Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 536
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 803
KissTheRain, явно в това време всеки гледа да спаси кожата Mr. Green Кофти тръпка. Стой си в офиса. Ще се прибереш някак.

Ще си нахлупя счупения чадър на главата - много е фиешън - тигров Crazy

# 91
  • Мнения: 4 472
Стрелче, отговорих ти в темата, мила Peace
Въпросите ти наистина са хубави Peace

Благодаря! Hug Постингът ти ме очарова. Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 749
Коя е темата?

# 93
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Разни хора - разни идеали.

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Шефът днес е на работа с тениска с огромен шарен надпис I'M THE BOSS hahaha  Те такъв шеф няма Joy

# 95
  • Мнения: 1 400
Хопппалянкаааа!
Ей мем на и мееенннн!
какво става, рожби мамини златни? Гледам- добре сте се постарали в предишната, че и в тази тема... Не е истина просто! ooooh! Не мога да ви чета Crossing Arms
Някой ще ли е така мил да разсЯсни на отциствуващият дълго какво е оттървал? Flutter Flutter Flutter

# 96
  • Мнения: 749
Вейдъре, аз резюмета немоа прая. Твърде е сложно. Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 900
Първият ми сериозен семинар,
изнесен от майне-клайне-шойне особЪ - МИНА ЧУДЕСНО  bowuu bowuu bowuu

Такава треска не ме беше тресла
от интервюто за теУевизията  ooooh! ooooh! ooooh!

Стискайте ми палци и утре и вдруги ден  newsm20 newsm20 newsm20

УСПЕШНА СЕДМИЦА и ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН  Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 670
О, Мино, стискаме палци!
На ква тема беше семинара?

# 99
  • Мнения: 749
Мине, всичко е в палците, ша знаш! Мноу та любя!

# 100
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Мине, ще се справиш, ти си ОГИН newsm10

Вейдъре, как мина - нали кума щеше да си (или пак обърках)?

# 101
  • Мнения: 1 400
Вейдъре, как мина - нали кума щеше да си (или пак обърках)?

Мне, не бъркаш Party.
Бях кума (или кръстница - тук така се водим) , беше супер фантастиш, много смешки се образуваха, много нещо. Ще показвам снимки, ама още нямам ни една.

Минеее, ще ги разбиееееш, ний сме с теб!!!!

# 102
  • Мнения: 2 891
Mинее, ще ги разбиеш   bouquet

Искам само да отбележа, че тотално съм превъртяла  Embarassed

# 103
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Кажи си JJ, оплачи се Hug

# 104
  • Мнения: 2 891
няма да ви кажа, че ще ми се смеете  smile3505

Общи условия

Активация на акаунт