Visoko kravno i bremenost

  • 17 642
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
v za4atie se nau4ih ,no tuk ne znaia kak ,poviarvai mi ne go pravia umi6leno.Ne znaia za6to si tolkova negativno nastroena.Izviniavai Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 524
Чета те и в Зачатие и тук, но недоумявам още какви "безценни съвети" искаш ...

# 17
  • Мнения: 41
Не съм чела в зачатие,какво са писали по темата,но според мен момичето търси успокоение.Не я нападайте,сега тя е прекалено чувствителна.Ако няма какво да кажете,по-добре не пишете.Ако за сягам някого моля да ме извини.  bouquet

# 18
  • Мнения: 122
  :bouquet:Izviniavai az si misleh, 4e tova sa saitove v koito mo4e da zadade6 vapros koito te interesuva i s koito 6te si polezen na drugite.Az ne tarsia bezceni saveti vseki si ima svoi problemi i strahove i gi spodelia s drugite.Molia niakoi da mi obiasni kak da pi6a na kirilica za da ne vi zatrudniavam po tozi na4in,predvaritelno vi blagodaria. :oops:I se izviniavam ako sam obidila niakogo.

# 19
  • Мнения: 1 044
Ясно е защо си с високо кръвно! Много си притеснителна и вземаш на вътре нащата! Я ги остави да си пишат каквото искат! Не разчитали какво пишеш, ами да не го четат, голям праз! Остава и затова да се травмираш, като че ли си нямаш други проблеми! Аз как прочетох и разбрах всичко, че и мнение по въпроса дадох! По-приятно ми е като се пише на кирилица разбира се, но и на латиница чета добре!
Чета те и в Зачатие и тук, но недоумявам още какви "безценни съвети" искаш ...
Тя търси подкрепа и съчувствие! Аз съм била като нея и много добре я разбирам. Как не ви е неудобно да се карате на бременна жена, която моли за помощ! И всеки ден един и същи въпрос да задава -ами голяма работа - нека пита, ако така ще се успокои и ще роди здраво детенце, нека пита и през час, какво ви пречи - вие не отговаряйте! Аз обаче бих отговорила с радост!

# 20
  • Мнения: 7 716
Как да пишем на кирилица?

 Драга ми, Краси, аз мнения на латиница не чета и съответно не отговарям.
Драга ми, Краси, разликата между мен и теб е, че по всяка вероятност аз знам отговора, но няма как да отговоря, а ти не знаеш, но празните ти приказки край нямат.
Освен това правилата на този сайта са такива. На който не му харесва, да не го посещава.

# 21
  • Мнения: 122
Blagodaria na vsi4ki za podkrepata i sageliavam ako sam sazdala niakakav konflikt. :roll:Lali az  prosto te pomolih da mi kage6 kak da pi6a na kirilica,mislia 4e nikoi ne se e rodil nau4en taka 4e izviniavai .

# 22
  • Мнения: 7 716
Теменужка, аз  в предното ми мнение по-горе ти дадох линк, за да прочетеш "Как да пишем на кирилица".
Цъкни върху линка, прочети и ако не можеш да се справиш пак питай. Винаги съм готова да помогна на желаещите да се научат.
Знам, че никой не се родил научен, самата аз не знаех преди време как да се оправям, но пък ти чети внимателно цялото мнение.

Ето пак ти давам линка: Как да пишем на кирилица?.
Цъкни на подчертания въпрос.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
карат се хора, които дават съвети и с продължава с едно и също
тук е подфорум за проблеми, а не за настроения
казахме ВСИЧКО което може да се каже по въпроса
ако жената си търси просто съчувствие и чат - ще го намери в месечните и отчетните

# 24
  • Мнения: 122
Благодаря на вси4ки   Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 7 716
Браво! Grinning

# 26
Здравей, Теменужка! Едва днес прочетох за твоя проблем и реших да ти драсна няколко реда. Аз съм бременна в 8м. и от 3м. съм с високо кръвно налягане. През първите 3м. качих почти 15кг. и от там дойдоха и проблемите с кръвното. От тогава редовно пия 3пъти по 1табл. дупегит и магнерот и се чувствам сравнително добре. Преди 2дни ходих на триизмерен видеозон и всичките ми притеснения относно увреждането на плода поради приема на лекарства бяха разсеени. Лекарката каза, че нося едно напълно нормално и здраво бебе и даже както вървят нещата се очаква да се роди 3.600-3.800кг. По принцип майките с високо кръвно налягане раждат преждевременно и бебетата са с поднорменно тегло. Според мен не трябва да се притесняваш толкова много. Пий си дупегита и се радвай на бременността си. Това е най-прекрасното нещо в целия ни съзнателен живот/особенно ако си го чакал прекалено дълго/ Поздрави от мен и да пишеш.

# 27
  • Мнения: 122
Не успях да се справя всичко свърши мисед аборт Embarassed

# 28
  • Мнения: 7 716
Теменужка,  Cry Cry Cry.

# 29
  • Мнения: 1 044
Много съжалявам. Cry

Общи условия

Активация на акаунт