Препарат срещу стрии?

  • 4 991
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 069
Да за излезналите вече какво би помогнало или няма такова....? За пресни стрии! Rolling Eyes
по принцип няма но можеш до пробваш с Икаров

# 76
  • Мнения: 131
Ако кожата ти не е достатъчно еластична и е предразположена към поява на стрии-няма значение какво ще използваш. Те се появяват и от рязкото отслабване също така.Аз специално се мажа от 4-ти месец с бадемово масло  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 5 738
Много мами ми казват да се мажа с Икаров и само това до сега не съм пробвала! Ще взема да си купя и него и ще се клепотя .... Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 493
Аз запо4нах да се мажа от 4етвьртия месец.Но трябва да ти споделя 4е независимо какво ползва6 като крем вси4ко зависи от твоята кожа.Може да се маже6 2 пьти на ден и да се нацепи6 пак,това не е гаранция!4увала сам 4е след раждането ако има6 стрии е хубаво да се маже6 с рециново масло но това са6то зависи от твоята кожа.Хубаво е да използва6 сапуни,които не изсу6ават кожата,това са6то би ти помогнало!Пожелажам ти лека бременност  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 5 738
Да ясно ми е че е до кожа! Но много гадно! Поне бебо да си е добре пък това......  Whistling Мерси за пожеланието! Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 965
Аз по време на бременността започнах да се мажа с някакво бебешко олио.Не беше Джонсън но се изринах и ходих на кожен.Оттогава не съм се мазала.Излезнаха ми стрии.Кажете след като родиш и вече имаш с какво да се мажеш.
И аз това питам.... newsm78

# 81
  • Мнения: 209
не спрях да се мажа цяла бременност, но в деветия месец пак се нацепих на корема, не много,но....това е, няма оттърване! Wink

# 82
  • Мнения: 1 044
Нищо не ползвах и не се появиха стрии по време на бременността. Но...след секциото и когато матката започна да се свива, се появих а такива болезнени стрии, че направо ми се плачеше! Използвах на Виши крема за заличаване на стрии и ефектът бе поразителен-болките изчезнаха и стриите поизчезнаха

Общи условия

Активация на акаунт