Бременни чужбински мами - 9

  • 13 100
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Цитат
Кейси
а колко продължително може да е това кървене? -  пи мен вече е повече от 48 часа  

Докато изтичат водите е нормално да са оцветени понякога и да розовеят. Ти сигурна ли си, че са води? Тези холандци ме разбиват с приемането  на някои ситуации на започващо раждане...

# 16
  • Мнения: 201
zvezdi oste li niama nisto be du6a??? az kolko vikam ooo tia e rodila ve4e!!!!!!
adi 4i mai ste ste bliznaci ve4e!!!!! az puk iskah moita da e oven i glei za 4 dena!
na 24 april se rodi no az spukah vodi na 22 tui 4e za malko samo, ina4e tva za vodite deto go komentirate tuka gledam, mi az spukah vodi no malko po malko, i me vkaraha v bolnicata i na 2ria den mi go provokiraha zaradi vazmojni infeccii, i neia mi ia dadoha 16 4asa sled tova stoto be6e pod nadzor tui kato moje da ima niakakva infeccia zaradi vremeto deto e bila sus spukani vodi.
ti ina4e prigotvi li vsi4ko???? az ot goliamoto kupuvane nakraia nedokupuvah, seki vika 3 bodita i 3 ritanki, da be da..... varvi poivrustai varvi i capai s kaki bodita da vidi6 kvo smeniane stava, puk za masata na smeniane da ne ti kazvam kak se smeniat podloganite stoto umira da mi se napikava po vreme na smeniane i opikava vsi4ko......
tui 4e.... nadiavam da si podgotvena...
adi do, stiskam palci

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте моми4ета, за мен е о6те утро, сега ставам и пия кафе за сафирясване. Най- после и при нас огря слънце и няма много да 4акам, отивам в градината да се попека, 4е знае ли се дали 6те имам после възможност за плаж. То при нас лятото късно идва.
Ох, сънувах 4е ми пада тапата  #Crazy. Добре 4е е само сън, ама звезди, като ни6то може да е проро4ески за теб  Peace. Сутринта ми насро4иха 4ас за петък, дано д ами расте беболината нормално, 4е малко да изпусна парата. Ина4е, в4ера се убих от 4истене и после цял ден неможех да вървя, стана ми не6то на таза. Днес оба4е съм добре и съм се зарекла да не се напрягам пове4е така. 4удя се даже днес как да използвам хубавия ден, не ми се стои на едно място и искам да се разходя, ама от последните пъти с тия спазми, не6то  newsm78.
Мъжа ми, да се опла4а е луднал и мисли 4е трябва да ям като слон, да порасне бебето и ме контролира през два 4аса какво и кога съм яла и ве4е взе да ми досажда, 6те се караме.
Айде поздрави от мен   bouquet, накиприла съм се в бански и отивам да си покажа баджаците на ком6улука  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 2 379
Здравейте на всички, родили, раждащи, очакващи и Звезди Mr. Green Mr. Green Mr. Green - тебе вече не знам към коя група да те включа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy

Звезди, заради теб влизам в темата Hug Голяма Одисея, ей! Айде кураж и още мааалко търпение Hug

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 16:39 от sciura piccolina

# 19
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
sonita аз съм на около 150км от Валенсия, но в едно наистина приказно кът4е, ако си тук само като турист де така 4е каня вси4ки желаеЩи за море и жеги на гости
от около 20 днеа е над 30градуса като се има в предвид 4е тази година лятото много закъсня зима няма зеленина съЩо, прдставете си го, на мен си ми харесва аз нали съм морско 4едо и си умирам от кеф, но мъжо като каже зеленина балкан зняг и няма оправия

# 20
  • Мнения: 3 388
sonita аз съм на около 150км от Валенсия, но в едно наистина приказно кът4е, ако си тук само като турист де така 4е каня вси4ки желаеЩи за море и жеги на гости
от около 20 днеа е над 30градуса като се има в предвид 4е тази година лятото много закъсня зима няма зеленина съЩо, прдставете си го, на мен си ми харесва аз нали съм морско 4едо и си умирам от кеф, но мъжо като каже зеленина балкан зняг и няма оправия

Ехх, че хубаво. Ще трябва да ни упътиш къде какво да видим тогава и да ни насочиш към нощувки на изгодна цена  Wink  Hug

Ние напоследък само в Италия и Швейцария обикаляме, току-що обнових алмубчето със снимки от пътуванията ни, ето линкове за тези, на които им се разглежда и обичат виртуалните, на първо време, разходки  Wink
http://travel.webshots.com/album/559125119dkksQK
http://travel.webshots.com/album/559127031HtFIxA

# 21
  • Мнения: 7 914
момичета,
 минавам да кажа, че на мен всичко пак ми е супер ОК... но след едночасова словесна битка.. победихме и в сряда ще ме пробат на хормони...а ако нищо не стане в четвъртък най- насетне ще ми предизвикват раждане  newsm44

dezita
 то и да чуваш едва ли ще повярваш на цялата простотия  Peace

clara
може и да ви отворя следваща ама дано да е с бебе на ръце  Hug Hug Hug
ако ги питаш тях- всичко е супер наред и нормално.. смао такива крейзита като мен си създават сами психоза  Mr. Green

Тeopr
както и да е близнаци ще е  Rolling Eyes

Кейси
мене не само че ме разбиха...ами направо ме убиха вече.. смятай ...всеки път да се биеш за правото да родиш...а едно време си мислех че големи битки водя за да ми изследват хемоглобина  Crazy
ми не знам категорични са , че не е тапа или води  Rolling Eyes

asto

напрово не питай...аз се гласях за края на април а то юни без малко да стигна  Rolling Eyes

bob4enka
аз сънувах, че раждам...ама на и контракцийка нямам  Mr. Green

sciura piccolina
хаха наистина вече ще е малко  Hug Hug Hug

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Звезди, мъж близнаци е супер - сама ще се убедиш Hug Hug

# 23
  • Мнения: 7 914
момичета, май ще раждам, че от снощи съм с контракции  Hug Hug Hug

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Звезди   Peace Hug, айде стискам палци, вси4ко да мине меко и скоро да покаже6 снимки на звезди4ко. Брейй доживяхме... Grinning   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 825
Ох, Звезди, вече и моя мъж пита за тебе, айде малкия звездичко да излиза вече, стана най-чаканато бебе на 2007-ма  Wink Сигурна съм, че след такова голямо чакане, резултата трябва да е главозамайващ  Wink Стискам палци, ако не е днеска, то поне в сряда да се появи  Praynig

Сонита, много са ви хубави снимките, а това езеро голяма красота  Flutter направо ви завидях за хубавата разходка. При нас е същото като при Анет - пясък, камъни, палми и вода  Tired  в началото ми бяха интересни, ама вече много ми омръзнаха.

п.п. Звезди, сега видях, че си с контракции... СТИСКАМ ПАЛЦИИИИИ  Praynig дано днес да евашия ДЕН  Hug

# 26
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
хаиде звезди дано да е днес най накрая

# 27
  • Мнения: 3 388
Звезди, хайде дано това е големият ден   newsm07

# 28
  • Мнения: 948
звездичке, хайде, на късмет! С теб сме! Най-хубавото започва!

 Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 153
Звезди,и аз съм с теб Hug
Стискам ти силно палци и дано родиш много леко и бързо Praynig
Но както и да мине в момента,в който бебчо изплаче и е в прегръдките ти ,и болки и всичко се забравя!
Успех,мъжка мамо!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт