Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 667

Добро утро!Добро утро! newsm51                                                               
Мъ ни дей я слуша ти нея. Wink
Аз ако ти кажа да въриш вместо мене на бачкане,ще хукнеш ли  Laughing

 Whistling WhistlingЛеопардкееееееее!!! Whistling Whistling

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing

# 781
  • Мнения: 220
То съ Ъ видяло че Руска не ще да работи днеска,
така че ще трябва аз да се бъхтя. Wink "Twisted Evil" Laughing
Чао банда,драскайте  и заради мене днес  Peace

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 08:13 от KOTAN

# 782
  • Мнения: 7 710
 

----

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing
Flutter Flutter Flutter Нищо  Hug

Ай, и кака ви Руска потегля на бач....  Whistling

# 783
  • Мнения: 667

----

Кво ма Руске дзяйш толкова рано Laughing
Flutter Flutter Flutter Нищо  Hug

Ай, и кака ви Руска потегля на бач....  Whistling

E проглуши на хората ушите да ме зовеш...,а сега пък нищо Rolling Eyes Wink
Аре лека работа и да не се преуморяваш много Laughing

# 784
  • Мнения: 749
OoooХХ, ДОБРУТРОООО....! Едвам гледам, па искам да спя още, ма нямаа. Кой ша сервира кафето, да гаврътна едно и да я захващам?
STORM, много мило, че си удетил липсата ми. Всъщност, ти едва ли ще прочетеш това, ма да си кажа. Аз ви прехвърлих по диагонал от снощи, га ви зарязах без да кажа лека нощ. Искам овации, адмирации bowuu bowuu

Мдаа, изтрили са ми темата. Точно тва исках. Раздразних някого. Това е добре.

# 785
  • Мнения: 2 486
Добро утро    bouquet



Кафе от мен, щото Алексче още я няма(незнайно що newsm78)

# 786
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Хора, кво сте напрайли бре ooooh!
Бива-бива ама, вие само тук ли висите Crazy
Прочетох през 10 страници по една Wink


Добро утро Hug

# 787
  • Мнения: 667
OoooХХ, ДОБРУТРОООО....! Едвам гледам, па искам да спя още, ма нямаа. Кой ша сервира кафето, да гаврътна едно и да я захващам?
STORM, много мило, че си удетил липсата ми. Всъщност, ти едва ли ще прочетеш това, ма да си кажа. Аз ви прехвърлих по диагонал от снощи, га ви зарязах без да кажа лека нощ. Искам овации, адмирации bowuu bowuu

Мдаа, изтрили са ми темата. Точно тва исках. Раздразних някого. Това е добре.

Що са ти дернали темичката,кобилке newsm78 Wink

# 788
  • Мнения: 667
Опаааа -кафето е вътре Laughing

# 789
  • Мнения: 7 710
Опаааа -кафето е вътре Laughing
Shocked Благодаря!!!  Crossing Arms

# 790
  • Мнения: 1 400
Добар деннн!
 Flutter Flutter Flutter

# 791
  • Мнения: 2 486
Добър ден, Вейдърче, сега ли ставаш?
Не можах да видя снимките от сватбата вчера, на коя страница беше линка, ако помниш? Praynig


Русофилия, драго ми е да те видя  Hug
Работиш ли?

# 792
  • Мнения: 2 724
Добро утро    bouquet



Кафе от мен, щото Алексче още я няма(незнайно що newsm78)


Милото ми другарче   love001,ето ме, малко съм болничка, ама ще се оправя ,нищо сериозно Peace. Ще си пийна от кафенцето ти ,че имам крещяща нужда !

# 793
  • Мнения: 2 724
Вейдърче, и аз искам да гледам снимки ,моля теее  Praynig Praynig Praynig!

# 794
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Добър ден Вейдъре Hug

Алекс, чайче?

Общи условия

Активация на акаунт