МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 390
  • 393
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 907
И аз гледах днес по нетера Горчиво и Следобеда по ТВ7. Много сте хубави всички. Само дето исканията се смотолявиха малко всред врявата на децата. А това пък с общата възраст на децата - мноооого труден въпрос явно  Joy hahaha. Мерси за линка на бгтелевизоp. Жалко, че нямат записи, да.

# 331
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛИЛИЯ (на fapua) И СИМЕОН (на Maminka)!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ И ДА ИМАТ МНОГО ПОДАРЪЦИ.



 bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

# 332
  • Варна
  • Мнения: 552
 newsm59 Tada  ura  bigdance2 newsm18 baloni  happy bd Tada
Честит Рожден Ден на Лилия и Симеон! Бъдете живи и здрави!
Много щастливи усмивки и безгрижни детски години
!

На милите ви майки по един  bouquet!

Момичета, има ли някакви новини за Криско и Лили! Дано всичко е на ред!

# 333
  • Мнения: 524
Честито на рождениците- Лилия и Симеон!

Да растат прекрасни, здрави и умни
деца![/size]
  ura newsm59  ura newsm59  ura newsm59
На Маминка и Фапуа -кураж и много сила!

 newsm51
Ето малко снимки и от нашия купон- до тук ми стигнаха познанията... Mr. Green Laughing

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3056166

 Моля, кажете, справилали съм се... Embarassed

# 334
  • Мнения: 133
Току що говорих с Лилибон. Те са в терапията във Варна. За съжаление става дума точно за онова генетично заболяване, за което стана дума в другата тема и е нелечимо. Нейното желание е просто да се спестят мъките на детенцето. Не знае как точно, кое... Трудно им е, тежко, много тежко.
Нямам какво повече да кажа. сълзите сами идват...

Пожеланията от Лилибон са да са ни живи и здрави децата, защото особено в такъв момент разбираме, че това е най-важното. Всичко друго е на заден план.

# 335
  • Мнения: 3 740
Нямам думи. Cry

# 336
  • Мнения: 3 674
Много мъка има по този свят .... smile3518

# 337
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Как само за миг ти се преобръща живота smile3518.

# 338
  • Мнения: 11 607
Само да кажа - тук съм......

Не ми се разказва за нищо от екскурзията...Едно,че съм изморена много и другото,което е - Лилибон и Криско....говорих с нея в събота вечерта и накрая и двете се разплакахме на телефона......Незнам вашите новини от кога са, но е другата седмица тръгвали по доктори в Плевен и София и е страшно зле Лили....Криско и бе  ръцете....

Горещо се моля и за двамата, Лили има нужда да бъде много, много силна в този момент......А Криско - то се знае - да е най-леката форма,която се израствала с възрастта.

# 339
  • Мнения: 2 433
Дидке, аз се опитах да и званна но не вдига тел. Явно не и се говори с непознати, но след като можеш да говориш с нея предай и новините от темите за Криско. Както и за организацията занимаваща се с тези заболявания, която даде Хедра. А Буболина каза че в 3та градска са излекували детенце със същото заболяване, дакото в друга болница са го били отпикали...
и най вече предай и нашите надежди и нашите молитви за здраве на детенце!

# 340
  • Мнения: 1 470
 Praynig Praynig PraynigПонякога думите не стигат...Но господ вижда и в сърцата ни...Дано помогне!

# 341
# 342
  • Мнения: 1 470
    Цоцоланке,ако имаш връзка с нея,и тръгнат към София,обади се,ще им помогнем,ще ги посрещнем,ако се наложи да се преспива,ще говоря там в този институт,където е 7лв на легло,да и запазим стая...А ако е за кратко,може и нещо друго да се измисли...Говоря за Лили и нейното семейство.Нали точно за това сме заедно...Да си помагаме в такива моменти!Ако има нужда от нещо друго с което можем да помогнем?!

# 343
  • Мнения: 710
Ако идват на Плевен аз съм насреща също,ще помагам с каквото мога,Дидке,ако трябва телефона ми и адреса,пиши ми на ЛС.

# 344
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Срам ме е момичета, че не съм писала отдавна, сломена съм от новините за малкото бебче!
Дано всичко се оправи, ако има нужда от събиране на пари, казвайте, ще помогнем с каквото можем!

Нека се поразминат тези проблеми и ще ви пусна снимки от абитуриентският бал на Елена, че сега не ми се вижда подходящо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт