Как си опзвате косата, дългокоси мами?

  • 1 861
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Вързвам се и така няма проблем.

# 16
  • Мнения: 2 677
Нямам навика да връзвам косата си.
Резултатът: преди време имах много повече коса.  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 10 330
Не я опазвам и редовно си я събирам от пода.  smile3511

# 18
  • Мнения: 245
охх само като си пипка главата и ме болиии, така ме скубе малката ,че ми идва дааа ... Shocked  правих си кок, ходих вързана, няма спасение,тя даже започна да се мисли за тарзан и се държи за косата ми с двете си ръце и така се крепи... Simple Smile) накрая започнах да си слагам една от онези ленти дето бяха модерни миналото лято - широки и стават  стават на кърпа и така Simple Smile малките ръчички докопват всичко  , трябва да  търпим   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 691
Ами аз съм "мама с кок", постоянно я връзвам и като цяло това помага. В най-скоро време обаче май ще трябва да се науча да спя вързана, защото успява да ме докопа и дори когато се буди през нощта.

# 20
  • Мнения: 576
И аз съм с дълга коса и постоянно е вързана в къщи.И въпреки това бебка пак намира начин да дърпа:)

Същата работа сме и ние! smile3521

# 21
  • Мнения: 2 159
постригах се, но стана още по-страшно, защото не мога да я връзвам и ме докопва Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 233
И аз съм постоянно вързана. Скубе ме понякога, но като не е пусната косата не й обръща внимание.

# 23
  • Мнения: 3 634
Постригах се, но той постоянно ми я подръпва, особено като гледаме ТВ. Това е мъжа ми! Какво ли ще стане като дойде бебето? Ще ходя с шапка за баня сигурно...   bath

# 24
  • Мнения: 229
Засега още не се е научил да я дърпа,но си ходя на опашка постоянно. А понякога даже си заспивам така... Wink

# 25
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ами шнола... понякога ми се иска направо шапка за баня да сложа, поне ще му шушка найлона и ще се радва повече  Joy

# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз в къщи съм постоянно с шноли,но не само заради Тери а ми е по-удобно така.

# 28
  • Мнения: 865
Винаги съм с вързана коса в къщи,но дори и така бебка намира някое кичурче да докопа Simple SmileДългата коса иска жертви няма как LaughingА и не си представям да готвя и домакинствам с вееща се грива след мен  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 393
Аз се подстригах.Не ,че ми беше много дълга косата де-до раменете.Нооо дребния изпитваше невероятно удоволствие да ме дърпа и скубе, в резултат на което аз почнах да си нося косата само вързана, от което вечер ме болеше скалпа. TiredТа решението беше.....лесно.

Общи условия

Активация на акаунт