ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 797
  • 321
  •   1
Отговори
# 270
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Вчера дядо ми си дойде от командировка беше в едно турско село. Каза, че във всяко село в района са колели агне по случай победата на ДПС. Кога ли и ние ще бъдем толкова сплотени?
Kогато...Доган стане министър-председател. Което не е далеч. Sunglasses
не, и тогава няма да сме. никога няма да сме. няма такъв народ като нашия. много, много е вярна приказката, че всеки си заслужава управниците (депутатите в Европарламента)

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много са ми странни хора, които казват,че няма да гласуват,а после се вайкат как можело еди коя си партия да спечели. Ми защо не си отишла да гласуваш тогава?
Понеже за мен няма никакво значение дали ще е дпс, бсп, герб и т.н. не съм отишла да гласувам. На победителите честито

# 272
  • Мнения: 376
В България се намира. Живеят и бълагари, но повечето са турци


Защо тогава го наричаш турско село? Все пак се предполага, че в България живеят българи и населените места са български. Стана ясно, че мразите България и българите, но поне не изопачавайте географията... /стига една "умница" Десислава.../

# 273
  • Мнения: 511
По отношение на сплотеността на цигани и турци, абсолютно нормално е! Винаги малцинаствата се държат здраво, факт е не само за нашата държава!
А това че хората дават глас за Атака под емоционално въздействие, на мен лично ми говори, че тая партия няма да я бъде, още повече и Слави Бинев ooooh! в нея!
Доган наистина постъпи страшно хитро, казвайки че не е готов да е лидер на първа партия в България, отраслите които ръководи са му напълно достатъчни, а и в сянка му е най- добре, нали не носи пряка отговорност.
Нищо чудно така да извърти нещата, че да се коалира с Герб.
Няма по- мръсно нещо от политиката, а колкото по- беден и прост електорат по- добре!

# 274
  • София
  • Мнения: 1 105
Добре де, нали стана ясно, че изнесените резултати за ДПС не са верни и те не водят в тези избори?

# 275
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ми то няма голямо значение, че не водят при 1-2% разлика. Все са на първо място по брой депутати.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 105
На трето са

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Ами нали и те имат 5 депутата, колкото и останалите на първите места. Така че не виждам разлика.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 105
Ами нали и те имат 5 депутата, колкото и останалите на първите места. Така че не виждам разлика.

С четирима депутати са, и са на трето място.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Ами нали и те имат 5 депутата, колкото и останалите на първите места. Така че не виждам разлика.

С четирима депутати са, и са на трето място.
Благодаря, не знаех   bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 1 105
Ааа за нищо. Принципно наистина няма особено значение, просто не са на първо място. Това ми беше основната мисъл.  Grinning

# 281
  • Габрово
  • Мнения: 336
И аз благодаря, hey_ya !
А имаш ли линк към тази информация, защото всичко, което намирам е прогнозни резултати за 5-ма депутати от ДПС?

# 282
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=342334

 Laughing

По- скорошни не намерих :

http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=341707

# 283
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мамка му, яд ме е, че не гласувах (трябваше да отида в друг квартал в единствения ми почивен ден) ooooh! Доган и сие бавно, но славно настъпват. Целта е България отново да бъде турска  Sick Ще си отцепят първо Родопите, после- всичко Close Внуците ни ще учат на турски в училище #Cussing out За е*ане сме всички, които се наричаме българи и не сме гласували Crazy
 

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Рени, съгласна съм и понеже не сме гласували се примиряваме с положението и това е

Общи условия

Активация на акаунт