Как си опзвате косата, дългокоси мами?

  • 1 865
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 271
Не давам да ме скубе!

# 31
  • Мнения: 5 790
Вързана на опашка. А сега, когато порастна, изпитва неудържимо желание да ме тормози с гребена.

# 32
  • софия
  • Мнения: 25 609
И аз съм постоянно вързана. Скубе ме понякога, но като не е пусната косата не й обръща внимание.

И ние сме така  baby_neutral

# 33
  • Мнения: 458
Ами шнола... понякога ми се иска направо шапка за баня да сложа, поне ще му шушка найлона и ще се радва повече  Joy
Peace smile3501
Много оригинално ,и аз се замислям  Mr. Green Thinking

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Аз,съм като Роси от Вип Брадър Mr. Green,но не заради дъщеря ми,а защото на мен така ми е по -удобно Peace

# 35
  • Мнения: 7 201
Докато беше малък-вързана на опашка и всичко беше ОК. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 500
Връзвам я. Не ми се иска да я подстригвам, въпреки че е останала половината.

# 37
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Търпя и това е  Peace

# 38
  • Мнения: 27 524
Уф, от почти две години ходя все вързана  Tired На опашка отзад, не я достига. Като малък несъзнателно се вкопчваше в косата ми, сега без да иска ме скубе. Никога умишлено не е е било, но все се налага да я пазя. Досадно, но все още факт. Докато се гушкаме и носим на ръце, дори и за малко, така ще е  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 986
  Може би,защото е все още малка,дъщеря ми не ме е скубала досега WinkВсе още успявам да й удържам ръчичките,но въпреки това стоя с прибрана коса,най-малкото защото се опасявам да не й попаднат мои коси в храната,особено когато съм надвесена над нея Wink

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох, до 1 му година ходих непрекъснато вързана.

# 41
  • Мнения: 574
Ох, мен също ме дърпа за косата бебка, връзвам я, друго спасение няма  Peace
Peace
Peace Превърна ми се в навик да съм с вързана коса.

# 42
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Косата ми е постоянно вързана и Стиви пак посяга да ме скубе  Confused Сякаш му е смешно ако извикам от болка, от скоро му се карам.
Другата причина е , че косата ми доста пада в момента и дори след прахосмукачка и стирка, когато малкия пълзи по пода, пак събира моите косми  Whistling

# 43
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 715
Моята коса е до кръста. Пробвах на плитка, но когато се наведях над бебка и косата я удряше по лицето, та този метод не проработи при нас. Сега я вдигам високо  с една шнола и това е спасението - иначе досега да съм станала като Шиниъд О`Конър. Laughing

# 44
  • Мнения: 4 111
Винаги в ръцете на сина ми има косми от мама - връзвам се и пак ги намира, а забравя ли да се вържа - веднага се хваща и дърпа ли дърпа....  Cry

Общи условия

Активация на акаунт