Отговори
# 15
Миранди, благодарности!
Аз днес се освинках отвсякъде  Animal Pig
От утре трябва да затегна дисциплината. Дано сте по-упорити и дисциплинирани от мен!
Много минуси на целия отбор! Peace

# 16
  • Мнения: 1 384
Ха да ни е честита новата темичка и да я пълним само с минусчета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Миранди  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 890
Далал на плодолечение си така ли?!? И от колко време  newsm78 Поздравления за резултата ти - невероятно просто  Hug

както казах днес ми е втори ден Simple Smile И ще карам само на череши, мисля да направя 20 дни. Всяко лято правя 10 дни череши, веднага щом се появат. Резултатите са много добри. Първите резултати от това гладуване ще видим следващата неделя Simple Smile Но тази година трябва 20 дни, защото никога не съм била толкова пълна...
А на плодолечение съм била два пъти - веднъж при д-р. Емилова и веднъж по системата на д-р Гайдурков - и двата пъти за по 10 дни

# 18
  • Мнения: 323
Ето ме и мен  Hug

Честита ни нова темичка   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 958
както казах днес ми е втори ден Simple Smile И ще карам само на череши, мисля да направя 20 дни.

- 5.8 кг. за 2 дни така ли???  Rolling Eyes Извинявам се, че питам пак но направо съм в шок  Shocked в добрия смисъл на думата  Hug Ако искаш заповядай в темата на плодчетата, на мене днес ми беше 1 ден, но аз дни не броя, а следя стрелката на кантаря  Peace Ти си достоен партнъор в моето начинание, радвам се че си по моята част  Hug Hug Hug

плодове-чай-мед:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188477.0


# 20
  • Мнения: 890
- 5.8 кг. за 2 дни така ли???  Rolling Eyes Извинявам се, че питам пак но направо съм в шок  Shocked в добрия смисъл на


Ох станало е недоразумение заради тирето. Исках да кажа, че вчера съм тичала 8,6 километра, а днес 5,8 километра. Лелее, защо наистина нямах такива резултати, но според мен това е невъзможно. За резултати ще видим следващата неделя, но по принцип аз бавно отслабвам. А и още повече сега (заради едни хормони, от които и така напълнях)  Banghead с кой акъл ги взимах???
Ти по системата на д-р Емилова ли си?

# 21
  • Мнения: 6 958
Далал започнах по нейната система, но не бих казала, че я спазвах, нито спазвах часовото време, нито спрях кафето, нито цигарите... Важното бе, че тренирах и плодувах според моята нужда и възможности на организма, така и свалих всичкитв килограми до момента само и единствено с това, обаче през последния месец и нещо съм излагация от всякъде, карам няколко дена на плодове, няколко дена на издънки и така междувременно малко качвам, малко свалям и от цялата тази ''цака'' понякога взема, че закача и сваля малко в повечко... иначе от самото плодуване свалих чисто 15 кг., а следващите 7-8 кг. с плодове и издънки смесено... но не спрях да ям както вече казах сигурно станаха 10 дена, вече дори и не помня колко... не ям много, но е все концентрирана храна, а не плод... от днес пак започнах да видим до кога... Моята цел е до 68-70 кг. на плодове каквото ще да става до тогава докато ги стигна, още 10'на килограма са, но няма да спра с плодовете, после минавам на разделно и на разтоварващи дни покрай лунната... Това са ми моите намерения... Пожелавам ти успех и пак казвам, ако искаш ела в темата на плодчетата, аз тук не пиша какво съм яла и т.н. защото тук в момента никой не спазва този режим, а и за тази цел си има темичка...  Peace

Лека вечер от мен на всички  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 280
Браво Мирандичка,темата е станала страхотна,както всеки път-все по-добра! Аз съм си на същите килца и от утре,т.е. от понеделник-няма шега..ве4е съм по-добре с кра4ето,но още доста време няма да мога да тренирам интензивно..все пак ще опитам с други не толкова натоварващи упражнения..Режима...ще видим от утре..

# 23
  • Мнения: 1 241
добро утро, момичета,
Мирандичка, темата е страхотна  bouquet

# 24
  • Мнения: 669


Добро утро и лека работна седмица!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 904
Да ни е честита новата тема, страхотна както винаги  bouquet

Тъкмо си сварих житото, че от утре смятам да започна диетата с жито. Само се чудя дали не може да прибавям по малко орехи, че аз така го обичам!?
Ася, и аз от днес ще съм на диетата с жито. Отивам сега да го варя Grinning

# 26
  • Мнения: 794
Никой ли няма да ми прави компания за диетата на жито с мед?

# 27
  • Мнения: 178
Добро утро!  kaffeetrmker_2 Темичката е страхотна, за разлика от моите килограми +1.5 съм. То се очахваше след вчерашното похапване, но дано следобяда кантара да ми покаже нещо по-приемливо Crossing Arms Желая на всички много успехи (не като моите!)  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 365
Добро утро от мен lovekiss

Обичам да вали,  umbrella но това време ми скапва всякаква мотивация... мислех си от днес да съм на японската диета... после си помислихз а житото... после... май нищо няма да стане:)
Моля момичетата, които ще хапват житце тази седмица да ми кажат за количеството, защото от темата за житото не се ориентирах много. Благодаря:)

Миранда:) отново си се постарала smile3501 newsm03

Аз за добро утро, може ли вместо с кафенце да ви почерпя с:  newsm38  food002 Popcorn
Поне на картинка да ги видя тези манджички Wink

Успешен де, красива седмица и много положителни резултати в намаляванет на теглото  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен.
Честита нова темичка.
Успешна седмица и килограмите на долу... Peace

Продължавам с млечната диета .
За сега има ефект от нея Peace

Общи условия

Активация на акаунт