ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 778
  • 321
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 002
атака защо ще ходят в евро парламента , нали са против еврочленството ни изобщо ..и то точно онова дебилче - синчето плюс мутрата славо бинев ...

# 316
  • Мнения: X
атака защо ще ходят в евро парламента , нали са против еврочленството ни изобщо ..и то точно онова дебилче - синчето плюс мутрата славо бинев ...

Кой отказва 30 000 лв.заплата месечно? Mr. Green

# 317
  • Мнения: 677
Боли го Слави Бинев за 30 бона на месец..

# 318
  • Мнения: 184
това че две трети от българите са отчаяни от политиката, разбира се е от голямо значение, но ти подценяваш етническия вот

и без да гледам скат и без да имам нещо против турците - познавам такива и работя с тях, твърдя че наличието на дпс като партия и начините, чрез които печелят гласове са повод за тревога

според мен има голяма разлика м/у турчин, български данъкоплатец, подкрепящ бсп например (а тези хора май са нищожно малко)
 и турците в дпс. те се обединяват и гласуват по етнически принцип - това е смущаващото

за съжаление етническият вот съществува - наистина, засега не е чааак толкова опасен, но Rolling Eyes с тези неща трябва много да се внимава

# 319
  • Мнения: 7 122
Е, то и покръстителите, покръстените и височествата си управляват заедно.
На кой от гласувалите за един от коалиционните партньори са осъществили детската мечта?  Simple Smile

ДПС НЕ СПЕЧЕЛИ ЕВРОИЗБОРИТЕ. 
Честит 24-ти май!   bouquet

# 320
  • Мнения: 6 167
72 % не са гласували, замислете се, а не търсете под Доган ятаган..
Там е проблема, а не в измисленият за правене на вятър етнически вот..[/b][/color]

благодарим, това и аз вметнах няколко страници назад, но никой не му обърна внимание.
сигурно, защото е по-лесно да бистрим самосъзнанието на незнам си кой, правото му да гласува,
аргументите му и тн,  отколкото да си признаем, че ни мързи да си вдигнем трътките до даскалото да гласуваме, щот' всъщност ни е все едно. ooooh!

# 321
  • Мнения: 376
Не, не знам, и кво?
И Германия и Франция са под угрозата да станат турски вилаети ли?


Разликата между България и Германия и Франция, е че Германия и Франция никога няма да го позволят /турцизирането/. За разлика от продажните ни политици и незаинтересувания за бъдещето си български народ.

Общи условия

Активация на акаунт