теб, babka_jabka!  Само така! С теб сме!  Hug

Сладурки, аз нещо се закотвих така. Само първия ден 1 кг в минус и оттогава все съм толкова. Ни нагоре, ни надолу. А имам само едно прегрешение. Миналата вечер бяхме на гости и нямаше как да откажа разните вкусотии.  Embarassed
Ама съм упорита, де. Продължавам!

# 627
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Добро утро , момичета!!!  smile3525 Айде на  kaffeetrmker_2

Гери с теб съм , душко!  Heart Eyes Не се отчайвай минах и аз с тоз застой , ма са се стопявам бавно ,
но славно.  newsm51

Лек , слънчев и усмихнат ден!   love001

# 628
  • Мнения: 1 092
pipy , всичко с времето , зор не давай , леко по-леко.   bouquet

Благодаря ти за подкрепата babka_jabka,а за резултатите ти   smile3501 smile3501 smile3501 ти си наша гордост

А аз вчера изкарах лунуването без грешки,дори бях на рожден ден ,но устоях и днес - 1кг newsm44

# 629
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
pipy , браво на теб!!!  smile3501 Да не се изкушиш е голямо постижение , не всеки може да устой.  newsm51 Успех и много минусчета.   love001

Общи условия

Активация на акаунт