Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 183
мярвам ви само за минутка,тичешком,че днеска ме е захапала здраво работата ooooh! иии кво дават ни за ПРИМЕР ааааа хи хи хи  Mr. Green

# 931
  • Мнения: 2 891
Къде сте, бре, ОУУУУУ!  smile3506

# 932
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 931
тук, аз днес май много акъл давам Thinking

# 933
  • Мнения: 2 891
Що, кво става?

# 934
  • Мнения: 183
тук, аз днес май много акъл давам Thinking
  ти след празнично имаш прилив на "сива енергия " и за това сигурно Laughing,хич да не ти пука като сме умни и красиви кво да прайми!!!!

# 935
  • Мнения: 7 710
Тук съм вече....  Flutter

# 936
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 931
А-а, нищо. Нещо съм се разписала по други теми и подфоруми Simple Smile То като няма почти работа, кво да прави човек Mr. Green

Мам Ло, пращя от енергия, а и от АКЪЛ, разбираш ли Mr. Green Тук сме все учени Sunglasses

# 937
  • Мнения: 749
Моля Вейдър да пусне снимките пак!

# 938
  • Мнения: 5 140

Най накрая. Mr. Green


Моля Вейдър да пусне снимките пак!

Да и аз чакам. Crossing Arms

# 939
  • Мнения: 10 752
Що праите бре оууууууууу Whistling

# 940
  • Мнения: 2 891
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192209.new#new Очаквам сериозно развитие  Mr. Green

# 941
  • Мнения: 5 140


Аз специално разцъквам из сайтовете за имоти, друго предложение? Hug Heart Eyes

# 942
  • Мнения: 7 710
Казвайте ся кво стаа....  Whistling

# 943
  • Мнения: 5 140

Малко да ме развеселите, ....и по специално ТИ.
А не е ли време, за фрапе, кафе, капучино.....или кой каквото си поиска.

# 944
  • Мнения: 2 891


Ша ма прощават модераторите, но това трябва да се ВИДИ!

Общи условия

Активация на акаунт