Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 143
добро утро,
ей, заболяха ме очите докато ви изчета.
иначе си пийнах от кафето на Леопардчето. Hug
разгледах и снимките на Вейдърчето-много готина, елегантна и  стилна мацка си! а момиченцата ти са като принцеси!  bouquet
Мечо Пух, стискам ти палци за изпита! Peace
Руске, вчера те нямаше през повечето време и ми липсваше. Heart Eyes
Алекс, и мен нещо ме мори пролетната умора, ама и това дъждовно и мрачно време ми действа депресиращо. Tired
Бомбе, няма ли да се простудиш с тая задигната рокличка в това хладно време? Grinning

# 856
  • Мнения: 1 400
Да де, аме вместо дет си писала ден, и тва ме обърка.Пращай го, ше се разберем.
Айде ! Пращам ти го по следващият КУРиер Peace

# 857
  • Мнения: 7 710
...Руске, вчера те нямаше през повечето време и ми липсваше. Heart Eyes
...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 858
  • Мнения: 667
добро утро,
иначе си пийнах от кафето на Леопардчето. Hug


Гъдкаха ли те косъмчетата на мунката,че Руска каза,че много космата била Rolling Eyes Wink Laughing

# 859
  • Мнения: 1 400
Русииич, скив ми подписа - за теб се отнася Whistling Whistling Whistling Mr. Green

# 860
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?

# 861
  • Мнения: 7 710
Русииич, скив ми подписа - за теб се отнася Whistling Whistling Whistling Mr. Green
Я не ме занимавай, щот много се стряскам,
като видя твойта каска....  #Crazy #Crazy #Crazy

# 862
  • Мнения: 2 724
Малка Русалчице, я да се стягаме, че до десетина дни няма да се оттървем от лошото време Close. Край с мързела  Naughty!Леопардче ,отивам да се лекувам, ще бачкам ... макар че ми идва да легна, да си пусна едно филмче за лЙбоФ... и така  Mr. Green.

# 863
  • Мнения: 1 400
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?
Нарочно, нарочно. За заблуда на противника Twisted Evil

# 864
  • Мнения: 2 724
Вейдър, откакто те видях на снимките, не можеш да ме стреснеш  smile3503.

# 865
  • Мнения: 1 400
Вейдър, откакто те видях на снимките, не можеш да ме стреснеш  smile3503.
newsm09
Какво да си измисля да съм злааа... Thinkingкакво, каквоооо Thinking....
Отивам да мисля Crossing Arms
 Mr. Green

# 866
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
Вейдъре, що през очите го прекара тоз надпис?
Нарочно, нарочно. За заблуда на противника Twisted Evil
Нарочно-ненарочно, мръдни го малко по-нагоре Praynig Много ще си по-хубава Sunglasses

Хайде хора: Орландо Бл … 79;да - половината от списъка хич не ги знам, ама тоз момчурляк ми харесва Crazy

# 867
  • Мнения: 1 400
Уххх, на кака Орландчетоооо Crazy Crazy Crazy

# 868
  • Мнения: 7 710
Не го харесвам него- давам ви го....  Whistling

# 869
Добро утро на обяд!

Общи условия

Активация на акаунт