Бременни чужбински мами - 9

  • 13 137
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 854
Оредяха редиците с още 1 4лен - Звезди, ама е за хубаво Hug.Да му мислим останалите Mr. Green Wink

Звезди, 4естито мом4енце.Бьдете здрави!Нека всяка минута прекарана с него напьлно зали4и спомена от така дьлгото и напрегнато 4акане.Бьрзо физи4еско и психи4еско вьзстановяване и о4акваме поне едно последно вклю4ване с разказ как е минало.  bouquet newsm51 newsm10  love001

Някоя от Вас да има проблеми с нещо като спукани капиляр4ета по краката.Днес се загледах на светлото и видях, 4е на 3-4 места са се образували малки "паяжинки" от капиляр4ета.Дали ще се махнат от самосебе си след раждането?Трябва ли да се мажат с нещо?Много ще е неприятно ако останат или се умножат и уголемят Cry

# 46
  • Мнения: 201
4estitooooooo Zvezdi!!!!!!!!!
da ti e jivo i zdravo
mnogo goliam beboka be!!!!!1
naistina li e 59cm??????? tva e bebe na 3 meseca, kilata sa baia no e po normalno ama santovete baia me o4udvat newsm78
adi do skoro.
ako niakoi se naeme da otvori tema za novorodenite bebeta prez 2007 tam ste sum.

# 47
  • Мнения: 7 914
момичета,

благодаря за пожеланията, скоро ще пиша подробно кое как и защо стана!
 може да видите моя юнак
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192334.60


asto
наумила съм си да пускам подобна тема...ама за сега нямам много време след някой и друг ден и това ще стане Hug
а за сантиметрите бях сигурна, че някой ще ми прати смс обратно дали не съм сгрешила 5 с 4 или 9 с нещо друго  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 19:20 от звездичка

# 48
  • Мнения: 750

Някоя от Вас да има проблеми с нещо като спукани капиляр4ета по краката.Днес се загледах на светлото и видях, 4е на 3-4 места са се образували малки "паяжинки" от капиляр4ета.Дали ще се махнат от самосебе си след раждането?Трябва ли да се мажат с нещо?Много ще е неприятно ако останат или се умножат и уголемят Cry
Оранжевке и на мен ми се полу4и същото Confused,за щастие  само на едно место Rolling Eyes.Нямам си напредстава от какво са се полу4или и дали след раждането ще из4езнат newsm78.

# 49
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ЗвездиHug Hug HugРадвам се че пак си сред нас  bouquet  bouquet и то толкова скорострелно /верно много бързо си си отишла в къщи - това пак някой трик на холандците ли е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green/. Голям сладур си имате - струваше си чакането Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да го нагушиш и нацелувкаш от мен Heart Eyes Heart Eyes Като имаш повече време разказвай как мина, как сте сега и как се чувстваш Hug

  bouquet

# 50
  • Мнения: 750
Хей Звезди добре дошла майка героиньо  Hug Hug Hug
Снимките оба4е не се отварят нещо за да видим твоя мал4уган newsm78 дава 4е адреса е невалиден Rolling Eyes

# 51
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ник, иди в темата за поздравления на Звезди и там има линк, който се отваря - ще видиш малкия бонбончо Laughing

# 52
  • Мнения: 3 388
Олееее, Звезди, какъв сладур! И какви бузки има само, да го цункаш, цункаш, цункаш  Heart Eyes

Ники, виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192334.60

# 53
  • Мнения: 2 825
малеее, Звезди, ама много сте сладки  Heart Eyes Какви бузи, само за целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз мога ли да го заплюя за зет или вече е обещан  Blush

Небенце, и на мен ми излезе същото нещо на едно място и четох, че било нормално при бременност, но за съжаление не изчезвали после  Sad единствената оправия е с лазер, мисля че не е много скъпа процедурата, ама все пак ...

# 54
  • Мнения: 1 199
Ама малкият Ерик много сладък Grinning Да му изям големите бузки Heart Eyes
Звезди, леко възстановяване и ще чакаме скоро разказа ти Heart Eyes

# 55
Честит син, Звезди! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!!! Струвало си е чакането голям сладур!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 01:52 от PimKie

# 56
  • Мнения: 1 147
Звезди, да ти е жив и здрав малкия сладур  Grinning

# 57
  • Мнения: 2 567
Звезди, радвам се, че отново си при нас  Hug Бързо, бързо са те изритали от болницата холандците  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 379
Звезди, много е готин малкия Simple Smile Сладур голям! Hug Heart Eyes
Ти как си? Как мина раждането? Дано не са те измъчили много тез 'ефстестфените' холандци! Да знаеш, че в Бг нас двете със сигурност щяха да ни минат под скалпела с тез големи бебета (моят син се роди 4250 г, 53 см). Но аз съм много доволна, че не родих секцио, а нормално. Сега чакаме да чуем теб Simple Smile

Пиколина, голям сладур си имаш, да ви е жив и здрав  Hug
каква ти е количката  Blush
Момичета, много благодаря, че така се радвате на моето момченце Hug

Клара, количката ми е Jané Nomad Matrix Pro, 3 в 1 (ъъъ, май това беше пълното име на модела Laughing). До колкото знам, марката е испанска Wink Аз съм адски доволна от нея! Тук при нас са едни баири, едни трудни терени, а количката е супер лека и маневрена и дори нагоре все едно сама върви!

# 59
  • Мнения: 2 825
.....
Клара, количката ми е Jané Nomad Matrix Pro, 3 в 1 (ъъъ, май това беше пълното име на модела Laughing). До колкото знам, марката е испанска Wink Аз съм адски доволна от нея! Тук при нас са едни баири, едни трудни терени, а количката е супер лека и маневрена и дори нагоре все едно сама върви!

Да, испанска е  Peace мерси за инфото  Hug със здраве да си я ползвате  Heart Eyes

Къде се загубихте всички, от 2 дена голяма скука в тази темичка... Звезди, връщай се, че да поддържаш темата жива  Wink
Аз от вчера съм в 6-ти месец  Flutter и голям кеф ме е подгонил  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт