Препарат срещу стрии?

  • 4 998
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Според мен не е толкова важно с какъв крем точно се мажеш - против стрии или просто лосион за тяло, важното е кожата да ти е достатъчно овлажнена. А през бременността и да ти понася миризмата. През първата си бременност съм се мазала с какво ли не - лосион, олио за тяло, крем и резултата е че ми се появиха по 2,3 резки горе на бедрата, но там си имах от преди, а качих 20 кг. Сега се мажа с лосион за тяло на Айвън (защото ми мирише на черешки и ми е много гот  Mr. Green ) и засега нямам никъде, но ще видим докрая. Така че опеделено е до кожа, а не толкова с какъв точно крем се мажеш.

# 61
  • Мнения: 1 931
И двата пъти се мазах с Дева и съм много доволна,по корема няма стрии. Втората бременност не мазах краката и ми се нацепиха малко,трябваше и тах да мажа.

# 62
  • Мнения: 393
Мажех си корема от 3тия месец с крем против стрии на Галеник. Изключително съм доволна, нямам нито една стрия.  Peace

# 63
  • Мнения: 2 617
Мисля. че кремът на Дева против стрии не се препоръчва по време на бременността защото съдържа кофеин и други такива неща, които не са полезни за бебето. Естествено, най-вероятно няма нищо страшно и не трябва да се вманиячаваме до такава степен, но споделям, за тези, които внимават с всичко  Hug
Кремът на Дева против стрии се препоръчва точно по време на бременност, не трябва да се използва този против целулит - в него има кофеин. Изобщо, всякакви препарати против стрии при бременност не са препоръчителни.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз се мажа с бебешко олио и крема на Дева против стрии.За сега не съм се нацепила,но имам стари от малка и мисля,че към края няма да има спасение.Какъвто и препарат да използваш,не е гаранция,че ще има резултат.

# 65
# 66
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Този метод ще се стори неприятен за някои момичета..но бих казала че свинската мас е едно от най-добрите средства против стрии.Знам че не е като скъпите продукти  но смесено с масло от жожоба или розово масло неприятния мириз изчезва.Стар и изпитан метод..който иска да пробва.СТРУВА СИ  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 965
аз искам да попитам - някой попадал ли е на добър "препарат" за заличаване на вече появили ли стрии???
и ако да - кой newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 5 756
Маста може ли да е купежка? Че домашните как вонят ужасно аз специално не мога да търпя тази миризма! SickНо като си гледам корема вече ми е доста зле от към стрии хем се мажа с доста неща и си мисля че щом е тръгнало оправия няма  Confused

# 69
  • Мнения: 2 070
Маста може ли да е купежка? Че домашните как вонят ужасно аз специално не мога да търпя тази миризма! SickНо като си гледам корема вече ми е доста зле от към стрии хем се мажа с доста неща и си мисля че щом е тръгнало оправия няма  Confused
правиш ли масаж на коремчето

# 70
  • София
  • Мнения: 5 756
МИ като мажа втривам лекичко  Rolling Eyes Confused
Тръгнаха ниско от най-доланта част на корема  а  сега са вече малко над пъпа и как си вървят напрво  се плаша токова е ужасно едни дебели лилави линииии...... Cry 

# 71
  • Мнения: 1 264
Този метод ще се стори неприятен за някои момичета..но бих казала че свинската мас е едно от най-добрите средства против стрии.Знам че не е като скъпите продукти  но смесено с масло от жожоба или розово масло неприятния мириз изчезва.Стар и изпитан метод..който иска да пробва.СТРУВА СИ  Hug
В тази жега да се намажеш с мас си е истинско изпитание.  Mr. Green
Аз ползвах олиото на Нивеа. Но според мен няма значение с какво се мажеш. Дори и най-хубаните и скъпи мазила да използваш, пак може да ти се появят стрии. До тип кожа е.

# 72
  • Мнения: 7
най-доброто е на lierac-ампулите,но нещо взеха да изчезват от аптеките.на mustela също става и олиото на mamma dona на чико.аз се мажех с тях през деня а вечер със свинска маз смесена с крема на рубела за стрии,че мирише много хубаво.сега имам стрии само на кръста,но не са много.

# 73
  • Мнения: 344
Аз по време на бременността започнах да се мажа с някакво бебешко олио.Не беше Джонсън но се изринах и ходих на кожен.Оттогава не съм се мазала.Излезнаха ми стрии.Кажете след като родиш и вече имаш с какво да се мажеш.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 756
Да за излезналите вече какво би помогнало или няма такова....? За пресни стрии! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт