Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 537
  • 4 547
  •   2
Отговори
# 990
  • Мнения: 2 891
Нямам намерение да се праа на Ускърбена,
но напускам тази тема, в която ЯВНО не съм желана  bye bye bye

 Shocked ИзвИните, господжо  Heart Eyes

# 991
  • Мнения: 150
Пак съм тук. Не знам защо. Здравейте.
Престъпникът винаги се връща на местопрестъплението...

Да, и Мина ще се върне.

# 992
  • Мнения: 2 196
ко става,ко изпуснах newsm78 айде тук съм вече и аз Hug
Бианка да ти каже....  Whistling
Да кажа аз,ма дека ми е КУРиера,а,а? Crossing Arms

# 993
  • Мнения: 2 891

 Да кажа аз,ма дека ми е КУРиера,а,а? Crossing Arms

А медала взе, нали  Crossing Arms

# 994
  • Мнения: 2 196
Здрасти, бандити! Кое е това лице - Бианка? Познавам ли я (с друг ник), или е новодошла при дисидентите във форума? Здрасти и на нея, обаче...
Лицето Бианка е стара кучка,ама мързелива,рядко влиза и още по-рядко пише,ама от време на време чете.Та оттук прочетеното разбрах,че ти си на Руска,затуй няма да те закачам.
МИНКЕЕЕ,що си обидено и огорчено,пиле? Heart Eyes

# 995
  • Мнения: 7 710
Здрасти, бандити! Кое е това лице - Бианка? Познавам ли я (с друг ник), или е новодошла при дисидентите във форума? Здрасти и на нея, обаче...
Лицето Бианка е стара кучка,ама мързелива,рядко влиза и още по-рядко пише,ама от време на време чете.Та оттук прочетеното разбрах,че ти си на Руска,затуй няма да те закачам.
...
Така е- аз съм му охраната  bowuu

# 996
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 943
хи-хи, дисиденти Crazy

Мине-е-е Hug Heart Eyes

Даже и аз схванах, че Бианка е старо куче, още преди да си каже Sunglasses

Радост, пак здрасти  Hug

# 997
  • Мнения: 7 710
...Даже и аз схванах, че Бианка е старо куче, още преди да си каже Sunglasses
 
Умничка си ми ти....  Mr. Green

# 998
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 943
е как, нали доктор ще ставам (не лекар все пак Mr. Green) Flutter

# 999
  • Мнения: 7 710
Я да ви питам нещо аз вас:

Кукаме си нещо с една съфорумка и стигнахме до следната чуденка-
казват, че едно ходене по малка нужда било половин е*ане,
това значи ли, че да се изпишкаш два пъти е равно на цяло???? newsm78 newsm78 newsm78
Решихме да се допитаме вас- умните....  Whistling

# 1 000
  • Мнения: 183
Я да ви питам нещо аз вас:

Кукаме си нещо с една съфорумка и стигнахме до следната чуденка-
казват, че едно ходене по малка нужда било половин е*ане,
това значи ли, че да се изпишкаш два пъти е равно на цяло???? newsm78 newsm78 newsm78
  да и аз се зачудих newsm78 ма можеш ли да пикаш два пъти един след друг #Crazy

# 1 001
  • Мнения: 7 710
Я да ви питам нещо аз вас:

Кукаме си нещо с една съфорумка и стигнахме до следната чуденка-
казват, че едно ходене по малка нужда било половин е*ане,
това значи ли, че да се изпишкаш два пъти е равно на цяло???? newsm78 newsm78 newsm78
  да и аз се зачудих newsm78 ма можеш ли да пикаш два пъти един след друг #Crazy
Ако успееш да си го спреш наполовината ли?  Laughing

# 1 002
  • Мнения: 2 891
Руске, ако си много на зор си е цяло, а не половин  Mr. Green

# 1 003
  • Мнения: 7 710
Руске, ако си много на зор си е цяло, а не половин  Mr. Green
Не раз- би- ра....  newsm78

# 1 004
  • Мнения: 183
Руске, ако си много на зор си е цяло, а не половин  Mr. Green
  не не ,моля,моля аз съм на зор и сега пробвах няма нищо общо Naughty

Общи условия

Активация на акаунт