ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 791
  • 321
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 677
Още ли я дъвчете тая тема бре?!
Не ви ли стана ясно, че ДПС и гласоподавателите и се чустват повече Българи от нас, които не сме гласували и им пука повече за БГ, много е просто-логика и математика..На фона на негласувалите 72 %, тези резултати са нормални, кво се шашкате..Пиша го тва като негласувал и също виновен, ако въобще би трябвало да чувствам няква вина, за тези резултати..
Турците, за които говорите са Български граждани и имат същите права като Арменци, Евреи, Цигани...
Атакисти такива!

# 286
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тони, аз се разписвам в тази тема за първи път едва сега (сигурно щото работя днес, а шефа ми е турчин).
Турците са български граждани и имат същите права като нас, но са с турско самосъзнание. Искат да наложат вярата си, езика си и традициите си в Нашата държава. Искат да направят България част от Турция. И все по-успешно се справят, защото им го позволяваме.

# 287
  • Мнения: 677
Рени, и аз искам всички жени да ходят с къси поли, ама не ми се получава..
Демокрацияте е отвратително нещо, но по-добро не е измислено за момента-перефразирам, не е моя мисълта..
Ми гласувал им е електората, вкарали са си 4 евродепутати, къв е проблема?!
Другото са си ксенофобски и расистки смешки..БГ няма как да стане част от Турция, тва пък е най-голямата смешка..

# 288
  • Linz
  • Мнения: 11 619
БГ няма как да стане част от Турция, тва пък е най-голямата смешка..
Докато на теб ти е смешно хората си дейтват. В Родопите например (но и не само там) турското влияние се засилва все повече... улиците постепенно се прекръстват на турските ни поробителите през Игото, във все повече училища се преподава на турски език, българските села се обезлюдват, турските- растат...
Имам колежка- страхотна мацка, българка отвсякъде, но с турско име и турско самосъзнание. Не разбира грам турски, а се кълне в Аллах!... Турското "присъствие" е оставило трайни следи, като днес се подновява, само средствата вече са други.

# 289
  • Мнения: 5 370
Рени, и аз искам всички жени да ходят с къси поли, ама не ми се получава..
Демокрацияте е отвратително нещо, но по-добро не е измислено за момента-перефразирам, не е моя мисълта..
Ми гласувал им е електората, вкарали са си 4 евродепутати, къв е проблема?!
Другото са си ксенофобски и расистки смешки..БГ няма как да стане част от Турция, тва пък е най-голямата смешка..

Ъъъъъъ...таковата, аз мое ли един въпрос-отговор да ти задам??
Знаеш ли колко милиона араби има във Франция и колко турси-в Германия? newsm78

# 290
  • Мнения: 677
Не, не знам, и кво?
И Германия и Франция са под угрозата да станат турски вилаети ли?

# 291
  • Мнения: 5 370
Не, не знам, и кво?
И Германия и Франция са под угрозата да станат турски вилаети ли?

Ха ха ха ха-разби ме. Joy hahaha
Не, в нито една от тях няма новини на "майчиния"език-това, първо. И второ-си нямат ПАРТИЯ.
Това дали ти е достатъчно? Щото все пак говорим за страни-демокрации, нали?
Или греша? newsm78

# 292
  • Мнения: 677
Ти сериозно ли правиш сравнения между двете неща?! Безмълвен съм..

# 293
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Не, не знам, и кво?
И Германия и Франция са под угрозата да станат турски вилаети ли?

А знаеш ли, че в новините на централната австрийска телевизия един след друг дават репортажите от замерването с яйца на френското посолство от турците и невероятно високия изборен резултат на партията на етническите турци в новата страна-членка на ЕС България... Дали има шанс да спрат да ни асоциират с Турция? И само за уточнение - нито във Франция, нито в Германия турците, освен, ако не са станали граждани на съответната страна (т.е. да са се отказали от турското си гражданство), нямат право да гласуват! Така че е малко наивно по този начин да се извърта темата... 

# 294
  • Мнения: 5 370
Ти сериозно ли правиш сравнения между двете неща?! Безмълвен съм..
Разбира се, че  е сериозно, и има много добра връзка, не се прави на ударен.
Особено в случая Франция-арабите. Whistling

# 295
  • Sf
  • Мнения: 808
Още ли я дъвчете тая тема бре?!
Не ви ли стана ясно, че ДПС и гласоподавателите и се чустват повече Българи от нас, които не сме гласували и им пука повече за БГ...
Турците, за които говорите са Български граждани и имат същите права като Арменци, Евреи, Цигани...
Атакисти такива!


Надали, сопрано!!! Интересът клати феса, е точно за техния случай!!! Надали ДПС са същински българи по сърце и душа, а най-вече по разум, защото в политиката, особено нашата, парите са наистина с чуство българско и ако пишеш в темата, само за да буниш духовете...

Има ли само да те попитам евродепутати с друга етнос в Евро парламента от Германия, Франция или Италия, които по произход да са съответно турски, арабски или албански????

Отивам да кърмя един колега  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 3 423
Има една унгарска циганка.

И кво им е на турците в Германия.
Имат си депутати. От Зелената партия, примерно.

А арабите във Франция са французи, като че ли.

# 297
  • Мнения: X
Франция имат голями проблеми с тези араби ooooh!
Ама аз си викам ''хак им е!'' Mr. Green
Първо ги приеха с отворени обятия,дадоха им  права,а после им се качиха на главата.
Имам провидение,че и ние на там вървим Tired

# 298
  • Мнения: 5 370
Има една унгарска циганка.


Joy hahaha Mr. Green Еваларка!

# 299
  • Sf
  • Мнения: 808
Има една унгарска циганка.

И кво им е на турците в Германия.
Имат си депутати. От Зелената партия, примерно.

А арабите във Франция са французи, като че ли.

Говорех за произхода. И за тези с такъв може да са депутати в собствената си страна, но за Евро парламента, надали.

А Франция е друг въпрос  Simple Smile За там няма спор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт