Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 536
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 400
днес съм на примоция - всичко е безплатно , шото ноу съ радвам! Wink
Пу съм първа!!!! ПУ- ПУ-ПУ!!!!!
Еййй, че си ми сладууууррррр Flutter Crazy

# 136
  • Мнения: 670
Басов, бан ли имаше, баце? И що?

# 137
  • Мнения: 2 486
Мине, разби ме с тази поема, но това друг го не може кат теб. Разбий ги на семинарот! Peace

Вейдърче, радвам се че сте си изкарали хубаво, ще чакаме снимков матриал. Ей, това с тел. на младоженеца ме разби Joy

Събуфърче, ние изобщо не сме ги обували, та да се налага да ги сваляме Mr. Green
Що те баннаха? Разкажи, плийз, нъл сме ти френдчета! Praynig

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 14:27 от Гигова

# 138
  • Мнения: 86
днес съм на примоция - всичко е безплатно , шото ноу съ радвам! Wink
Пу съм първа!!!! ПУ- ПУ-ПУ!!!!!
Еййй, че си ми сладууууррррр Flutter Crazy
мятай ме докат не съм изстинал... - днес съм пожар напрао... искам секс със 17 жени едновременно... (шейм он ми)

# 139
  • Мнения: 183
Браос на теби! Радвам се!
А либофта? За раб'тата ли я пазиш или ше я раздаваш ,а? Whistling
днес съм на примоция - всичко е безплатно , шото ноу съ радвам! Wink
  хи хи   почна да черпиш ааааа Joy,хайде докато я няма Руска щото после.... #2gunfire

# 140
  • Мнения: 86
Басов, бан ли имаше, баце? И що?
така и не получих обяснение... Simple Smile нито знаех за колко време ...  ама предполагам , че е заради душевната чекия която си направих в темата ти... Wink
ама се радвам да ви видя! Май съм свикнал с тоз форум и ми липсвахте даже по ено време  baby_neutral

# 141
  • Мнения: 86
  хи хи   почна да черпиш ааааа Joy,хайде докато я няма Руска щото после.... #2gunfire
днеска лабао... Wink ай да съ мятаме , шото утре мое пак да мъ затрият  Joy

# 142
  • Мнения: 1 400
Вейдърче, радвам се че сте си изкарали хубаво, ще чакаме снимков матриал. Ей, това с тел. на младоженеца ме разби Joy
Какво си говориш Mr. Green. Така се разхилих, че ми стана неудобно чак. Кат се разтресох цялатааааа...отчето само ме попогледна строго, но накрая и той се разсмя Mr. Green

мятай ме докат не съм изстинал... - днес съм пожар напрао... искам секс със 17 жени едновременно... (шейм он ми)
Ухххх, на какааааа Crazy
Айде, метнах се веке Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 143
  • Мнения: 2 724
Аз съм за чистото и истинско приятелство Naughty!

# 144
  • Мнения: 183
Басов, бан ли имаше, баце? И що?
така и не получих обяснение... Simple Smile нито знаех за колко време ...  ама предполагам , че е заради душевната чекия която си направих в темата ти... Wink
ама се радвам да ви видя! Май съм свикнал с тоз форум и ми липсвахте даже по ено време  baby_neutral
и на нас и на нас  и на нас и на нас и на нас[/size][/b] welcome

# 145
  • Мнения: 804
Аз? Да забравя? Че ще идваш насам? Към края на месеца?
Няма как да случи Crossing Arms Mr. Green
нали това трябваше да помня? Thinking

Не,трябва да помниш да ми дадеш парола и линк за снимките,ако има такива. А моето идване към вас ще е края на юни,засега.Ще те държа в течение...

Ех,Тонколона,какво посрещане ти устроиха...Радвам се и аз за теб.Да ти е лека и доходна работата. А какво предлагаш на примоция? newsm78 newsm78 newsm78

# 146
  • Мнения: 183
  хи хи   почна да черпиш ааааа Joy,хайде докато я няма Руска щото после.... #2gunfire
днеска лабао... Wink ай да съ мятаме , шото утре мое пак да мъ затрият  Joy
  ми ти нали ще си на работа вече...тъй че ...да ти включат в договора време за ФОРУМА

# 147
  • Мнения: 1 400
Не,трябва да помниш да ми дадеш парола и линк за снимките,ако има такива. А моето идване към вас ще е края на юни,засега.Ще те държа в течение...
 А какво предлагаш на примоция? newsm78 newsm78 newsm78
Аааа, аз пароли немам на халбумите, ма снимки също немам още Tired
А Басовия предлага сех Sunglasses

# 148
  • Мнения: 3 418
Здравей, Тонколона, усетихме болезнено липсата ти.
Как е кондицията днес?

# 149
  • Мнения: 804
Секс...хм...мерси,но не си падам. Получавам го в доволно количество от благоверния... Айде някоя друга загоряла да ощастливи Басов.

П.П. Никой нищо не казва за подписа ми,харесва ли ви?  newsm78 newsm78 newsm78 Вчерашните ми опити не ви допаднаха много...

Общи условия

Активация на акаунт