Въпрос за температура

  • 2 470
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Привет момичета.И мене ме вълнува тази тема.От седмица насам ТТ стига до 37.5.За сега не меря БТ, но се чудя дали мога да се ръководя по ТТ за евентуално имплнитиране???Снощи я измерих, както и днес сутринта и е паднала - 36.8.Разочаровах се като видях, че пада  Sad
Но пък трябва да ми дойде към 5.06, има още време да се надявам  newsm78
Много ще се радвам ако споделите мнението си.Правим опити от 6 месеца и вече много искам да се е получило
  Heart Eyes
Поздрави и усмивки   bouquet

# 16
  • Мнения: 39
Два дена по ред имам БТ37.1 и 37.2. Тази сутрин е 36.9 . И аз очаквмам леличката към 06. Даже снощи пробвах простотията със содата и урината.

# 17
  • Мнения: 61
какво е това за содата и урината newsm12,да се пробвам и аз Embarassed

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стига, бе, не ви ли писна от тия глупости Stop
Всеки знае, че не става със сода. Трябва да се използва бакпулвер Mr. Green

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 14:12 от Goldie

# 19
  • Мнения: 1 335
Какво стана чакаме резултат
Ми и аз немам още резултат  Embarassed Нещо със се опънала като магаре и не искам да се тествам ... Закъснява ми трети ден. Миналия месец закъсня с 5 дни (май от приема на дуфастон), та си завъобразявах, че е станало. От 4 дни имам отявлени болки в яйчниците като ПМС Sick Утре ще си направя тест вече, обещавам!
За врътката с урината - шупва и при МЪЖЕ, да знаете, та ... Joy

# 20
  • Мнения: 2 751
Ми и аз немам още резултат  Embarassed Нещо със се опънала като магаре и не искам да се тествам ... Закъснява ми трети ден. Миналия месец закъсня с 5 дни (май от приема на дуфастон), та си завъобразявах, че е станало. От 4 дни имам отявлени болки в яйчниците като ПМС Sick Утре ще си направя тест вече, обещавам!
За врътката с урината - шупва и при МЪЖЕ, да знаете, та ... Joy
arcana, чакам Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 674
Пожелавам ти най-хубавия резултат  EFP

# 22
  • Мнения: 1 335
Да се отчета - теста днес е отрицателен Sad

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Да се отчета - теста днес е отрицателен Sad
   На което пък аз ще кажа, че все още НЕ значи нищо!!!  Praynig
   След като лелката не е почукала на вратата - надежда има. Кой ден е зкъснението днес?   bouquet

# 24
Момичета, Здравейте и от мен! Моята ТТ продължава да варира 37-36.8... а не съм болна  newsm78
Много странно, чакам да ми дойде, но все още уж има време, но имам леки болки ниско  Sad
Не знам какво да мисля, дали има шанс да се надявам с тази температура ????
  bouquet
Поздрави

# 25
  • Мнения: 1 335
Кой ден е зкъснението днес?
4ti den   bouquet

# 26
  • Мнения: 186
Здравейте момичета, и аз съм с почти същите въпроси, но има и нещо друго - преди 10 дена ми се заби кърлеж, махнах го почти веднага ( на лекар разбира се ). От 4 дена насам започнах да вдигам ТТ на 37 , 37.1 , но само надвечер. Иначе сутрин си е 36.7. БТ почти от седмица ми е висока 37. Сега незнам какво да си мисля, а нямам никакви симптоми за нищо. Дали съм забременяла или ми има нещо друго, вече ще се побъркам. Само това ме успокоява, че и други момичета има с висока ТТ. Ходих на лекар и ми казаха че тази ТТ била нормална, че кърлежът не е повлиял, но аз съм в паника. Сега ми остават 4 дена до лелката и само се моля да не ми дойде. Още нямам ПМС. Вие какво ще кажете  Praynig

# 27
  • Мнения: 2 751
Здравейте момичета, и аз съм с почти същите въпроси, но има и нещо друго - преди 10 дена ми се заби кърлеж, махнах го почти веднага ( на лекар разбира се ). От 4 дена насам започнах да вдигам ТТ на 37 , 37.1 , но само надвечер. Иначе сутрин си е 36.7. БТ почти от седмица ми е висока 37. Сега незнам какво да си мисля, а нямам никакви симптоми за нищо. Дали съм забременяла или ми има нещо друго, вече ще се побъркам. Само това ме успокоява, че и други момичета има с висока ТТ. Ходих на лекар и ми казаха че тази ТТ била нормална, че кърлежът не е повлиял, но аз съм в паника. Сега ми остават 4 дена до лелката и само се моля да не ми дойде. Още нямам ПМС. Вие какво ще кажете  Praynig
Не е от кърлежа. Много е ниска Т.
Най-много да си бременна  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 186
Дано, дано, ако е станало ще си ударя дупето в тавана  Praynig  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 335
Lidia555, много ти  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Мен ми дойде ... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт