Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 2 610
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Браво, браво, Руске! Неволята учи bowuu
Мойто мъж така и не се научи как се свързват кабеляците, как се инсталира уиндоус,..., та всичко подобно правя сама ooooh!

Ай да изчезвам аз, че утре мойте пак ще се кукнат в 7 сутринта и ще искат закуска Rolling Eyes

# 2 611
  • Мнения: 7 710
Чао, Ели!!!
Лека ти нощ!!! Hug

# 2 612
  • Мнения: 3 835
Лелеееее, разчувствах се, ша взема да съчиня нещо!!!!! Страст ми е!!!! Mr. Green Joy Joy Joy

# 2 613
  • Мнения: 10 752
........................

  За ОколоМръсТнИцата  Heart Eyes
Оооо, Вапцаров....обожавам го Hug

Борбата е безмилостно жестока.
Борбата,както казват,е епична.
Аз паднах.Друг ще ме смени и...толкоз.
Какво тук значи някаква си личност!

Разстрел и след разстрела - червей,
Това е толкоз просто и логично.
Но в бурята ще бъдем пак със тебе,
народе мой,защото те обичахме!

# 2 614
  • Мнения: 10 752
О, дават филма "Вчера" по канал 1  Wink
Малиииии, кви спомени ми навявааа Crazy

# 2 615
  • Мнения: 10 752
Аз искам да те помня все така:
бездомна, безнадеждна и унила,
в ръка ми вплела пламнала ръка
и до сърце ми скръбен лик склонила.
Градът далече тръпне в мътен дим,
край нас, на хълма, тръпнат дървесата
и любовта ни сякаш по е свята,
защото трябва да се разделим.


"В зори ще тръгна, ти в зори дойди
и донеси ми своя взор прощален -
да го припомня верен и печален
в часа, когато Тя ще победи!"
О, Морна, Морна, в буря скършен злак,
укрий молбите, вярвай - пролетта ни
недосънуван сън не ще остане
и ти при мене ще се върнеш пак!


А все по-страшно пада нощ над нас,
чертаят мрежи прилепите в мрака,
утеха сетна твойта немощ чака,
а в свойта вяра сам не вярвам аз.
И ти отпущаш пламнала ръка
и тръгваш, поглед в тъмнината впила,
изгубила дори за сълзи сила. -
Аз искам да те помня все така...

И друго любимо и изчезвам  Blush
Лека нощ!   bouquet
Страхотен е и Димчо Hug
Леко нощ  bouquet

# 2 616
  • Мнения: 3 835
О, дават филма "Вчера" по канал 1  Wink
Малиииии, кви спомени ми навявааа Crazy

Да, и ние го гледаме. Grinning

# 2 617
  • Мнения: 7 710
О, дават филма "Вчера" по канал 1  Wink
Малиииии, кви спомени ми навявааа Crazy
 Поздрав от мен Laughing

# 2 618
  • Мнения: 86
...

  За ОколоМръсТнИцата  Heart Eyes
тез али-бали и ний сме ги чели..., ама що зае цяла страница  като можеше да сложиш един линк само...?! newsm78

# 2 619
  • Мнения: 10 752
За НИксън Heart Eyes



Душата ми е пленница смирена,
плени я твоя страстен член - пленена,
душата ми е в тихи две очи,
Душата ми те моли и заклина:
пръсни ми капсата. Пръсни!
Аз съм мокра до полуда.
искам да не къртиш друга!
Но ти желаеш пак да пляскаш Сашка,
а пък мене чак след 10-та чашка.
Мълчание в очите ти царува:
члена ти от мен не се надува
за своето вълшебно тържество,
е.и ме. е.и ме на това дърво!!!

# 2 620
  • Мнения: 86
БУАХАХАХАХАХААААААААААААААААААААААААААААААААААААХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХХХХХХ
ама цомбо...  Joy

# 2 621
  • Мнения: 3 835
Е нема как, разчувствах се!!! Mr. Green

Ето нещо и от мен, но си е мое!!!! Hug  bouquet


Нежна музика и стон,
вик в нощта,
а после тишина,
и пак.................,
лудостта на нашите тела,
и пожара в нощта!

Нежна музика и стон,
пламъци горят,
пръстите летят,
устните мълчат!

Нежна музика и стон,
и пак.......................!!!
и пак.......................!!!
и пак.......................!!!

Две тела ще изгорят,
изпепелени от страстта.
Вик в нощта!!!
А после тишина!!!


Само някой да има късмет да ми се смее, ша го гази влак!!!! Twisted Evil Joy

# 2 622
  • Мнения: 10 752
БУАХАХАХАХАХААААААААААААААААААААААААААААААААААААХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХХХХХХ
ама цомбо...  Joy
Кво бе, малко романтика Mr. Green

# 2 623
# 2 624
  • Мнения: 489
За НИксън Heart Eyes



Душата ми е пленница смирена,
плени я твоя страстен член - пленена,
душата ми е в тихи две очи,
Душата ми те моли и заклина:
пръсни ми капсата. Пръсни!
Аз съм мокра до полуда.
искам да не къртиш друга!
Но ти желаеш пак да пляскаш Сашка,
а пък мене чак след 10-та чашка.
Мълчание в очите ти царува:
члена ти от мен не се надува
за своето вълшебно тържество,
е.и ме. е.и ме на това дърво!!!




Представих си я тази романтика ! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт