ЮЛСКИТЕ редици намаляват - бебета и мами на почивки заминават!

  • 11 396
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 298
Бета гадна работа,дано да го изака скоро  милото newsm17

# 16
  • Мнения: 5 401
Здравейте, майчета!   bouquet Ми аз да взема да се включа като никога  Embarassed

Betta, стискам палци да изкара парАта и да забравите бързо!  Cry  Praynig  Hug

Да ви се похваля, от близо месец ходя на антицелулитен масаж - голям бой ям - обаче има много добър ефект.  Rolling Eyes Хем заслабнах, хем и краката малко поизгладих, но има още много, много да се желае.

Каби вършее из цялата къща и подрежда след мен.  Close Само като види някаква възможност да се изправя, веднага се задейства, а пък ако може и да се захване, за да ходи, става неудържим. Иначе не лази, само се придвижда леко-леко.

Изчезвам, че дребния пак е тръгнал нанякъде.. А, дано да спре да вали в градовете..   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от нас!
Бета,дано днес го изкара копчето  Praynig Моя приятелка с дете на 1.7г. ми каза че е намира всякакви неща в акото,като 2 монети от по 5 стотинки и то на куп.Така,че аз мисля,че ще го изкара  Hug
А темата е много свежа,благодаря ти!
Оооо Пърли,ти се сети за нас бе душо....Давай в същия дух...
Рени,много е хубава количката,и Галко как си е чучнал в нея само....  Heart Eyes
Много жалко,че ви се провали почивката,имате нужда от малко разнообразие.Дано следващият път нямате препятствия.

Ема вчера си удари окото и днес едв3а го отвори,много се притесних,защото изобщо не зацепвах от какво така отече...  ooooh! Та едва днес сутринта се сетих,че вчера се прасна от стола на компа,нали все под мен се вре.

Вие в какво слагате играчките?Аз бях взела един кош,който се разпада вече,и искам да купя нещо по-стабилно и хубаво.Гледах едни симпатични в Комо,с формата на животинки,ако някой има такова чудо,нека изкаже мнение дали е доволен.
За това иде реч

Честито на вчерашните и днешни месечинки!

ЧРД Силвия,много здраве,семейно щастие и лека бременност ти желая!   bouquet

# 18
  • Мнения: 708
 wavey  food010
Честито на днешните месечинки много да са здравички и усмихнати.  bouquet
Betta давай и повече картофено пюре, ако беше по-голяма щях да ти кажа и памук.Това го знам от свекър ми ,защото е стоматолог и идват при него с глътнали мостове.Така ,че казвам да го знаете колкото може повече картофено пюре и при по-големи памук и храни коити разхлабват.Дано милото да го изкара  Praynig стискаме палци  fingerscrossed гушни и цункай малката буболечка от нас.
Момичета, има ли някоя от вас, която дава сокчета на детето си? Моя приятелка от 3 дни е в болница и от много пиене на сокчета - всеки ден от 100 - 150 мл. -получили са предозиране на каротин. Докторите препоръчали само вода и чай. Моля Ви внимавайте!  Hug
Аз давам сокчета, но това може да стане само когато се дават сокчета през деня без   да се дава вода ,а и когато е домашно приготвен морковен сок ,а не като купешките ,които са разредени с вода.Аз за сега давам купешки защото морковите са много гадни и не смея да правя, а иначе когато правих домашни давах по по-малко. Peace
тичам ,че е на гърнето  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 708
Попова виждам ,че си писала преди мен ,ако искаш на малката когато заспи и сложи компрес от нейната пиша .Може да ви е смешно ,но страшно много помага. Вече е изпитано средство върху Марти .Когато беше малък си удари челото в ръба на библиотеката ,цяла вечер му слагах и на сутринта нямаше нищо. Това съм го запомнила от майка ми ,когато бяхме малки и ходихме на полето с дядо ми (лека му пръст) и бяхме с едно много диво магаре ,каруцата мина през крака на майка ми .За секунди и се наду крака и тогава тя ме накара да пишкам и си направи компрес , за близо два дена нямаше нито оток нито синина.
Ох стига съм писала ,че днес ще се превърна в д-р Куин лечителката  Joy

# 20
  • Мнения: 1 184
Здравейте момичета.
Честито на месечинките днес   bouquet!!!
Честит имен ден и на именниците!!! Аз да ви почерпя, че и аз съм една от тях .

Бета, дано скоро изкарате копчето  Praynig. Тези деца стават все по-опасни. Аз гледам и Тито каква прахосмукачка е. И съвсем мъничко боклуче да има на земята, веднага се лапа.
Попова, и ние имаме такова кошче за играчките и съм много доволна  newsm10.
Весел ден на всички и дано спрат дъждовете при вас  Hug.

# 21
  • Мнения: 708



 
 
 




Желая ви здраве то винаги е нужно,
щастие -то никога не достига,
сбъдване на желанията ,защото за това живеем.

Специално за elip Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 10:22 от isi_kam

# 22
  • Мнения: 2 484
Здравейте мами и бебоци!

Честити месечинки на Йоана,Иван,Стефан,Гери и Васи!Да растат здрави и весели дечица!  bouquet  bouquet  bouquet  bigdance2

А аз да почерпя по случай именния ми ден мъъъничко но от сърце!


Честито и на всички други които празнуват именния си ден!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Ние вчера бяхме на рожден ден на близнаците от входа ни и,и като на рожден ден ядохме торти омазахме се ,духахме свещички снимахме се,смяхме се, ревахме(Юлия падна под масата от пейката,уж баща и я държеше)
Та така събрахме на заведението погледите!

Малее след тези наводнения в София как сте там!Ние вчера след гласуването като заседнахме в това заведение на рожден ден и от дъжд не можахме да си тръгнем,количките се наводниха и сега съхнат,абе много приключения вчера!

Хайде да приключвам за сега!

Бай бай!

# 23
  • Мнения: 867
Ели браво на вас бе! Повеселили сте се. С наводненията как да сме. Кукаме си вкъщи и си траем. А па за почивните дни ако не спре не знам. Каква почивка ще е....като сме направили резервации вече.

Доктор Куин, и аз съм го чувала това за пиканото и риванол може също.

Бета, дано го изкара копчето.Аз така се бях притеснила преди няколко дни за една стотинка, но се оказа че не я е глътнала.

Ренка ето я количката, по-детайлни снимки нямам. Модела кой беше newsm78 Трябва да видя на книжката че не пише на количката. А кисело мляко тука има едно Био кисело мляко, струва 1.30. Има го във Фантастико и Пикадили.





# 24
  • София
  • Мнения: 688
ох, още не е акала. Мерси на всички за съветите. За картофено пюре ми го казаха от Бърза помощ, но тя не щя да го близне това пюре - хем тиква и ябълково пюре й добавих, уж да го маскирам. Давам каши по съвет на педката и мисля после круша да й дам.

# 25
  • Мнения: 433
Лала,благодаря за съветите,дано излезе нещо друго,че сега не ми е до шарка Sick
Ронка,и ние сме с такъв кош и съм много доволна.Имам един за играчките и един за мръсни дрехи.
Бетта,споко ще го изака.На моя дружка дъщеря й излапа две копчета от клавиатурата като беше на годинка и после ги извадиха от памперса с акото JoyЗнам,че е лесно а чужд гръб да се каже спокойно,заюото и аз ако бях сигурно щях да вдигна болницата под тревога

# 26
  • Мнения: 1 298
Синеочка нямаше такива.Можеби са модел 2006  Thinking Абе супер са количките,но Джордани вози по-меко.
Кач пара са тия кошове ?  newsm78

Честит имен ден на елип,ели83 и всички останали които празнуват!         

# 27
  • Мнения: 60
Ехо здравейте  bouquet
Ние сме болни от една седмица с разтройство повръщане и Т имахме но вече не. Бяхме дори на инйекции. Та покрай тези блести и от претиснения съвсем за бравих че днес ставаме на 1о месеца и да ви почерпим скромно за здраве.

 newsm64 newsm38  cook Misc Baby Bottle beer3 beer2 Wine Glass Popcorn cook cook

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 11:49 от nadejda5047

# 28
  • Мнения: 867
Леле Наде, ами какво е било това? Да не би вирус някакъв? И какви инжекции?

Бета стискам палци!

Ренка, ами де да знам newsm78 Аз така предположих, защото и в сайта я търсих, ма я нямаше. Продавача ми твърдеше че са 2007-ма, но още не били излезли. Но може и да ме метна. От бебемаркет я купих. А имаше и др. модели, които ги няма в сайта и бяха готини и с екстри разни. Но аз търсех супер лека. Щото иначе чикото си ми е конфортна, към 8 кила е и аз си я пазя, т.е. за зимата си имам.
А я дай да видя това покривало к'во представлява.

# 29
  • Мнения: 1 298
Ще го снимам довечера че сега зареждам батериите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт